Opinie o Serafin Investments Norbert Serafin w Longinówka k/piotrkowa trybunalskiego

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Serafin Investments Norbert Serafin. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Serafin Investments Norbert Serafin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serafin Investments Norbert Serafin w Longinówka k/piotrkowa trybunalskiego

Monika Subejko

Rewelacyjny warsztat , pan obiecał że mój 407 z uszkodzoną klapa nawiewu zostanie naprawiony w godzinę i tak się stało . Dziękuję serdecznie

Jan.B

szybko sprawnie kompetentnie Firma Pana Norberta wymieniała mi klapy nawiewu w Citroenie C5 2008 Umówiłem się na konkretny dzień i godzinę, przyjechałem, punktualnie rozpoczęto prace przy moim aucie. Już po godzinie odebrałem auto, gwarancje i paragon po czym mogłem w pełnym komforcie zmierzać do domu. polecam Jan z Kalisza

Tomek Sławski

Wymiana klap nagrzewnicy w peugocie 407 wykoanna szybko i starannie, najlepsza cena na rynku. ja jechalem z gdanska ale sie oplacalo. wyglada wszysko jak oryginalnie po naprawie no i dziala bez zarzutu

Slawson Geo

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do klienta. Co najważniejsze, firma nie jest nastawiona aby tylko z klienta zedrzeć pieniądze.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Serafin Investments Norbert Serafin? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Rafa Tala

Warsztat u pana Norberta super ,fachowa i miła obsługa,bez naciągania klientów na koszty przy wymianie klap nawiewu w c5.Ocena całościowa na pięć.

wojtsen

Jestem posiadaczem peugeot 407 z uszkodzonym nawiewem. Zadzwoniłem żeby pogadać i się umówić na termin, bo miałem ok 400km dojazdu. Przez telefon zostałem poprowadzony przez rozmowę, było konkretnie i bez owijania i byłem umówiony na godzinę i dzień. Przyjechałem, o wyznaczonej godzinie auto wjechało na miejsce naprawcze i po ok godzinie wyjechało w pełni sprawnym nawiewem. Jeśli zastanawiacie sie gdzie naprawic tą usterkę poelcam serafin investments, specjaliści w tej dziedzinie - nie robią doświadczen na samochodzie lecz od razu wiedzą co i jak odkręcić żeby naprawić. Pozdr, wojtek

Jan Żurawski

Polecam. Klapy nawiewu w Citroenie C5 wymienione szybko, sprawnie z gwarancją i w świetnej cenie.

Dawid

A co powiecie o socjalu firmy ?

TheGrosik

Serwis naprawdę godny polecenia.Widać zamiłowanie do aut,a to bardzo duży plus,który przekłada się na profesjonalne podejście do klienta jak również do pacjenta????Szczególnie jeśli mówimy o francuskich autach.Fachowe podejście do sprawy. Pacjent (Peugeot 307 SW) po skomplikowanej operacji (wymiana klap nawiewu). auto ma się bardzo dobrze,będzie żyć???? Tak na serio.szczerze to polecam.

W W

Bardzo profesjonalny i uczciwy warsztat. Wszystko dokladnie rozliczone i wytłumaczone.

Andrzej Trębacz

Profesjonaliści krótkie oczekiwania na naprawę nawiewu w mojej c5

Karol Górski

Miałem w Peugeot 307 do zmiany klapy nawiewu i znajomy polecił mi ten warsztat. Nie miałem dobrych doświadczeń u innych mechaników. Podczas naprawy byłem obecny obok mechanika i o dziwo nie miał nic przeciwko a ja byłem spokojniejszy o jakość naprawy. Dzięki temu warsztat zyskał zadowolonego klienta, który na pewno do nich wróci :) Dziękuję i pozdrawiam!

Iza Kowalska

Szybka diagnostyka, szybka naprawa, problem z klapami nawiewu w 407 usunięty. Wielki szacunek na indywidualne podejście do klienta???? polecam

Magda Lena

Wyjątkowe miejsce na samochodowo - warsztatowej mapie Polski. Konkretnie, miło, szybko i rzeczowo. Polecam

Łukasz Bilkowski

Kontakt i podejście do klienta wzorowe! Jestem zadowolony z obsługi. Wymiana klap mieszalnika w 407.

Hanna
@Łukasz Bilkowski

To naprawdę super, że jesteś zadowolony z obsługi klienta w firmie Serafin Investments i że wykazali się takim profesjonalizmem. A napiszesz jeszcze jak oceniasz ich cennik?

maria antonina

Przyjechałam na serwis nawiewu i przy okazji na zmianę filtra kabinowego przed zimą . Byłam w szoku, że wszystkie tak sprawnie i szybko poszło :D w dobrej cenie, więc nie musiałam się przejmować niczym. Bardzo polecam to miejsce, pracuje tam pomocny ale przede wszystkim RZECZOWY I KONKRETNY WŁAŚCICIEL . Umówieni na 10:00 ? Równo 9:59 brama się otwiera i możecie wjechać , co do minuty . Z naprawą jest to samo - 45 minut i auto gotowe . Lepiej przejechać się te kilkaset km niż później męczyć się z powtórną naprawą . POLECAM SERAFIN INVESTMENTS

Michał Mucha

Polecam jak najbardziej ten warsztat, miła i profesjonalna obsługa,punktualność napraw,mój 407 jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni ????,rok temu było robiona naprawa nawiewu , teraz kabel aux i diagnostyka i wszystko na 6.Dzięki Panowie.

Paweł Nazwisko

Jeden z najlepszych warsztatów samochodowych jakie odwiedziłem. Naprawdę lepiej poczekać na wizytę niż oddawać auto w inne miejsce. Polecam.

Damian Krawczyk

Żonie przestał działać lewy nawiew w Citroenie C4 , zawieźliśmy samochód do Piotrkowa , usterką okazała sie uszkodzona klapa i zębatka- przekazano nam jaki będzie koszt naprawy i co będzie się w niej zawierać, następnie po pół godziny można było odebrać samochód z serwisu, cena naprawy nie uległa zmianie, jesteśmy bardzo zadowoleni, bardzo miła obsługa i profesjonalizm.

Aleksandra Sz.

Szybka i sprawna naprawa Citroena C5 , w którym współpracy odmówiło ogrzewanie . Wycena podana przed wykonaniem usługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Serafin Investments Norbert Serafin - Longinówka k/piotrkowa trybunalskiego

• Jak się pracuje w Serafin Investments Norbert Serafin?

Zobacz opinie na temat firmy Serafin Investments Norbert Serafin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serafin Investments Norbert Serafin?

Serafin Investments Norbert Serafin
  • 85B