Opinie o Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak w Chocianów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak w Chocianów

Irena Nowy wpis

fachowiec dobry i tyle z waszych komentarzy, a jakim ten fachowiec jest szefem ? też jest dobry i dlatego nikt się tutaj nie wypowiada?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak w Chocianów.

Sprawdź
Jacek Nowy wpis

Przestaliście zaglądać na to forum i mam nadzieję, że jest dobrze? Warto starać się o pracę u was?

Edi Nowy wpis

Dobry fachowiec .Polecam

Ted Nowy wpis

Jestem zadowolony. Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak.
logo firmy Doradca Energetyczny
Aplikuj na wiele ofert
Wijo

Bardzo dobry mechanik .Polecam

Kris

Masakra jakaś pomyłka ...

Czy uważasz, że zatrudnienie w firmie Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak w mieście Chocianów miało duży wpływ na twoją karierę? Jak oceniasz swoją pracę w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak - Chocianów

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak?

Liczba opinii klientów firmy Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak
3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Głogowska 17
    59-140 Chocianów
  • NIP: 6922077563 REGON: 390601970

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak
Przejdź do nowych opinii