Polbauschrank Piotr Marak

Opinie o Polbauschrank Piotr Marak

W 2020 roku opinie tutaj były niezbyt przychylne co do wynagrodzeń i umów. Czy na 2024 rok już to nie jest problemem ? :D No i czy już macie wynagrodzenia na czas ? Mi zależy przede wszystkim na dobrej umowie i ubezpieczeniu

Czy pracownicy Polbauschrank Piotr Marak mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

. Nowy wpis

Olga Nowy wpis

czy firma ma tak dużo zleceń i stąd jest problem z terminami? bo jeśli tak to ile osób tak właściwie jest tutaj obecnie zatrudnionych i ile mniej więcej czasu zabiera jedna realizacja?

Marak/kamil Nowy wpis

Jakość może i znosna terminy tragiczne. Właściciel gardzi klientami. Nie lubię tego typu firm które zdobywają klienta a potem czekaj na realizację. Nie polecam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Polbauschrank Piotr Marak? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Montażysta - Monter mebli kuchennych i pokojowych
Lumcy

Straszna firma... niechętnie daje umowe o prace o ile jeszcze w ogóle daje.... jak daje to najniższa krajowa reszta pod stołem co też nie jest kosmiczna wypłatą. Nie wypłacał na czas.

Lu
@Lumcy

Dokładnie tak jest nadal. Najniższa krajowa, na umowę zlecenie, reszta pod stołem i to też szału nie ma. Bardziej opłacalne zatrudnić się w Lidlu.

Zuzanna

W starszym komentarzu widziałam taką informację, że w Polbauschrank ciężko o zatrudnienie na umowę o pracę. A w ostatnim czasie przecież stabilność zatrudnienia jest na wagę złota. Może teraz coś się zmieniło, bo ten komentarz nie należał do najnowszych. Jak obecnie to wygląda?

Lu
@Zuzanna

Zgadza się, ciężko o zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - właściciel preferuje umowę zlecenie z najniższą stawką. Generalnie bardzo problemowa współpraca.

Izi

@Onufty właśnie, nie ma się człowiek bać o wypłatę?

@Izi

Nie jest, niechętnie daje umowe o prace o ile jeszcze w ogóle daje.... jak daje to najniższa krajowa reszta pod stołem co też nie jest kosmiczna wypłatą. Nie wypłacał na czas.

Onufry

czy pracodawca jest wiarygodny i wyplacalny?

@Onufry

Zostaw merytoryczną opinię o Polbauschrank Piotr Marak - Kamieniec Ząbkowicki

• Jak się pracuje w Polbauschrank Piotr Marak?

Zobacz opinie na temat firmy Polbauschrank Piotr Marak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polbauschrank Piotr Marak