Pracowałem w tej firmie wprawie 6 miesięcy. Firma niewielka - na moment mojego uwolnienia z niej posiadała 3 samochody Iveco Daily 12EP. Samochody 2019 r, zadbane, normalnie ukomplektowane. Trasy przeważnie w Niemczach, Beneluksie, do 12 tys.km miesięcznie. Spedycja obca, ale zbyt dobra do kierowcy, normalnie prowadzi, zawsze jest czas na odpoczynek. Spedytory (2-3) wymieniają się co 1-2 dni w kółko. Właściciel bardzo przyzwoity i uczciwy człowiek! Wszystkie wypłaty do grosza, nawet więcej. Zadnego oszukaństwa. Jedynie, co się nie bardzo podobało - wypłata pensji10-go dnia nastęmnego miesięca (chociaż ostatnią wypłatę dostałem do ręki w moment uwolnienia). Wynagrodzenie nie bardzo wielkie, ale na początek, dla młodych kierowców, mogę być. Płacą premię za tanie tankowanie.