Zakład Betoniarski Uciechowski

Raszków

Opinie o Zakład Betoniarski Uciechowski

xd

Skoro dorzucają premie do podstawy to jest szansa u nich na dwuskładnikowe zarobki, ale jak wypłata jest terminowa, to już dobrze o nich świadczy. A atmosfera jaka aktualnie u nich panuje? Dbanie o dobre stosunki to podstawa.

Zbyniu

Ja tam nie narzekam....jak ktoś jest leser to zawsze będzie narzekał...z kierownikiem można się dogadać jak się solidnie pracuje. Oceniam firmę Uciechowski na 4+

xxl

Daro i po 300 h w miesiącu

Daro

Nie wiem jak było rok temu, ale pracuję u Uciechowskiego od pół roku i jestem zadowolony....wypłata na czas, spoko ludzie i nie spotkałem się z przejawami braku szacunku.

xxx

czy moze wyrazic opinie i firmie ktos kto pracuje jako kierowca?

hehe

Kierownik? to(usunięte przez moderatora)a nie kierownik,do opróżniania TOI-TOI się nadaje a nie do kierowania ...żenada

Kto pracował lub pracuje w tej firmie to wie jak tam jest, i jak traktowani są pracownicy przez tego niby kierownika (hahahah) że tacy ludzie w ogóle istnieją żal....

Zostaw opinię o Zakład Betoniarski Uciechowski - Raszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Betoniarski Uciechowski