Europe Solutions UK Ltd

Środkowa anglia

Europe Solutions UK Ltd

Opinie o Europe Solutions UK Ltd

arojo

No to nie trafiłeś chyba dobrze z chwilą @fil, ponieważ na obecną chwilę szukają programisty C/C++, oczywiście musisz mieć te 3 lata doświadczenia, oraz ukończone studia wyższe na kierunku informatyka.

Zostaw opinię o Europe Solutions UK Ltd - Środkowa anglia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europe Solutions UK Ltd