Opinie o Gabi-Rem Zbigniew Piątkowski w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gabi-Rem Zbigniew Piątkowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gabi-Rem Zbigniew Piątkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabi-Rem Zbigniew Piątkowski w Płock

Robert Grudzczynski

Polecam ta firmę z czystym sumieniem. Generalny remont mieszkania zaczynajac od łazienki kończąc na przedpokoju wykonany ze starannością i dbałością o każdy detal. Gładzie w całym mieszkaniu jak najbardziej ok., podwieszane sufity dzieki pomysłowości p. Piątkowskiego super unowocześniły mieszkanie. Pozdrawiam i na pewno będę polecał oraz korzystał z tej firmy w przyszłości

Niestety miałem przyjemność
@Robert Grudzczynski

Nie wierzę w pozytywny komentarz. Ten Pan nie zna się na wykończeniówce. Widziałem jego wykonanie. To niewiarygodne, że podejmuje się prac wykończeniowych

Czy pracodawca Gabi-Rem Zbigniew Piątkowski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Robert Grudzczynski

Niestety miałem przyjemność Nowy wpis
@Robert Grudzczynski

Inwestor Nowy wpis

Nie polecam! Facet nie ma pojęcia o remontach i wykończwniówce.(usunięte przez administratora). Radzę omijać szerokim łukiem. Tragedia!!!

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Gabi-Rem Zbigniew Piątkowski?

Aplikowałeś do firmy Gabi-Rem Zbigniew Piątkowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Justyna Wal

Mieszkanie po generalnym remoncie - gładzie, podłogi, łazienka, jestem zadowolona z efektu. Polecam!

Pablo
@Justyna Wal

Ja zdecydowanie odradzam ten zakres prac. U mnie byli to samo i jakosc kiepska

@Justyna Wal

To gratulacje... bo u mnie sie chyba dopiero uczył

Inwestor

Nie polecam Wykończeniówka mało dokładna, nie solidna, dająca wiele do życzenia. Odradzam jeśli chodzi o precyzyjne wykonanie gładzi, gresy, szlifu.

Polecam

Współpracę z firmą Gabi-Rem oceniam jako bardzo dobrą. Zlecone zadania wykończenia mieszkania wykonane zostały sprawnie i starannie.

Inwestor

Nie polecam, niestety nie jestem zadowolony z jakosci wykonania niektorych prac wykonczeniowych.

Zadowolony klient

Jestem zadowolony z pracy Gabi- REM i remontu oraz współpracy z właścicielem. widać doświadczenie i umiejętności

Mikar

Polecam. Firma Ok. Remont mieszkania wykonany sprawnie i dokładnie . Właściciel firmy jest osobą konkretną i można się dogadać w każdej kwestii

inwestor

nie polecam. odradzam, kontakt bardzo nie przyjemny

Zadowolona klientka

Jestem bardzo zadowolona z wykończenia mieszkania .Starannie wykończone mieszkanie :) Polecam firmę p.Piątkowskiego

Klient

Nie polecam. Do budowlanki Może i tak ale nie do wykończeniówki. Mało staranny fachowiec. Moje sugestie dla Gabi-Rem Zbigniew Piątkowski: Brak

Niezadowolony klient

Stanowczo odradzam. Sufity popekaly, gladz to jakas masakra. A frezowanie gresu to amatorszczyzna. Odradzam ten zakres prac.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabi-Rem Zbigniew Piątkowski - Płock

Gabi-Rem Zbigniew Piątkowski