Opinie o Dariusz Reczulski w Mszadla

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dariusz Reczulski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dariusz Reczulski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Reczulski w Mszadla

Radek Nowy wpis

Ten gość to jeden wielki żart. Wszystkie tutaj negatywne opinie to 100 % prawdy. Przekonałem się o tym niestety na właśnie skórze i żałuję że nie trafiłem na tą stronę wcześniej. (usunięte przez administratora)w żywe oczy, marnuje materiał, zostawia po sobie burdel...a ta jego ekipa fachowców to jedyne co się nadają jak ktoś napisał wcześniej tylko do kopania rowów. Unikać jak ognia i nie wierzyć w żadne bujdy że to super fachowiec.

Niezadowolony Nowy wpis

Witam , Darek i jego chlopoki pseudo fachowcy to jakaś pomyłka , dno . Ich robota to dramat . Tacy ludzie tylko do kopania rowów . (usunięte przez administratora) mnie na pieniądze , zmarnował materiał , nie poprawił źle zrobionego dachu.

Zadowolony Nowy wpis
@Niezadowolony

Nie zgodzę się z Pana opinią. Firma Pana Darka robiła u mnie dach nie musiałem ich pilnować. Robota zrobiona sprawnie i fachowo. Z towaru rozliczył się co do sztuki. Nawet teren po robicie sprzątnięty choć na to nie nalegałem bo i tak wiosenne porządki przed mną. A wiec firma super polecam. A Pan jak piszę taką opinie to może poprze Pan to dowodami a nie chce być nie miły ale jak się piszę opinie to może tak unikać błędów ortograficznych. Pozdrawiam

Ala Nowy wpis

Nie polecam nikomu, fałszywy , obłudny człowiek, wykonawca niedokładny, niszczy towar właściciela, nie sprząta po sobie.Do poprawy dachu się nie spieszy, zawsze ma jakąś wymówkę. Uważajcie na tę osobę.

Okradziony

Nie dawać pseudofachowcowi żadnych materiałów. Już nie wrócą. Odradzam firmę

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dariusz Reczulski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Wiesława

Polecić można tylko najgorszemu wrogowi. Zmarnował tylko materiał . Robi bardzo niechlujnie i niedbale. Nie płacić w czasie roboty , bo zaraz się zwija idzie gdzie indziej zostawiając bałagan na miesiące.

Sławomir

Wcześniejsza opinia jest zbyt łaskawa. Reczulski z Mszali to koszmarna pomyłka nie firma tylko - katastrofa !!! Pilnować go przy robocie to to musi sztab ludzi , a i tak wszystko jest byle jak niedbale i niechlujnie na (usunięte przez administratora) wykonane . Odpadów całe mnóstwo, bo materiał nie za ich pieniądze. Poza tym ciągle kłamią i wprowadzają w błąd .Na poprawki i umówione terminy nie ma co liczyć . Stanowczo odradzam !!! Usiąść i płakać , albo zasięgnąć opinii i wziąć na robotę fachowców a nie jakichś paproków.

niezadowolony

Jeśli ktoś chce mieć solidnie i fachowo wykonaną robotę to stanowczo niech unika tego Pana. Ten Pan jest butny, cwaniaczek, (usunięte przez administratora) Interesują go tylko pieniądze i jak przepchnąć robotę. FACHOWCEM z całą pewnością nie można go nazwać. Jak wchodzi na robotę to najlepiej cały czas go pilnować a może wtedy wykona ja jak należy. STANOWCZO NIE POLECAM

Remek
@niezadowolony