Opinie o Polcargo Maciej Banaszak w Ślesin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polcargo Maciej Banaszak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polcargo Maciej Banaszak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polcargo Maciej Banaszak w Ślesin

Kasandra Nowy wpis

Hejka, szukałam w Ślesinie pracy biurowej byłam ciekawa po nazwie co to za działalność przy Długiej jest prowadzona. Po komentarzach do końca tego jednak nie wiem, czy to była sprzedaż? I czy ktokolwiek pracował? Nie widzę komentarzy od zatrudnionych

obrońca Nowy wpis

Najłatwiej jest oskarżać tylko czy są dowody na te słowa?!

Ona Nowy wpis
@obrońca

Tak. Został zatrzymany i czeka na sprawę w areszcie śledczym

Leon Nowy wpis

Uwaga! Oszust OLX. Wyłudza telefony i przesyła fałszywe potwierdzenia przelewu.

Ira

Oszust, wyludza telefony I podrabia dokymenty.

Deny
@Ira

Ira pisz na maila klakier @ amorki . pl PILNE !!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Polcargo Maciej Banaszak? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Marian

Katastrofa oszust i kombinator .... bardzo mocno nie polecam

@Marian

(usunięte przez administratora)MB stal Oszust i kombinator Jarocin-Środa Wielkopolska

Zostaw merytoryczną opinię o Polcargo Maciej Banaszak - Ślesin

Polcargo Maciej Banaszak