Encore

3 16 15 5 1

Opinie o Encore

anonim Nowy wpis

Krzysztof Nowy wpis

Piszesz o pracy na akord. Czy w związku z tym można więcej zarobić, jeśli ma się dobre wyniki?

Zzzzz... Nowy wpis
@Krzysztof

Oczywiście, że nie. No chyba, że są to nadgodziny. ;) W godzinach pracy nic nie wycisniesz więcej. Choć byś Na rzęsach stawał aha i na pochwały i uściski ręki szefostwa za dobrze wykonaną pracę też nie masz co liczyć.

Danuta Nowy wpis
@Zzzzz...

No ale dobrze wiedzieć, że pracując w Encore można wziąć sobie nadgodziny i dorobić do pensji. Praca tam na pewno nie należy do lekkich. Jestem zatem ciekawa, czy pracodawca zapewnia Wam dostęp do nieodpłatnej opieki medycznej?

TakNie

Czy ENCORE SALES praktykuje "luźne piątki"?

Zzzzz...
@Pytanie

Proponuję ogólnie "luźno" i nie poważnie ta firmę traktować. Tak samo jak nie poważnie traktuje "firma" swoich pracowników. Pieniądze nigdy nie na czas, zakres obowiązków nie zgodny z tym o czym była mowa na rozmowie kwalifikacyjnej, stanowisko pracy nie przystosowane do pracy 8h, sztywna i sztuczna atmosfera w pokojach. Szczerze uważam że ta firma jak i sama praca idealna dla dzieciaków zaraz po szkole średniej. Nie wymagająca zbyt dużego myślenia kopiuj wklej, kopiuj wklej taka tam linia produkcyjna tyle że przy komputerze.

Tak1Nie
Konrad

Wynagrodzenie uwzględnia jakość pracy i zaangażowanie a to jest różne u róznych osób.

Pracuś

Nie polecam tej firmy. Bardzo niskie zarobki. Pracy dużo, a za te same czynności różne wynagrodzenie.

Iza

@swdefrgtrhyuyj Bardzo dziękuję, że postarałeś się nam to jakoś wyjaśnić. Trzeba zatem przyznać, że jest to nieco dziwne podejście do sprawy. Może należałoby ją zgłosić jakiś wyżej postawionym instytucjom. Nie myślałeś o tym? @Ja Szkoda, że ENCORE SALES tak to wygląda. A jak przedstawia się kwestia umów - tu też jest tak, że jedni pracownicy mają stabilną, a drudzy nie?

Iza

@pracownik Do zarobków powinno się podchodzić w sposób indywidualny - ale oczywiście szanujemy Twoje zdanie. A jak długi masz staż pracy w ENCORE SALES? Może pracodawca za pewien czas zaproponuje Ci podwyżkę? @swdefrgtrhyuyj Jak to się właściwie dzieje, że osoby, które obejmują to samo stanowisko, mają różne wynagrodzenia? Możesz nam to pokrótce wyjaśnić?

@Iza

Zwyczajnie, osoby robiące dokładnie to samo zarabiają różne kwoty. Nie wiem czemu tak jest. Podejrzewam że każdy dostaje tyle ile wywalczy na rozmowie. Czy to jednak w porządku? Nie sądzę. Czasem na rozmowę może trafić mniej przebojowa osoba mająca wyższe kwalifikacje lub będąca bardziej zaangażowana w pracę ale co z tego skoro i tak dostanie mniej.

Tak8Nie2

Ja
@Iza

Nie będę pisać o stażu z wiadomych przyczyn. Pracownicy najczęściej słyszą że firmy nie stać na podwyżkę. I to nie jest tak, że pracodawca daje podwyżkę sam z siebie. To pracownicy przychodzą, pytają o awanse, podwyżki ale odchodzą z kwitkiem

Tak7Nie2
@Iza

nie umiem tego wyjaśnić. Może pracodawcy nie wiedzą, że pracownicy rozmawiają między sobą? Ale niestety tak się dzieje i wcale nie chodzi tu o większe umiejętności (że ktoś coś szybciej i dokładniej robi), wręcz przeciwnie, wyższe wynagrodzenie czasem mają ci, którzy gorzej sobie radzą.

Tak6Nie1

swdefrgtrhyuyj

Warunki słabe, wypłata słaba i niesprawiedliwa (osoby na tym samym stanowisku różnie zarabiają), żadnych benefitów, atmosfera w pracy niestety sztuczna i sztywna.

Tak20Nie1

Nie polecam pracy w Encore - zarobki są fatalne, osoby które pracują na lead'ach to mają pracę głupiego. Bezmyślne klepanie kontaktów. Cały dzień robisz kopiuj-wklej.

Tak17Nie1

Kolejne osobny zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w firmie Encore Michał Gruda w miejscowości Wrocław? Daj znać czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Encore - Wrocław