Opinie o Ledboss Mateusz Sobolewski w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ledboss Mateusz Sobolewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ledboss Mateusz Sobolewski o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ledboss Mateusz Sobolewski w Białystok

Xd Nowy wpis

Rozwijają się prężnie, widać, znowu firma Soboland wystawila ogloszenie, jak zwykle na stanowisko na magazyn do pakowania. Czyli dzień jak co dzień :). Rotacja pracownikow. Jak zwykle najniższa krajowa i umowa zlecenie, i ten szef tak jakby bucowaty :) zarozumialy i zadufany w sobie, wymaga szybkości, a wzamian za to dostajesz .....nic ;). Nie dziwie sie, że jest rotacja. Za chwile ,,tak się prężnie rozwinie", że każdemu straczy miejsca w tej firmie :D . W firmie jak na dworcu.

Felik Nowy wpis
@Xd

Zdecydowanie tak miałem okazje być na krótki okres czasami i niestety warunki w jakich się pracuje są straszne i nigdzie takich nie widziałem . Mam trochę doświadczenia w pakowaniu paczek i to w dobrej firmie , a gdy przyszedłem tutaj to liczy się tylko zapakowanie byle jak , nie ważne czy przesyłka dotrze cała . Pokój socjalny do spożycia posiłku jest straszny szafki wypadają z zawiasów , woda z kranu leci pod skosem . Przy szafkach stoi kosz na (usunięte przez administratora) gdzie ponad nim wystaje góra (usunięte przez administratora) wyzwalających się z niego , w dodatku strasznie śmierdzi . Przy szafkach kuchennych położony lep na myszy a drugim lepem jest przykryta mysz . Cudowne warunki do spojrzycie posiłku . Sztuce jakieś tam są aby skorzystać ale ich czystość - aż mi się nie dobrze robi jak sobie to przypominam . Szef wpatrzony w siebie . Gdy powiedziałem ze jednak rezygnuje z powodu takich warunków pracy powiedział Ok i w zapytaniu się kiedy otrzymam zapłatę piwiedzial termin gdy się odezwałem w tym terminie powiedział ze musze poczekać , poczekałem zapłacił mi choć jak się okazało zdecydowanie za mało po zwróceniu uwagi otrzymałem odpowiedz ,, Ale tyle przecież pracowałeś , coś nie pasuje ?!” Nie polecam pracodawcy chłopaki opowiadali ze nie płaci na czas . Jeden z chłopaków powiedział ze miała być wypłata a gdy minął czas do którego miała być i upomniał się to szef powiedział ze teraz nie ma czy może być 300 zł gdzie chłopak musiał opłacić mieszkanie mieć pieniądze na życie i za te ,,300 zł ”miał wszystko opłacić po prostu śmiech na sali . Nie polecam i lepiej się trzymać z daleka .

IQ Nowy wpis
@Felik

Stąd właśnie jest rotacja ogromna w tej firmie. Cały czas pojawiają sie ogloszenia na rozne stanowiska. Co do szefa mialam przyjemnosc z nim rozmawiać przez telefon i na rozmowie rekrutacyjnej, dobrego zdania o nim nie mam. Z tego co piszesz nigdy nie znajdzie pracownikow w taki sposob na stale. Z tym placeniem to przesada, jak sie umawialiscie i jak byly opisane warunki w umowie tyle powinien placic i dotrzymywac terminów, laski nie robi. Mamy 2023 r i to jest normalne. Przypominam, ze pracownicy maja swoje prawa, jest tez kodeksu pracy, mamy państwowa inspekcję pracy, ktora zajmuje sie takimi ,,nieciekawymi sytuacjami pomiedzy pracownikiem a pracodawca” , przypadek nadaje sie do zgloszenia, prosze sie nie bac zglaszac takie sytuacje i nie w porzadku pracodawców. Nie chca placic pracownikom tak jak bylo w umowie i w terminie niech placa kary teraz, a jak niestac na pracownika to niech zamykaja biznes. Jak macie takie problemy prosze sie zglaszac do mnie, doskonale wiem co w takich sytuacjach robic i gdzie zglaszac, pracodawca,,zdziwi sie” bo jeszcze nie natknal sie na taka osobe, ktora nie pozwoli sobie w kasze dmuchać i potrafi zajac sie taka sprawa. Pracodawcy szybko sie odechce tak robic i bedzie ,, po kozaku i cwaniaku”, na ktorego sie kreuje.

Łuki

Co znowu rozwijacie się prężnie:D?

@Łuki

tutaj rotacja to bez przerwy taki pracodawca

xD Nowy wpis
@Łuki

Prężnie cofają się razem z szefem

Elżbieta

Ktoś wspomniał tutaj, że występuje w tej firmie nagminna rotacja? Chodzi o ciągłą wymianę pracowników? Czy w takim razie jest aktualnie prowadzona rekrutacja?

Rotacja
@Elżbieta

Jasne, ze jest rotacja pracownikow i to nie dlatego, ze firma sie rozwija. Pracownicy odchodza bo slabo placa. Co jakis czas pojawiaja sie ogloszenia wiec spora rotacja.

@Rotacja

No tak do pracy to głównie po pieniądz się przychodzi. A słabo płacą ponieważ? Nie chcą czy kondycja firmy nie daje takich możliwości?

Rotacja
@Ewelina

Po prostu duma pracodawcy nie pozwala aby godnie wynagradzać swoich pracowników, którzy notabene sami tworzą tą firmy i jak trzeba to oni stają na uszach, żeby dopiąć wszystko. Bo szef nie ma pojęcia ani o sprzedaży ani o marketingu i reklamie ani o towarze, który "sprzedaje".

@Rotacja

Aha, czyli kasa w budżecie faktycznie jest? :/ Bo jak tak to aż ciekawa jestem opinii z drugiej strony barykady co do tego, ale raczej nie ma tu nikogo takiego, żeby się do tego odnieść?

X
@Ewelina

Ja tez jestem ciekawa co szef ma do zaoferowania oprócz najnizszej krajowej i zlecenia. Tak aby zachecic dobrego pracownika do pracy???? BO DOBRZE WYNAGRADZANY PRACOWNIK Z CHECIA PRACUJE I NIE ODCHODZI, w tym przypadku tej firmy akurat to tak nie dziala. Od pracownika sie wymaga wiele, a od siebie nic a nic. Tania sila pracownicza.

@X

Ano. :( A nie jest przypadkiem ciekawe w tym to, że i tak nowi ludzie przychodzą?

X
@Ewelina

I co, ze przychodza jak potem odchodza. Właśnie dlatego jest rotacja i ciagle ogłoszenia na te samo stanowisko.

Rozmowa

Nie wiem od czego zaczac. Moze od tego, ze firma prowadzi czysty wyzysk pracowniczy. Firma typowa cebula szef janusz biznesu, najnizsza krajowa przy czym my potrzebujemy ludzi, ktorzy beda szybko pakowac paczki szkoda ,ze nie dodal najlepiej za darmo, ale umowa zlecenie za najniższą krajową. Po 3 miesiacach szalu nie ma z wyplata jakies 200zl wiecej. Ale za to zapracujesz na umowe o prace xD. Firma nie jest nastawiona na rozwoj i brak jej perspektyw. Dodam jeszcze iz jak dzwonil do mnie ,,szef" i umawial na rozmowe, to przez glosnik bylo slychac czyjś smiech przy prowadzonej rozmowie, kazdy moze sobie wydedukowac o czym to swiadczy :). Otoz to ze trzeba jakis poziom wykazac a w gimnazjum juz dawno nikt nie jest :). Ogolnie firma sie nie popisala. Szukaja typowo jelenia do biznesu cebul i januszy. Tak na marginesie macie bardzo marne opisy na stronie internetowej jak i na alegro nie wiem czy to w ogole pisal polak, poniewaz ta osoba nawet nie przestrzega zadnej interpunkcji podstawowej, gdzie ucza tego w podstawówce :). Tak jak sie domyslam, ze zadnej wiedzy nie macie, tylko od kogos wymagacie za darmo najlepiej. Prowadzenie e-commerce ewidentnie wam nie wychodzi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ledboss Mateusz Sobolewski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Gawa

Solidna firma projekt wykonany na czas i zgodnie z u mowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Ledboss Mateusz Sobolewski - Białystok

• Jak się pracuje w Ledboss Mateusz Sobolewski?

Zobacz opinie na temat firmy Ledboss Mateusz Sobolewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ledboss Mateusz Sobolewski
  • Zwycięstwa 8E