Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski w Włocławek

Bożena Gniadzik Nowy wpis

Rzetelność, dokładność i pełne zaangażowanie - te cechy najlepiej opisują podejście pana Marcina do mojej sprawy. Dzięki jego pomocy moja sytuacja rozwodowa została rozwiązana szybko i bez większych trudności.

Grzesiek Nowy wpis

Adwokat Wojciechowski to gwarancja solidności i efektywności. Jego obsługa mojej sprawy karnej była przemyślana i dokładna, a wyniki pracy przekroczyły moje oczekiwania.

Marzena Dudzik Nowy wpis

Nie mogłam trafić na lepszego prawnika do prowadzenia mojej sprawy rozwodowej. Pan Marcin Wojciechowski wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale również wielkim zrozumieniem i empatią, co było dla mnie ogromnym wsparciem.

Jan Nowy wpis

Zaangażowanie Pana Marcina w moją sprawę karną przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jego umiejętność analizy faktów i skuteczna obrona przyniosły znakomite efekty i szybkie zakończenie sprawy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Barbara N.

Adwokat Marcin Wojciechowski to profesjonalista w każdym calu. Jego podejście do sprawy karnej, z jaką się do niego zwróciłem, było zarówno strategiczne, jak i skuteczne. Dzięki niemu wyrok był dla mnie pomyślny

Andrzej Małachowski

W sprawach karnych nie ma miejsca na pomyłki, a adwokat Wojciechowski wykazał się wyjątkową precyzją i zaangażowaniem. Jego pomoc była nieoceniona w osiągnięciu sprawiedliwego wyroku.

Martin

Z usług tej kancelarii korzystałem podczas rozwodu. Profesjonalizm i empatyczne podejście prawnika Marcin Wojciechowskiego sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie i bez zbędnych emocji.

Jakub K

Od kiedy współpracuje z Panem Marcinem z @Pracodawca wszystko sprawy prawne są załatwiatne bez problemu, mogę liczyć na dobry kontakt nawet wieczorami, mało kto ma takie podejście do sprawy, polecam z czystym sumieniem kancelarię Pana Marcina.

Zdzisław Nejman

Świetne podejście do klienta, sprawa rozwiązana w szybkim tempie, polecam

EwaM

Jestem bardzo zadowolona profesjonalnym podejściem do przedstawionego problemu. Wszystkie kwestie zostały omówione szczegółowo i zrozumiale dla mnie.

Czym w Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski?

Janusz

Ten Pan jest całkowicie nieodpowiedzoialny i niepoważny. Proszę zapoznać się z komentarzami....Odradzam pracę dla niego.

Kamil

nie polecam (usunięte przez administratora) brak kontaktu przez miesiac, Pan 'adwokat" odebral dopiero z obcego numeru przez 3 msc nie zrobil NIC dopiero w dniu gdy wypowiadalismy pelnomocnictwo zlozyl wniosek do sądu po 3 msc. za kontakt telefoniczny i 2 spotkania (bezproduktywne) policzyl sobie 1tys zl. tragedia Uwazajcie na oszusta!

@Kamil

Witam Panie Kamilu, również jestem (usunięte przez administratora)przez "adwokata" P. Marcina, wiem że w ten sposób oszukanych jest dużo więcej osób. Planuję pozew zbiorowy. Bardzo proszę o kontakt 507185319

Kamil

nie polecam (usunięte przez administratora) brak kontaktu przez miesiac, Pan 'adwokat" odebral dopiero z obcego numeru przez 3 msc nie zrobil NIC dopiero w dniu gdy wypowiadalismy pelnomocnictwo zlozyl wniosek do sondu po 3 msc. za kontakt telefoniczny i 2 spotkania (bezproduktywne) policzyl sobie 1tys zl. tragedia Uwazajcie na oszusta!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski - Włocławek

• Jak się pracuje w Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski?

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wojciechowski
  • Wojska Polskiego 18C/E lok. 26