Opinie o Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak w Chocianów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak w Chocianów

Dziadek Nowy wpis
Klient

(usunięte przez administratora) Wziął zaliczkę na wykonanie usługi i ani usługi ani zwrotu zaliczki, ciagle wyznacza nowy termin i tak juz poł roku się buja.

Iwona Nowy wpis
@Dziadek

A jakąś umowę podpisywaliście chociaż czy nie?

Dziadek Nowy wpis
Klient
@Iwona

Nie bez umowy. Wczesniej faktycznie zribił pilną naprawę. Wzbudził zaufanie, dostał zaliczkę. Potem terminu nie dotrzymal i tak wyznacza kolejny i kolejny. Potem zaczełam pytac ludzi o niego. I niestety w Szklarach opinie ma koszmarną. Nie byly to duże pieniądze, ale to nie są jego pieniądze. Mądry Polak po szkodzie.

Irena Nowy wpis

fachowiec dobry i tyle z waszych komentarzy, a jakim ten fachowiec jest szefem ? też jest dobry i dlatego nikt się tutaj nie wypowiada?

Jacek

Przestaliście zaglądać na to forum i mam nadzieję, że jest dobrze? Warto starać się o pracę u was?

Edi

Dobry fachowiec .Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak.
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego

Jestem zadowolony. Polecam

Wijo

Bardzo dobry mechanik .Polecam

Kris

Masakra jakaś pomyłka ...

Czy uważasz, że zatrudnienie w firmie Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak w mieście Chocianów miało duży wpływ na twoją karierę? Jak oceniasz swoją pracę w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak - Chocianów

Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak
3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Głogowska 17
    59-140 Chocianów
  • NIP: 6922077563 REGON: 390601970

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Mechanika Pojazdowa Mariusz Dorociak