Opinie o Neuron Gabinet Terapeutyczny Katarzyna Rymarczuk w Legnica

counter
zielony.lca@wp.pl Nowy wpis

Nie preferujemy zajęć prywatnych (grubo płatnych) u pani od matematyki prowadzącej zajęcia w pani firmie i szkole nr 2 w Legnicy, do której uczęszcza nasze chirurgicznie chore dziecko, które wymaga ciągłych badań i interwencji oraz jest ciągle szykanowane w sp. 2 z racji swojej choroby- i tylko z tego powodu jest gorsze właśnie u tej pani, która stawia mu złe oceny nawet wtedy, gdy jest nieobecne. Nie wierzymy w jej jakiekolwiek zdolności terapeutyczne. Mamy drugie dziecko z autyzmem -wysoko funkcjonującym, ale nie będziemy uczęszczać na żadne zajęcia do pani firmy oraz do sp. 2 ani tym bardziej płacić i polecać pani, ponieważ to, co pani robi, jest wysoce nieprofesjonalne. Zgłosimy to odpowiednim instytucjom. Rodzice Kuby i Bartka

Pomocna?
TakNie

zielony.lca@wp.pl

Pomocna?
TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Neuron Gabinet Terapeutyczny Katarzyna Rymarczuk - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad