Opinie o Wojciech Kotuszewski Wojbud Budownictwo Ogólne w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wojciech Kotuszewski Wojbud Budownictwo Ogólne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojciech Kotuszewski Wojbud Budownictwo Ogólne o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Kotuszewski Wojbud Budownictwo Ogólne w Ostrów Mazowiecka

Jaki jest okres rozliczeniowy w Wojciech Kotuszewski Wojbud Budownictwo Ogólne? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

mjmjmjmjmj Nowy wpis

przecież TO (usunięte przez administratora) I ZŁODZIEJ.A DLACZEGO FIRME MA NA TE FRANCE ZONKIE.POWIEM WAM BO JEST JESZCVZE GORSZA NIZ ON .NO MOZE TROCHE INTELIGETNIEJSZA ,ALE (usunięte przez administratora) WY PRACOWNICY TO NIOC JAK ON (usunięte przez administratora) ROLNIKOW

jghghgyfjjkyf,khvghvk Nowy wpis

kiedy ONI sobie zazycza.

Wanda Nowy wpis

Coś tu dawniej pisaliście, że na start nie ma umowy a wypłata najniższa krajowa. Dalej tak jest? PS Proszę tego od dużych liter nie odpisywać na moje pytanie, nie interesuje mnie prywatne życie właściciela, tylko praca dla budowlańca :P

Pielacki

A to dlatego firma jest obecnie na żonę, bo widzę że to (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i nie polecam firmy o nipie NIP 7591229754 Małgorzata Kotuszewska

Kamila

Jaka jest stawka podstawowa ?

kamila
@Kamila

najniższa krajowa

adam
@kamila

można jakiś kotakt?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wojciech Kotuszewski Wojbud Budownictwo Ogólne. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Kierownika Robót Branży Elektrycznej
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych
Służba Cywilna
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

wera

nie.

Karol

Czy budowlańcy mogą tam dobrze zarobić ?

yuewyteyeyu

mieszka na STACYJNEJ.ślepa uliczka.MILJONER KIWA WSZYSTKICH PROKURATURE A JEST ZWYKLYM TEPAKEM ALE DOBRYM OSZUSTEM.TERAZ JEZDZI CZARNA BMW>

mal

Pracuje się bardzo dobrze, firma w porządku.

Janosik

Najłatwiej jest oskarżać. Jeśli nawet cos jest nie do końca pozytywne to może warto poprawiać żeby była praca?

Wyłudza pieniądze na .PRZÓD.

Kancelaria-Detektyw
@anonymous

Masz od niego dokumenty lub e-mail, sms potwierdzające, że miał Ci zapłacić? detektyw-karpinski.simplesite.com

Kancelaria-Detektyw

Czy on wykonuje prace podpisując umowy o dzieło lub inne? Przecież można go podać procesowi windykacji z elementami działań prokuratorskich - www.detektyw-karpinski.simplesite.com Nadto też wystarczającajest korespondencja elektroniczna.

Ma dar przekonywania i zastraszania .jednym słowem OSZUST .UWAGA.

Jest BEZCZELNY CWANIAK. NADAJE SIĘ DO BUDOWY KIBLÓW.PO NASZEMU SRACZY .OFERUJE TANIE WYKONANIE.ZAPŁACISZ PODWÓJNIE SIEMA WOJTUŚ ????????️‍♀️????????‍♂️⚽️

Oszust .Nie polecam .Nie warty za DARMO.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Kotuszewski Wojbud Budownictwo Ogólne - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Wojciech Kotuszewski Wojbud Budownictwo Ogólne?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Kotuszewski Wojbud Budownictwo Ogólne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wojciech Kotuszewski Wojbud Budownictwo Ogólne
  • Księdza Jana Sobotki 4 lok. 15