Opinie o Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j. w Raszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j. w Raszków

Jakie narzędzia pracy zapewnia Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Szukający Nowy wpis

Firma w obecnej chwili przyjmuje pracowników jak tak to jakie warunki pracy są i czy da się tam zarobić.normalne.pieniadze czy naprawdę jak wyzej komentują 13zl ?

Kreatywny

Jak wyglądają zarobki i po ile godzin się pracuje ;) pozdrawiam

Ysy
@Kreatywny

Stawka godzinowa, godzin zależy na czym, średnio 220

Joanna Nowy wpis
@Ysy

Ktoś niżej pisał że 13 zł / h, to może być prawda?? Wydaje mi się to bardzo mało.

Hanna Nowy wpis
@Ysy

Średnio 220? Bo tu kierowcy piszą o 270, to które stanowisko te średnią tak zaniża?

Ysy

Pracowałem w tej firmie, w każdej są plusy i minusy, ale w sumie jest dużo plusów, ale jest kierownik, który te wszystkie plusy przekreśla, więc jeśli macie ochotę co dzień rano widzieć idiote w laczkach co loto jak kulki lotto, to zapraszam do tej firmy :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Niko

Praca jest ok, sam szef jest spoko, ale to prawda kierownik niestety przyciśnięty (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@Niko

Tzn co nie tak z tym kierownictwem, nic nie zrozumiałam?

Niko
@Małgorzata

Po prostu facet robi wiecznie wszystkim pod górkę :) Myśli, że jest kierownikiem i jest Panem, ale tak naprawdę, to większość ludzi go nie lubi:) Moim zdaniem brak organizacji, można by pracę zaczynać o normalnych porach, to dla niego najlepiej zacząć o 4 :)

Były kierowca

Codzienne zapierdzielanie od godziny 4 do 17 18 po 270 godzin w miesiacu za zaledwie 13 zl na godzine plus niby premia to lekka przesada... A i jeszcze kierownik... Hmmm tragedia ze nikt jeszcze mu w pysk nie dał za ten brak szacunku dla drugiej osoby...

Karol

Czy konkurencji firma ma dużo ?

Firma Orłowski przy tej firmie to super firma więcej nie muszę mówić. Z daleka i to takim łukiem że peka

Damian

(usunięte przez administratora) totalne 270 godzin 4 rys pozdrawiam

Tadeusz

Konkurencja widząc dobre opinie firmy zaczęła inspirować do opinii stawiających w złym świetle firmę?

Lol

Firma tragedia pseudo kierownik (usunięte przez administratora) w 100 % pracowników maja wszyscy w du... byle byś był na 5 i pracowal do 18 nawet ci ciepłego posiłku nikt nie da za tyle godzin wypłaty co miesiąc krojone picie wydzielanie rękawiczki tak samo nie polecam najgorszym wrogom!!

Firma funkcjonuje na 110 % ludzie po 13 h cały rok A firma nawet karpiowego nie daje wstyd

Tak

Dokladnie towar idzie jak bulki a nawet na swieta nie dali parszywce

Igor

Czy to miejsce dla studentów ?

Oskar

Aktualnie przyjmują na operatora wózka widłowego, jest ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda praca na wózku, jak z zarobkami ile godzin miesięcznie się robi??

xd

Skoro dorzucają premie do podstawy to jest szansa u nich na dwuskładnikowe zarobki, ale jak wypłata jest terminowa, to już dobrze o nich świadczy. A atmosfera jaka aktualnie u nich panuje? Dbanie o dobre stosunki to podstawa.

Zbyniu

Ja tam nie narzekam....jak ktoś jest leser to zawsze będzie narzekał...z kierownikiem można się dogadać jak się solidnie pracuje. Oceniam firmę Uciechowski na 4+

xxl

Daro i po 300 h w miesiącu

Daro

Nie wiem jak było rok temu, ale pracuję u Uciechowskiego od pół roku i jestem zadowolony....wypłata na czas, spoko ludzie i nie spotkałem się z przejawami braku szacunku.

xxx

czy moze wyrazic opinie i firmie ktos kto pracuje jako kierowca?

hehe

Kierownik? to(usunięte przez moderatora)a nie kierownik,do opróżniania TOI-TOI się nadaje a nie do kierowania ...żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j. - Raszków

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j.?

Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j.
1.8/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Krotoszyńska 13
    63-440 Raszków

Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j.