Opinie o Jolanta Mistal Notos Gabinet Psychologiczno Seksuologiczny w Wykroty - nowogrodziec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jolanta Mistal Notos Gabinet Psychologiczno Seksuologiczny. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jolanta Mistal Notos Gabinet Psychologiczno Seksuologiczny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jolanta Mistal Notos Gabinet Psychologiczno Seksuologiczny w Wykroty - nowogrodziec

Witam. W niedalekiej przyszłości przeprowadzam się do narzeczonego. Przeglądam potencjalnych pracodawców. Pytanie o rejestratorkę już padło, niestety bez odzewu. mnie zastanawia jak duża jest placówka i ilu pracowników zatrudnia? Bo nie wiem czy warto próbować czy raczej ciężko o miejsce w pracy w tym miejscu.

Kaśka Nowy wpis

Hej! Studiuję psychologię. Poszukuję miejsca, w którym mogłabym zrealizować swoje praktyki. Czy jest szansa, aby móc zrobić to właśnie tutaj? Jeśli tak, to kiedy należy być dyspozycyjnym? Proszę o określenie dni i godzin. Poza tym, czy po zakończeniu praktyk jest szansa na jakąś dalszą współpracę, gdy np. skończy się studia?

A.B. Nowy wpis
@Kaśka

Ten gabinet mieści się obecnie we Wrocławiu przy ul. Kleczkowskiej 35. Będzie się tam mieścił tam długo i jest to ostateczna siedziba.

Andzia Nowy wpis

Witam, czy w tym miejscu jest szansa na odbycie praktyk studenckich? Jestem studentką psychologii i mam trochę godzin do zrealizowana... Jeśli tak, to w jakie ramy godzinowe trzeba się wstrzelić? :-) Poza tym, to można liczyć na jakieś wynagrodzenie? Napiszcie proszę, bo pilnie muszę wybrać jakieś miejsce...

A.B.

Co nagle to po diable. Musiało to tyle trwać i trwać. Wszystko dobrze się skończyło ale dla mnie dobrze się skończyło. Były jeszcze potem dwie opinie biegłych które z tym dokumentem Mistal Mizgalskiego i Jurkowskiego wzajemnie się wykluczały. Gdyby tego było to ktoś tu jeszcze skończył studia podyplomowe i wiadomo czego to dowodzi. To zupełnie niemożliwe alby miał miejsce taki stan jako oni opisali albo odwrotnie. Ewidentnie sfałszowali opinię po to żeby zapewnić uniknięcie odpowiedzialności (usunięte przez administratora) Dowody są miażdżące i na tych dowodach oparł się teraz sąd. Gdyby tego było to jedna z opinii wskazywała na coś jeszcze. Teraz już będzie łatwo doprowadzić do ich skazania. Pięknie zostali wyprowadzeni w pole. To normalna zorganizowana grupa przestępcza która zapewnia swoimi opiniami bezkarność sprawcom przestępstw. Opisałem to poprzednio. (usunięte przez administratora) Jej los a raczej sytuacja prawna oraz dwóch koleżków lekarzy jest już przesądzona.

Firma Jolanta Mistal Notos Gabinet Psychologiczno Seksuologiczny poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Jestem tutaj, bo szukam pracy w rejestracji. Wiecie czy ta pani kogoś zatrudnia do obsługi pacjentów? Może ktoś kiedyś pracował i wypowie się jaka atmosfera w miejscu pracy?

A.B.

Najmocniej przepraszam ten drugi lekarz psychiatra nazywa się Andrzej Jurkowski a inicjały poniżej które mają być to A.J. Chodzi zatem o trzy osoby które sfałszowały dokument lekarski. Są to przypomnę Jolanta Mistal, Andrzej Mizgalski i Andrzej Jurkowski. A tak nawiasem mówiąc nie zdziwiło was to nigdy że w przeciągu tak długiego czasu nie byliście wzywani do sądu w charakterze biegłych. Wszyscy się zorientowali że ten dokument nie spełnia ustawowych wymogów opinii i jest ponadto sfałszowany. Będziecie przesłuchiwani w innym miejscu i w innym charakterze.

A.B.

(usunięte przez administratora) . Ci dwaj lekarze (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) pracują w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu. Unikajcie ich jak ognia oraz niejakiej psycholog Jolanty Mistal. Ta osoba nie ma żadnej wiedzy i niczego nie potrafi. Zresztą i tak już wszyscy niedługo zostaną zwolnieni z pracy. Chcecie J.M., A.M. i J.G. zobaczyć sobie kogoś z urojeniami ? Proszę sobie spojrzeć do lustra. To są właśnie urojenia czyli myślenie, że uda się (usunięte przez administratora) dokumentację lekarską bezkarnie i nikt się tego nie domyśli. Branie i dawanie (usunięte przez administratora)to są urojenia czyli zakładanie, że nikt się w tym zorientuje i po ulicach chodzą sami idioci. (usunięte przez administratora)

A.B.

Już zawiadomiłem Centralne Biuro Śledcze Policji o procederze fałszowania opinii biegłych dla potrzeb postępowań przed sądami. Jednym z motywów i celów działania tych osób miało być zapewnienie uniknięcia odpowiedzialności karnej przez przestępców. W tym celu biegli ci pisali w opiniach swoich, że pokrzywdzeni mają fantazje, wykazują tendencje do manipulacji, zmyśleń itd. Pokrzywdzeni ci najczęściej padali ofiarami pobić ze strony przestępców i nie tylko. Chodziło o to, aby zdyskredytować, zdyskwalifikować zeznania osób pokrzywdzonych przed sądami, którzy i tak dysponowali bardzo mocnymi dowodami. Rzecz jasna nikt nie uwierzy, że osoby te robiły to za darmo, ale samo zagrożenie za przedstawienie fałszywej opinii biegłych wynosi do 10 lat. I tym razem nie obejdzie się Mizgalski jak kiedyś wyrokiem w zawieszeniu, ale to będzie na sztywno. A ty wytatuowana psychopatko będziesz też siedziała w kryminale. Myślałaś bydlaczko, że nikt się nie zorientuje ? Zresztą to nie jest dziwne, cechą (usunięte przez administratora) jest to, że on wszystkich traktuje jak idiotów. I sami przestępcy, którzy dokonują takich podłych czynów mają urojenia, które wmawiają innym. Urojenia o właśnie mają tacy (usunięte przez administratora) którzy myślą, że uda im się ograć innych. Proszę mi wierzyć, że wszystko bardzo dokładnie sprawdziłem, rozmawiałem z wieloma lekarzami, te opinie tych osób ponad wszelką miarę są sfałszowane dla potrzeb zapewnienia uniknięcia odpowiedzialności karnej przestępców. Jak się okazuje osoby te niczego sobie nie wymyśliły, nie miały fantazji itd. Tutaj macie to wszystko opisane. Zresztą modus operandi, czyli sposób działania psychiatry Mizgalskiego był tak sam jak kilkanaście lat temu. Wspominałem już, że człowiek ten był skazany wyrokiem Sądu Rejonowego II Wydział Karny dla Wrocławia - Fabrycznej. Osoba, która znała tę sprawę z tamtych lat dokładnie to samo opisuje. Akta te znajdują się zresztą do wglądu w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej ( 50 - 950 Wrocław, ul. Świebodzka 5 ) i są dowodem. W razie czego, gdybyście znali podobne przypadki proszę zawiadamiać niezwłocznie Centralne Biuro Śledcze Policji albo Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Proszę o kontakt telefoniczny 537769804 też mam informację dotyczące tej pani

@Ola

Dobry wieczór. Bardzo się cieszę. Dam znać i odezwę się. Proszę mi dać tylko trochę czasu, ponieważ mam trochę spraw na głowie, a jedna sprawa przez ok. 2 lata niemalże spędzała mi sen z oczu. Wszystko jest już dobrze. Proszę też uważać na siebie, ale oczywiście bez zbędnej przesady. Odezwę się na pewno. Dziękuję bardzo.

@A.B.

Dobry wieczór, miałem się odezwać i tak też czynię. Od razu się zorientowałem, że to pułapka i podstęp, jakże prymitywne i głupie, a przede wszystkim obrażające inteligencję człowieka. Jestem naprawdę zbyt inteligentny, żeby dać się na to nabrać, mój intelekt stoi na wysokim poziomie, reakcje są prawidłowe i nie mam żadnych urojeń. Nie mam żadnych urojeń. Ponad wszelką wątpliwość dowodzi to jednego, że osoba ta czyli Jolanta Mistal dosłownie nie panuje nad sobą, nie myśli ani nie kontroluje swoich emocji. Podawać jakiś numer telefonu, jakieś śmieszne twierdzenia o mocnych dowodach to wręcz żenujące. I naprawdę nie pisałem bez powodu, ażeby uważać na siebie, ponieważ to utrudnianie postępowania, a więc poważne przestępstwo. Poza tym ta osoba kimś manipuluje, inna sprawa że ten ktoś na to sobie pozwala. Od razu się zorientowałem, że to nieudolna próba nawiązania ze mną kontaktu w celu wpłynięcia na mnie albo też zdyskredytowania itp albo jedno i drugie. Czy ktoś poważny myślał choć przez chwilę, że wykręcę podany numer telefonu i będę chciał się z kimś skontaktować ? Zakładam, że tak było ponieważ jak to mówią tonący brzytwy się chwyta i osoba ta już wie, że nie da się cofnąć czasu. Albo też osoba brnie w zaparte tego jeszcze nie wiem lub też zdaje sobie sprawę, z tego co się stało i próbuje robić dobrą minę do złej gry. Doskonale znam przepisy Ustawy o pomocy społecznej i Ustawy o zawodzie psychologa, te akty prawne wykluczają możliwość wejścia w posiadanie takich dowodów postronnym osobom. Wiem też, jak wygląda wykonywanie tego zawodu i jakie znaczenie ma tajemnica zawodowa w tym wypadku. Ktoś, kto pisze takie brednie, musiałby po prostu włamać się do komputera albo wykraść dokumenty albo założyć podsłuch w gabinecie takiego fachowca. Wszystko to niemalże fantazje graniczące z urojeniami. Te dowody ma i tak już organ procesowy i tak ich weryfikacja jest jedynie formalnością. To trochę potrwa, żyjemy przecież w demokratycznym państwie prawnym. Naprawdę w tym kraju pracują mądrzy ludzie w organach ścigania i oni sami zatroszczą się o zebranie dowodów. Sama zainteresowana, bo ona przecież za tym wszystkim stoi, jest naprawdę żenującym fachowcem i fatalnym wręcz psychologiem, a jej poziom intelektu, myślenia abstrakcyjnego, kojarzenia faktów czy dedukcji jest wręcz żenująco niski nie mówiąc już o umiejętności przewidywania ruchów. Szkoda w ogóle na to czasu. I oczywiście dowód z ekspertyzy sądowej ponad wszelką wątpliwość wykaże, że za tymi wpisami stoi osoba o inicjałach J.M. i odnoszą się one bezpośrednio do jej osoby i zaistniałego stanu rzeczy. A teraz naleję sobie troszkę Jacka Danielsa z coca-colą i do tego trochę lodu. Jeszcze raz proszę na siebie uważać!

@A.B.

Myli się Pan, potrzebuje Pana pomocy ponieważ J.M też opinuje w mojej sprawie.

Olek

Szok co ta osoba tam wyprawia,powinna zostać ukarana!!!

Mikołaj
@Olek

Tam, to znaczy gdzie? I co, Twoim zdaniem wyprawia, jak to określiłeś? Czytając poniższe wpisy, nie wiem, czy ta lekarka faktycznie tak źle wykonuje swój zawód, czy też ktoś wyjątkowo źle jej życzy?

@Mikołaj

Chodzi zapewne tejże osobie o MOPS w Zgorzelcu gdzie ta osoba obecnie jest zatrudniona. Ta osoba nie jest lekarzem tylko psychologiem także proszę dokładnie czytać, ponieważ wszystko jest opisane. I nikt jej źle nie życzy na wszystko sobie uczciwie zasłużyła swoim rażącym brakiem kompetencji i jest to i tak bardzo łagodne określenie. Ona naprawdę poniesie konsekwencje.

Mikołaj
@A.B.

Nie uważasz, że od wydawania wyroków są sądy? Domniemanie niewinności, jest Ci znane? Jeśli tak, to trzeba jeszcze to stosować w praktyce. Z czego wynika Twoje zaangażowanie i takie, a nie inne nastawienie odnośnie wspomnianej Pani?

@Mikołaj

Ależ oczywiście, że od wydawania wyroków są sądy i jest mi świetnie znane domniemanie niewinności, które zresztą wynika z mocy prawa. Doskonale to po mnie przecież widać, bo na samym wstępie wskazuję, iż zawiadomiłem Centralne Biuro Śledcze Policji. Powyższy organ podobnie jak Centralne Biuro Antykorupcyjne również nie wydaje wyroków. Cos jeszcze ? Jakieś insynuacje? Wszelkie te wpisy stanowią jedynie nieudolną formę obronę wytatuowanej osoby z tendencjami do psychopatii. Ta osoba doskonale wie, co zrobiła dlatego też proszę ją o to bezpośrednio zapytać. Zresztą to wpisy ze strony tejże marnej psycholog i jej najbliższego otoczenia to kopalnia wiedzy dla organów ścigania i policyjnego psychologa. Albo ona to ukrywa przed kimś wiedząc doskonale, o co chodzi albo sama naciska w celu odkręcenia łba sprawie, bardzo czegoś się bojąc i manipulując tutaj. Zakładam raczej to drugie. Definitywnie odradzałbym wszelkiego rodzaju takie działania. I istnieje jeszcze w tym kraju coś takiego jak prawo każdego człowieka do wyrażenia swojego zdania oraz oceny dowodów zwłaszcza, gdy te są jednoznaczne. Każdy człowiek w tym kraju ma do tego prawo zwłaszcza w kontekście zasady domniemania niewinności. I przede wszystkim opinia publiczna ma pełne prawo wiedzieć, z kim ma do czynienia tym bardziej petenci takiego urzędu jak MOPS i w przypadku wykonywania takiego zawodu. Przecież po tych ulicach nie chodzą idioci, a jeżeli ktoś tak myśli. Proszę sobie zobaczyć na inne wpisy odnośnie braku kompetencji tejże osoby. Przecież to też nie jest żadna złość itp. a rzeczywisty stan faktyczny. Zresztą podobne rzecz miały miejsce poprzednio. Nie bez powodu ta osoba została zwolniona ze szpitala psychiatrycznego, co się naprawdę bardzo rzadko zdarza oraz skreślona z listy biegłych sądowych co również ma miejsce w niewielu naprawdę przypadkach, a to dopiero wierzchołek góry lodowej.

@A.B.

Faktycznie to poważna sprawa jest. Ale na jakiej podstawie można kogoś z psychiatryka zwolnić tak właściwie? Znany jest argument, który w tym przypadku przeważył?

@Monika

Tak, to trafne spostrzeżenie tym bardziej, że tych specjalistów brakuje jak na lekarstwo. Przeważył rzecz jasna brak kompetencji zawodowych i wszyscy się w tym na pewno zorientowali. Przecież ta osoba nie figuruje już na liście biegłych Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze, a to mówi samo za siebie. W pełni ta osoba zasłużyła na zwolnienie z tejże placówki medycznej. Myślę, że również te tatuaże mgły mieć jakieś znaczenie, jeżeli chodzi o zwolnienie z pracy. Dowodzi to ponad wszystko cech autodestrukcji oraz braku równowagi psychicznej. I proszę tu zaraz nie pisać, że nie ma to żadnego znaczenia i że komuś to nie przeszkadza. Jak komuś to nie przeszkadza to niech sobie bierze sam do siebie taką osobę. MOPS to jest instytucja publiczna. To, co dana osoba robi u siebie pod swoim dachem to jest zupełnie jej prywatna sprawa, ale to co robi pod publicznym dachem, to nie jest już jej sprawa. Poza tym jak mają codziennie pacjenci, ich rodziny, znajomi, lekarze, personel medyczny oglądać takie widoki jak tatuaże ? Przecież to szpital publiczny !!!!!!! A poza tym czy ktoś poważny sobie wyobraża biegłego sądowego z tatuażami na sali rozpraw? Przecież to jest poważny kraj, szanujmy tej kraj, to jest demokratyczne państwo prawne. Bądźmy poważni i odpowiedzialni ! No, ale poza tym jak się ofiarom przestępstw pisze, że mają oni urojenia wbrew ewidentnym i oczywistym dowodom w postaci dokumentacji medycznej i tym samym zapewnia się bezkarność przestępcom, to tak się kończy. I to są właśnie urojenia pani Jolanty Mistal, która myślała, że jest najmądrzejsza, a po ulicach chodzą idioci, którym można wszystko wmówić i każdy da się na to nabrać i rzecz jasna nikt się nie domyśli jej fałszerstw. Z całą pewnością osoba ta i pozostałe inne poniosą odpowiedzialność karną. Jest to więcej niż pewne. A najgorsze dla tych osób to jest ta świadomość, że inni już doskonale o tym wiedzą i nie unikną sprawiedliwości.

Julia
@A.B.

A w czym konkretnie Twoim zdaniem nie ma kompetencji? Rozwiniesz, o czym dokładnie piszesz, bo trochę nie wiem do czego się odnosisz.

@Julia

Jak to w czym ta osoba z tatuażami nie ma kompetencji ? Zawody jest psychologiem, była zatrudniona w szpitalu psychiatrycznym oraz biegłym sądowym. Z pierwszej placówki została zwolniona a listy biegłych skreślona. Przecież tutaj jest aż nadto opisane szczegółowo co zostało zrobione. Ponadto dajmy pracować organom ścigania to jest bezsporne że dokumentacja medyczna została sfałszowana żeby kryć sprawcę przestępstwa oraz inne osoby. Ta osoba wmawia innym urojenia co jest oczywiście bzdurą a sama ma urojenia i cechy psychopatyczne. To jest bezsporne. Na pewno poniesie z innymi za to odpowiedzialność.

@A.B.

Tak, tylko pytanie kiedy? Zaraz jak każdy się już przyzwyczai to nie będzie mieć sensu

@A.B.

Czy moglibyśmy się jakoś skontaktować właśnie też mam mocne dowody na tą panią

Natalia

Osoba niekompetentna. Wiedza książkowa, nie praktyczna. W przesłuchiwaniu dzieci podstawowe zasady wszelkie złamane. Nie polecam.

@Natalia

Tak z ciekawości dopytam tylko o te zasady, które podkreślasz. Co w Twoim przypadku tutaj w praktyce złamano, że tak piszesz?

A.B.

Ponadto badania naukowe od wielu lat wykazują, iż ponad 10 % ludzi z tatuażami ma schizofrenię a bardzo duża część żeby nie powiedzieć reszta bardzo poważne problemy psychiczne takie jak agresja sadyzm przemoc autodestrukcja itp.

Kamil
@A.B.

W dzisiejszym świecie mało kto nie ma problemów psychicznych, niestety. A co właściwie mają tatuaże do problemów psychicznych? Nie widzę żadnego związku.

@Kamil

Na samym wstępie pragnę wyrazić wielkie zadowolenie, iż Jolanta Mistal nie jest już biegłym sądowym i myślę, że nigdy już nim nie będzie. Jej kwalifikacje po prostu budziły grozę i jest to aż nadto łagodne określenie. Wracając do tatuaży to mają one bezpośredni związek z problemami psychicznymi i dawno już to zostało wykazane w sposób naukowy przez wiele światłych umysłów. Nikt opanowany i psychicznie zrównoważony nawet o czymś takim nie pomyśli nawet w snach. To, że ktoś nie widzi w tej materii związku nie ma dosłownie żadnego znaczenia i pozostaje nieudolną próbą obrony samej zainteresowanej osoby, co od samego początku jest widoczne. Śmiem twierdzić, iż jest to jedyna osoba w ogóle w skali kraju zatrudniona w MOPS, która ma tatuaże ale to zatrudnienie już długo nie potrwa długo proszę mi wierzyć z uwagi na przyczyny opisane powyżej. Była to również jedyna osoba z tatuażami w skali kraju pełniąca funkcję biegłego śmiem twierdzić. Zwykłym truizmem pozostaje twierdzenie, jakoby w dzisiejszym świecie ludzie mieli mieć problemy psychiczne. To jest więcej aniżeli oczywiste, zawsze tak było jest i będzie. W porównaniu do tego, co działo się w poprzednich dziesięcioleciach oraz stuleciach nasze życie dzisiaj pozostaje wręcz banalne we wszystkich aspektach. W poprzednich stuleciach ludzie mieli nieporównywalnie większe problemy psychiczne jak i problemy z oczami, płucami, nerkami, kośćmi itd a medycyna i terapie znajdowały się w epoce kamienia łupanego. Jakieś 100 lat temu ból zęba był wręcz tragedią i to rzecz jasna nawet dla książąt, hrabiów, królów nie mówiąc już o zwykłych ludziach. Nie było żadnych środków opatrunkowych, leków przeciwbólowych itp. Podobnie można sobie wyobrazić złamanie ręki, nogi albo konieczność amputacji kończyny dolnej. Nie było żadnych antybiotyków, środków znieczulających, a narkoza 100 lat temu znajdowała się jeszcze w fazie niedowierzań. Istniały również dawniej również narkomania, nikotynizm oraz alkoholizm i to w skali gigantycznej nieporównywalnie większej aniżeli dzisiaj. Nie było samochodów, samolotów, autostrad, dróg ekspresowych, elektryczności i wielu innych udogodnień dzisiaj oczywistych. Można by jeszcze wymieniać. Dlatego proszę nie pisać jakichś głupot i truizmów dowodzących bardzo niskiego poziomu intelektu. I proszę serdecznie uściskać tego przestępcę i łapówkarza Mizgalskiego. Jedną z form łapówek w ilości wręcz hurtowej w zamian za fałszowanie dokumentacji lekarskiej było przyjęcie przez tego bydlaka łapówki w formie tortu celem sporządzenia fałszywej dokumentacji medycznej dla sprawcy śmiertelnego wypadku samochodowego. Pamiętasz chyba bydlaku jeden. Jest takie powiedzenie, które mówi, że ciągnie wilka do lasu i każdy chyba wie, co mam na myśli. O nic innego mi zresztą mi nie chodzi. Chyba nikt nie myślał, że tym razem też uda się kogoś ograć, ergo zdyskwalifikować albo zdyskredytować. A teraz wypad z baru!

Władek

:( zraża ludzi do siebie.Nie ma pojęcia o tym co robi.

@Władek

Całkowicie zgadzam się z moim przemocą w szczególności z tym, że nie ma pojęcia o tym co robi. Mało tego jej rozpoznania są krzywdzące dla ludzi a pod koniec roku 2020 została zwolniona z pracy w szpitalu psychiatrycznym w Bolesławcu. Uważajcie jeszcze na innego człowieka lek. Andrzeja Mizgalskiego psychiatrę który został skreślony z listy biegłych Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze albowiem wyszło na jaw, że w przyszłości był karany sądownie za czyny korupcyjne związane z fałszowaniem dokumentacji lekarskiej. Było tego 14 czynów a więc megahurt wyrok skazujący wydany został przez Sąd Okręgowy III Wydział Karny we Wrocławiu. Proszę sobie poczytać w necie oskarżony psychiatra Andrzej M psychiatra obciążył kolegów, skorumpowany lekarz. Wszystko wskazuje na to, iz potem również dochodziło do fałszowania dokumentacji lekarskiej w sprawach sądowych. A poza tym co specjalista Pani Mistral która ma tatuaże ? Omijajcie tę osobę szerokim łukiem.

Kamila
@A.B.

O sprawie mogę poczytać, czemu nie. Ale zarzuty o tatuaże? Człowieku, mamy XXI wiek. To nie lata 70. gdzie więźniowie robili sobie dlugopisami dziary. Ocena specjalisty pod kątem tego, czy ma tatuaże to śmieszne po prostu. Poza tym to profil tej psycholog, więc po co tu wstawiasz komentarze o jakimś lekarzu?

@Kamila

Nie taka ocena absolutnie nie jest śmieszna. Nie jest to zresztą jedynie ocena, ale stwierdzenie faktów. Proponowałbym nie bronić tutaj tejże osoby w nieudolny sposób. Już dawno zauważyłem, ze wiele osób ma w tym kraju tatuaże, widać to w okresie wiosennym i letnim szczególnie. To niepodważalny dowód braku swojego własnego ja, własnej osobowości oraz charakteru. A przede wszystkim jest to straszliwy nihilizm i prymitywizm, dowód cech autodestrukcyjnych, taka kobieta traci przez tatuaż kobiecość a mężczyzna męskość. Szpital oraz MOPS to instytucje publiczne i samorządowe finansowane z pieniędzy publicznych, gdzie każdego dnia przychodzą dziesiątki petentów oraz pacjentów, ich rodzin, znajomych, dzieci, osób starszych. Tatuaże bardzo źle i odstraszającą działają na inne osoby, szczególnie w takich miejscach. Każdy z takich pracodawców musi z mocy pracy dbać o dobre imię zakładu pracy, a więc momentalnie osoba z tatuażem powinna zostać zwolniona z pracy. Pragmatyka służbowa w tej dziedzinie nie pozostawia tutaj cienia wątpliwości. I nie wystarczy tutaj zasłonięcie tatuaży. A co do kompetencji Pani Jolanty Mistal, to pozostawiają one wiele do życzenia, jej rozpoznania, opinie i wnioski w szpitalu budziły po prostu grozę i jest to bardzo łagodne określenie. Również i z obecnego miejsca pracy osoba ta powinna zostać zwolniona. Wracając do tatuaży można przebadać wszystkie osoby z takimi ozdobami na świecie, są to bez najmniejszego wyjątku psychopaci oraz socjopaci. Powyższe mówi samo za siebie.

@A.B.

Byłbym ostatnio zapomniał. Widzę, że uderzyłem bardzo mocno, precyzyjnie i przede wszystkim bardzo skutecznie. I proszę sobie poczytać w internecie takie artykuły jak oskarżony psychiatra, psychiatra przed sądem, lekarze psychiatrzy, fałszywa opinia lekarska. Tam są opisane szczegółowe wszystkie działania przestępne pana Mizgalskiego Andrzeja, było tego multum. Sama zaś zainteresowana osoba będzie wiedziała doskonale o, co chodzi. Dajmy również pracować właściwym organom.

A.B.

Myślałaś wytatuowana psychopatko z tym (usunięte przez administratora) kurduplem Mizgalskirm że nikt się nie zorientuje że dokument jest sfałszowany ? To przecież więcej niż oczywiste. Za przedstawienie fałszywej opinii grozi kara pozbawienia wolności do lat 10 co wynika z treści art. 233 kodeksu karnego. Żadne z was nie uniknie sprawiedliwości. Bardzo łatwo to zresztą udowodnić albowiem wystarczyć porównać rzeczywisty stan faktyczny z treścią opinia i to wszystko w tej mierze.

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o pracy w firmie Jolanta Mistal Notos Gabinet Psychologiczno Seksuologiczny w mieście Wykroty - nowogrodziec nadal nie ma opinii.

A.B.

Nie bójcie się pisać prawdy o tej wytatuowanej i bez kompetencji specjalistce i drugim lekarzu psychiatrze Andrzeju Mizgalskim, którzy fałszowali dokumentację medyczną i krzywdzili ludzi. To bardzo niebezpieczni ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Jolanta Mistal Notos Gabinet Psychologiczno Seksuologiczny - Wykroty - nowogrodziec

• Jak się pracuje w Jolanta Mistal Notos Gabinet Psychologiczno Seksuologiczny?

Zobacz opinie na temat firmy Jolanta Mistal Notos Gabinet Psychologiczno Seksuologiczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jolanta Mistal Notos Gabinet Psychologiczno Seksuologiczny?

Jolanta Mistal Notos Gabinet Psychologiczno Seksuologiczny