Opinie o F.H.U. Multimar Marcin Zacharek w Paparzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie F.H.U. Multimar Marcin Zacharek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.H.U. Multimar Marcin Zacharek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Multimar Marcin Zacharek w Paparzyn

Krystian Nowy wpis

Przerabiałem wiele tego typu firm ale tej z całym sercem nie polecam. Właściciel to typowy Mirek handlarz, znający się na wszystkim i sprzedający najlepszy towar a tak naprawdę to (usunięte przez administratora) nie znający podstawowych zasad handlu a przedewszystkim brak mu kultury. Omijać szerokim łukiem.

Wera Nowy wpis

Tu magazynierzy jacyś pracują może? z chłopakiem z Wabcza jesteśmy i pokazało mi teraz Pana firmę z Paparzyna, będzie szukał czegoś do dorobienia a tu miałby jakby nie patrzeć nawet blisko. Pytał już ktoś o taka prace czy jednak będziemy pierwsi?

Chciałem sprawdzić czy handlowcy tutaj nie pracują przypadkiem, bo ogarniam części samochodowe, wychodzi jednak na to, że ciężko o ofertę z neta a tu to już w ogóle komentarzy od dwóch lat nie ma. działalność jest w ogóle jeszcze prowadzona?

Jarek Nowy wpis

Właściciel jest niezrownowazony psychicznie nie ma poszanowania do klienta uważa że jego sprzęt jest najlepszy i nie ma żadnych wad. Ogólnie radze omijać tą firme szerokim łukiem.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie F.H.U. Multimar Marcin Zacharek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Ajko

To najgorsza firma z jaką miałam do czynienia w życiu ! Ich właścicieli jest niezrównoważony psychicznie.

Jkl
@Ajko

Bo to czysta prawda.

Grażyna
@Jkl

O matko, a czemu tak uważacie? Co tam takiego się dzieje??

Jkl

Jeżeli właścicielem tej firmy jest taki duży mężczyzna z bródką, trochę łysawy to nie polecam. Krótko mówiąc z daleka od tego niebezpiecznego człowiek. Naprawdę trzeba uważać na tego człowieka.

Marzena
@Jkl

A uzasadnisz może najpierw dlaczego, bo te ostrzeżenia brzmią poważnie, ale bez szczegółów nie będą skuteczne. ;p Bo jedyne co o nim widzę to, że niezrównoważony psychicznie niby, coś więcej dodasz?

Właściciel

Piszecie nie na temat (usunięte przez administratora)! Ja nie sprzedaje części ani samochodów !

Kostek

Zamówiłem części, które okazały się złomem. Musiałem kłócić się o swoje pieniądze.

Dorota
@Kostek

Co masz na myśli przez to, że zamówione części okazały się złomem? Towar nie był zgodny z opisem? Jeżeli tak, to wyjaśnij proszę, na czym ta niezgodność polegała.

Obecnie coś dzieje się w firmie F.H.U. Multimar Marcin Zacharek w mieście Paparzyn? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Oczekujemy na nowe sprawozdania odnośnie F.H.U. Multimar Marcin Zacharek, napiszcie co u nich słychać!

Wy (usunięte przez administratora) ja nie sprzedaje części ani samochodów . Nie piszcie o czym czego nie było

Kamil

@ajko to mocne słowa, dlaczego tak uważasz ?

Jju

Części miały być nowe, a były stare i uszkodzone :(

Mwmw

To najgorsza firma z jaką w życiu miałem do czynienia, a właściciel to zwykły psychopata, który nie chciał oddać zaliczki za auto, które miał sprowadzić z zagranicy, wciskając mi zupełnie inny egzemplarz samochodu.

Gienek
@Mwmw

Wiem coś na ten temat. Ta firma to największe badziewie z jakim w życiu się spotkałem. Zostaliśmy (usunięte przez administratora) z żoną przez tego człowieka.

Władysław

Zamawiając części w tej firmie Pan zapewniał że część jest sprawna,otrzymałem uszkodzone koło zębate. Nie polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Multimar Marcin Zacharek - Paparzyn

• Jak się pracuje w F.H.U. Multimar Marcin Zacharek?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Multimar Marcin Zacharek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Multimar Marcin Zacharek?

F.H.U. Multimar Marcin Zacharek

F.H.U. Multimar Marcin Zacharek