Opinie o Motofree.Pl Damian Wojdon w Koronowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Motofree.Pl Damian Wojdon. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Motofree.Pl Damian Wojdon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motofree.Pl Damian Wojdon w Koronowo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy Motofree.Pl Damian Wojdon organizuje staże dla studentów?

Alibaba Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ! Części są nieautoryzowane. Jakieś podróby. Kupiłem silnik. Nie cały rok eksploatacji i się dosłownie sypie. Wszystko robione zgodnie z etyką mechaniki. Niestety zawory słabej jakości. Wymienione Magneto. Słaba kompresja! Totalny złom. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy są bez rozumu. Ja się już na to nie dam nabrać. Na szczęście wchodzą na rynek chińskie firmy na allegro. Można z nimi załatwić bezpośrednią dostawę dużo taniej! Ż(usunięte przez administratora)

Marcin Ek

Zamówiłem części pasują wszystko ok

@Marcin Ek

SEMU SOBIE WYSTAWIAĆ OPINIE???? Ha ha ha . Spadek sprzedaży?! Jeszcze tutaj wrzucę rozmowę z gburem z firemki kogucik!!!!

Zofia Nowy wpis
@Andrzej

No i gdzie ta cała rozmowa?

Andrzej Nowy wpis
@Zofia

Kochanka właściciela! Czy sam właściciel robi sobie pod górkę?! Mogę wrzucić cały chamski wpis jak tak bardzo tego pragniesz! NA ALLEGRO JESZCZE TAKIEGO(usunięte przez administratora)NIE SPODKAŁEM W MIAŁEM NIEPRZYJEMNOŚĆ Z WIELOMA!

Tomasz

Tandeta nie firma. Nie polecam. Polecam G-moto Łańcut i sklep W Rudzie śląskiej. Nigdy nie było z tymi firmami problemu. Natomiast motofree zaczęło się szaro gościć! Tak to jest jak firemka kogucik i snoby zaczną trochę więcej zarabiać.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Motofree.Pl Damian Wojdon? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Krzysztofa

PIĄTĄ NIEKOMPETETNA FIRMA NS ALLEGRO! NAWET NIE CHCE IM SIĘ ZMIERZYĆ PRZEDMIOTU SPRZEDAŻY. POTRZEBOWAŁEM ŚREDNICĘ ZACISKU NA KIEROWNICE.JA ZNAM TRZY SREDNICE! NIESTETY WŁAŚCICIEL STWIERDZIŁ ŻE NIE MA TAKIEJ POTRZEBNY. DOPIERO PO POSTRASZENIU , ZDECYDOWAŁ SIĘ ZMIERZYĆ OBEJMY. DZIĘKUJĘ ALE NIE KUPUJE U PATAŁACHÓW! MOŻE W ROSJI SIĘ SPRZEDA!

Zostaw merytoryczną opinię o Motofree.Pl Damian Wojdon - Koronowo

• Jak się pracuje w Motofree.Pl Damian Wojdon?

Zobacz opinie na temat firmy Motofree.Pl Damian Wojdon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Motofree.Pl Damian Wojdon
  • Okrężna 6