Opinie o Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski w Kajetany, Kolonia

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski w Kajetany, Kolonia

mck Nowy wpis

@Pracodawca a czy mogę w takim razie prosić o adres e-mail, na jaki można podsyłać cv? Pozdrawiam

@mck

Oczywiście , biuro@pajda-catering.pl Pozdrawiam

zaint
Kandydat

kucharzy szukacie?

@zaint

Dzień dobry , tak szukamy osób na stanowisko kucharz , proszę o przesłanie CV , pozdrawiam

POMYŁKA !!!!!

Dziwna firma nie dba o jakość dań tylko o koszty , oszczędzają na czym się da i potem są tego efekty a najgorsze że oszczędzają na pracownikach to jest pomyłka , maja stałych pracowników którym płaca grosze i na dodatek nikogo nie szanują , Pani Manager uważa że zjadła wszystkie rozumy i bez niej ta firma by ie istniała a ciągnie ją w duł , Właścicielka / Szefowa uwarzą że ma najlepszy smak i pozjadała wszystkie rozumy ( szkoda tylko że właściciel nie wie o wielu rzeczach co się dzieje w firmie ) Managerka zamawia najgorszej jakości towar ( bo najtańszy ) a każe z tego robić dania jak z najwyższej klasy restauracji , mało rąk do pracy więc nie da się skupić na daniach do zrobienia bo jest tyle pod zrobienia że nie ma gdzie rąk włożyć a czas leci , wiecznie mówią że nie ma ludzi do pracy a jak by szanowali ludzi i słuchali co się do niech mówi żeby usprawnić pracę to by ludzi z chęcią zostali i pracowali w tej firmie ale jak się nie szanuje ludzi to tak jest , wiecznie szukają kozła, ofiarnego żeby wszystkie swoje nie powodzenia przerzucić na niego a zazwyczaj jest to szef kuchni , ja nie polecam tego pracodawcy .

@POMYŁKA !!!!!

Szanowny Panie, Nie podpisał się Pan / Pani zamieszczając anonimowe zgłoszenie, jako „były pracownik”. Ciężko nam się w pełni ustosunkować do Pana / Pani zarzutów, w szczególności kompletnie nie merytorycznych. W ostatnim czasie mieliśmy nieprzyjemność współpracować z kilkoma nieodpowiedzialnymi pracownikami, których możemy podejrzewać o tego rodzaju bezpodstawne żale. Jeden z pracowników prawie codziennie stawiał się do pracy „w stanie wskazującym”. Po czym porzucił pracę bez jakiegokolwiek uprzedzenia nas o tym fakcie. Z kolei inny pracownik, z dnia na dzień zakończył z nami współpracę, nie stawiając się do pracy. I tak dalej…. To przykre, że tak nieodpowiedzialnych pracowników nadal spotyka się na rynku. W kwestii zarzutów pod kątem jakości kupowanych przez nas produktów (znowu bez konkretów), mogę tylko potwierdzić, że od zawsze kupujemy wyłącznie świeże artykuły i z pewnych źródeł. To jest dla nas priorytet i nie zamierzamy tego zmieniać. Na wszystkie zakupione produkty posiadamy dokumenty fakturowe, świadczące o rodzaju produktów oraz ich miejscu zakupu. Nie zamierzamy odnosić się do uwag personalnych i relacji z Managerką czy z właścicielem, korespondując z „duchem”. Proszę się przedstawić, a wtedy będziemy mogli w pełni merytorycznie odnieść się do sprawy. Jeśli nie ma Pan / Pani nic do ukrycia i sobie do zarzucenia, ujawnienie się nie powinno przecież stanowić problemu?

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski w miejscowości Kajetany, Kolonia? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o zatrudnienie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Obsługa klienta / Pan Kanapka?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski - Kajetany, Kolonia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rolna 158
    05-830 Kajetany, Kolonia
  • NIP: 1231198847 REGON: 142665850

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Handlowa Pajda Gastronomia Catering Kamil Miodowski