Opinie o Firma Denix Rafał Makarewicz w Dzierżoniów

Firma Denix Rafał Makarewicz
counter
Ewa Nowy wpis
Klient

Firma niegodna zaufania. Zamiast wkładek na haluksy przesłano mi wkładki na odciski .Brak kontaktu telefonicznego.

legikama Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 318 dni.
 Pytanie

Między innymi - na platformie Allegro, oferowana jest sprzedaż Państwa chemii gospodarczej jako oryginalna produkcji Niemieckiej. Mam pytanie, jakie, ja jako klient mam mieć na to dowody, na ten stan rzeczy? Opakowanie z jego opisem w języku niemieckim, trochę mało? Mam wątpliwości, proszę mnie przekonać co do jakości tego towaru w porównaniu z obecnym na tamtym rynku (proszkami na rynku niemieckim). Doszukuję się też dat; produkcji, czy przydatności np proszku "Alpen Fresh Waschpulver. Na opakowaniu są tu tylko symbole, które mi nabywcy niczego nie mówią, jeśli powinny - to gdzie szukać, jak czytać? Mowa tu o symbolach: (usunięte przez administratora) Będę wdzięczna za odpowiedź na podanego poniżej maila. Tym samym też warunkuję niejako pozyskanie świadomego klienta towarów z Państwa Firmy. Pozdrawiam legikama (usunięte przez administratora)

Administrator

Zachęcamy do wypowiedzi o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Firma Denix Rafał Makarewicz w mieście Dzierżoniów. Opinie o pracy w tej firmie mogą być bardzo pomocne dla wielu osób zastanawiających się, czy wysłać do nich CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Denix Rafał Makarewicz - Dzierżoniów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Firma Denix Rafał Makarewicz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Strumykowa 2
    58-200 Dzierżoniów
  • NIP: 8821808871 REGON: 891048790
Firma Denix Rafał Makarewicz