Opinie o Real Estate Brokers Robert Gleń w Bełchatów piotrków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Real Estate Brokers Robert Gleń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Real Estate Brokers Robert Gleń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Real Estate Brokers Robert Gleń w Bełchatów piotrków

Edyta Nowy wpis

Proszę tego Pana omijać z daleka. Praca niewykonana, nie zwrócił zaliczki, sprawa poszła do sądu. Powiadomiony Urząd Skarbowy.

Honorata Nowy wpis
@Edyta

Sąd ok, bo jeśli serio nie wykonał to rozumiem, a US czemu powiadomiliście?

Edyta Nowy wpis
@Honorata

Bo od pobranych zaliczek odprowadza się VAT a on tego nie uczynił. Pozd

Robert Nowy wpis
@Edyta

Szanowna Pani, praca nie została wykonana z winy Inwestora ( Pani Edyta). Z powodu przeciągających się prac wykończeniowych i instalatorskich nie było możliwości wykonania wylewek. Po przekroczeniu terminu przez inwestorka nie zgodziła się na inną cenę i termin usługi. Wykonawca nie ponosi winy za niewykonane prace. Opinia Pani Edyty jest nieuczciwa.

Lidia

Aha, czyli rozumiem, że firma obiecuje co innego niż jest napisane w umowie, a potem i tak wychodzi, że trzymają się tego co w umowie? No w sumie warunki umowy są najważniejsze jakby nie patrząc, a słowa to tylko słowa, ale rozumiem, że wychodzi tutaj na niesłowność... Poza tym widzę, że są jeszcze inne negatywne opinie zarówno od klientów, jak i pracowników. W takim razie chyba odradzę mężowi składanie tam CV, bo szkoda stresu, że miałoby pójść coś nie tak...

Klient Inwestor

Nie brać pod uwagę pod żadnym pozorem. Początkowo wydaje się w porządku, ale nie dajcie się zwieźć, to tylko maska. Zaraz po podpisaniu umowy zmiana koncepcji na warunki umowy, brak kontaktu, długi okres wykonanych prac. Niepoważny, niekompetentny, brak nadzoru nad własną ekipa. Współpraca z nim to tylko i wyłącznie stres i niepokój o inwestycje i własne pieniądze.

lukas

Trudno jest znaleźć informacje o firmie, może ktoś z pracowników podzieli się swoją wiedzą oraz opinią o aktualnej pracy?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Real Estate Brokers Robert Gleń? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
JAN

Przestrzegam wszystkich przed współpracą z tym człowiekiem nie wywiązuje się ze swoich ustaleń jak i z płatności problem z rozliczeniem a dodatkowo całkowity brak kontaktu......

Zbychu

@Marek nie masz nadal żadnych info?

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje teraz pracowników? Czas nie sprzyja ale może jednak?

Mariusz

Niepoważny koleś podpisuje umowę bierze zaliczkę po czym znika. (usunięte przez administratora)

Robert
@Mariusz

Może pan podać jakiś kontakt do siebie?

Mariusz
@Robert

Janusz
@Mariusz

Udało Ci się finalnie skontaktować z osobą, która pobrała od Ciebie zaliczkę? Chciałbym wiedzieć, ponieważ sam zastanawiam się nad skorzystaniem z jego usług.

Wader
@Janusz

Od tej osoby trzeba się trzymać z daleka. Spisuje umowę pobiera bardzo dużą zaliczkę a potem czekaj miesiącami aż wykona pracę. U mnie do tej pory nie wykonał wszystkich przewidzianych prac a mija już rok od podpisania umowy. Również nie zwrócił mi pieniędzy.

Inwestor

Uwaga na tego człowieka. Oferuje szybkie wykonanie robót budowlanych, spisuje inwestorem umowę wg której 90% kwoty jest pobierane przed zakończeniem prac, zaczyna pracę, pobiera 90% kwoty po czym znika na długie miesiące nie odbierając telefonu i nie odpowiadając na smsy. Słyszałem od podwykonawcy części robót, które były u mnie robione, że również mają problemy z odzyskanie pieniędzy za zleconą im pracę.

Robert
@Inwestor

Może pan podać jakiś kontakt do siebie?

Zostaw merytoryczną opinię o Real Estate Brokers Robert Gleń - Bełchatów piotrków

Real Estate Brokers Robert Gleń