Encore

Opinie o Encore

Jakie wynagrodzenie ma project manager, chodzi mi o samą podstawę? Widziałem ofertę sprzed roku, ale niestety nie było nic na temat pensji. Czy mógłbym zostać wzięty pod uwagę, jeśli mam ciut mniej niż 2 lata doświadczenia? Jakie wyniki na początek trzeba wykazywać żeby wyrobić premię? Chciałbym wiedzieć od jakiej kwoty zaczyna się ta premia i czy jest jakaś kwota maksymalna.

Ada Nowy wpis

Myślę, ze warto zapytać u źródła :) Kwestie finansowe są chyba indywidualnie regulowane. To raczej nie budżetówka i ustawa kominowa nie działa. Tak sugeruję, ponieważ uczestniczyłam w takiej rozmowie w ubiegłym tygodniu

Darek Nowy wpis

Dla mnie proces rekrutacji w tej firmie poniżej poziomu. Rekruter wyraźnie popisywał się przed koleżanką z działu / firmy. Podczas rozmowy wspominał, że w firmie działa "snajper", który potrafi w każdej chwili odstrzelić pracownika który mu nie odpowiada czy też nie osiąga zakładanych wyników sprzedaży. Rekrutacja jest regularnie prowadzona od lat na to samo stanowisko dlatego stanowczo odradzam. Poszukajcie miejsca gdzie zdobędziecie wartościowe doświadczenie.

Czy ENCORE SALES praktykuje "luźne piątki"?

Zzzzz...

Proponuję ogólnie "luźno" i nie poważnie ta firmę traktować. Tak samo jak nie poważnie traktuje "firma" swoich pracowników. Pieniądze nigdy nie na czas, zakres obowiązków nie zgodny z tym o czym była mowa na rozmowie kwalifikacyjnej, stanowisko pracy nie przystosowane do pracy 8h, sztywna i sztuczna atmosfera w pokojach. Szczerze uważam że ta firma jak i sama praca idealna dla dzieciaków zaraz po szkole średniej. Nie wymagająca zbyt dużego myślenia kopiuj wklej, kopiuj wklej taka tam linia produkcyjna tyle że przy komputerze.

@Zzzzz...

Kasa po terminie to duża niedogodność a duże te opóźnienia? Chociaż dobrze płacą żeby to zrekompensować?

ludek Nowy wpis
@Krzysztof

Płaca niewiele i jeszcze sie spóźniają.

Krzysztof

Piszesz o pracy na akord. Czy w związku z tym można więcej zarobić, jeśli ma się dobre wyniki?

Zzzzz...
@Krzysztof

Oczywiście, że nie. No chyba, że są to nadgodziny. ;) W godzinach pracy nic nie wycisniesz więcej. Choć byś Na rzęsach stawał aha i na pochwały i uściski ręki szefostwa za dobrze wykonaną pracę też nie masz co liczyć.

@Zzzzz...

To szkoda. A te nadgodziny to jak są płatne? Stawka jest dużo wyższa?

komo

Niewiele wyższa.

Konrad

Wynagrodzenie uwzględnia jakość pracy i zaangażowanie a to jest różne u róznych osób.

Pracuś

Nie polecam tej firmy. Bardzo niskie zarobki. Pracy dużo, a za te same czynności różne wynagrodzenie.

Iza

@swdefrgtrhyuyj Bardzo dziękuję, że postarałeś się nam to jakoś wyjaśnić. Trzeba zatem przyznać, że jest to nieco dziwne podejście do sprawy. Może należałoby ją zgłosić jakiś wyżej postawionym instytucjom. Nie myślałeś o tym? @Ja Szkoda, że ENCORE SALES tak to wygląda. A jak przedstawia się kwestia umów - tu też jest tak, że jedni pracownicy mają stabilną, a drudzy nie?

Iza

@pracownik Do zarobków powinno się podchodzić w sposób indywidualny - ale oczywiście szanujemy Twoje zdanie. A jak długi masz staż pracy w ENCORE SALES? Może pracodawca za pewien czas zaproponuje Ci podwyżkę? @swdefrgtrhyuyj Jak to się właściwie dzieje, że osoby, które obejmują to samo stanowisko, mają różne wynagrodzenia? Możesz nam to pokrótce wyjaśnić?

swdefrgtrhyuyj
@Iza

Zwyczajnie, osoby robiące dokładnie to samo zarabiają różne kwoty. Nie wiem czemu tak jest. Podejrzewam że każdy dostaje tyle ile wywalczy na rozmowie. Czy to jednak w porządku? Nie sądzę. Czasem na rozmowę może trafić mniej przebojowa osoba mająca wyższe kwalifikacje lub będąca bardziej zaangażowana w pracę ale co z tego skoro i tak dostanie mniej.

@Iza

Nie będę pisać o stażu z wiadomych przyczyn. Pracownicy najczęściej słyszą że firmy nie stać na podwyżkę. I to nie jest tak, że pracodawca daje podwyżkę sam z siebie. To pracownicy przychodzą, pytają o awanse, podwyżki ale odchodzą z kwitkiem

swdefrgtrhyuyj
@Iza

nie umiem tego wyjaśnić. Może pracodawcy nie wiedzą, że pracownicy rozmawiają między sobą? Ale niestety tak się dzieje i wcale nie chodzi tu o większe umiejętności (że ktoś coś szybciej i dokładniej robi), wręcz przeciwnie, wyższe wynagrodzenie czasem mają ci, którzy gorzej sobie radzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Encore - Wrocław

• Jak się pracuje w Encore?

Zobacz opinie na temat firmy Encore tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Encore?

Kandydaci do pracy w Encore napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Encore