Opinie o Pphu Avena Oil Paweł Świerkowski w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pphu Avena Oil Paweł Świerkowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pphu Avena Oil Paweł Świerkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Avena Oil Paweł Świerkowski w Jelenia Góra

Żaneta Nowy wpis

Kontakt z właścicielem rewelacyjny a produkty...? Trzeba spróbować żeby samemu się przekonać jak dobre są

Kamila Nowy wpis

Czy Avena Oil to dobry pracodawca? Jestem ciekawa, jakie są warunki zatrudnienia. Może pracodawca organizuje również jakieś staże? Napiszcie proszę, czy pracownicy otrzymują zniżki na produkty firmowe lub inne tego typu dodatki. Jak byście ocenili atmosferę między pracownikami?

Konrad Nowy wpis

pasty orzechowe dla mnie osobiście najlepsze jakie jadłem, polecam !

Marekjg Nowy wpis

Produkty bardzo jakościowe

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pphu Avena Oil Paweł Świerkowski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Asia

duzy plus za olej kokosowy :D

olej z czarnuszki polecam!!!

Anetka

Stosuje oleje juz od ponad roku i jestem bardzo zadowolona

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Avena Oil Paweł Świerkowski - Jelenia Góra

Pphu Avena Oil Paweł Świerkowski