Opinie o Sylwia Doniec Nice One w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sylwia Doniec Nice One. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sylwia Doniec Nice One o rekrutacji.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sylwia Doniec Nice One w Legnica

Daniel Nowy wpis

@Janusz a czemu nic dobrego?

Klientka Nowy wpis

Dokładnie się z tym zgadzam! Miałam okazje z Panem Michałem pracować. No nie jestem w stanie powiedzieć ani jednego dobrego słowa. Oczywiście Pan Michał rzeczowo przedstawia jakąś wiedzę, brzmi na profesjonalistę. Jestem laikiem jeżeli chodzi o programowanie czy tam kodowanie stron. Już po tygodniu współpracy było widać, że ładnie to on potrafi tylko mówić. Tutaj zgadzam się z przedmówcami, opowiada, kombinuje, a najgorsze to że kłamie. Z tej lekcji nauczyłam się jednego, lepiej zapłacić więcej i współpracować z profesjonalistami niż się stresować i denerwować. Także naprawdę przestrzegam, przed współpraca.

Dawny zleceniodawca Nowy wpis

Oho! Widzę, ze tylko nie ja zostałem oszukany! Tak, Michał u mnie nazwijmy to "pracował", a raczej więcej rzeczy sknocił niż zrobił. Miał zrobić prostą stronę w technologii jakiej chce, jak chce i miał zorientować się czy potrafi wszystko wykonać. Gdy usłyszałem, zdanie: "przecież to proste, potrzebuje maksymalnie 14 dni by napisać to po swojemu" zaufałem i to było w tym najgorsze. Informacje przekazałem klientowi. Po upływie tego czasu, strona nawet nie stała w połowie. Ja straciłem cześć swoich pieniędzy, bo nie zostało wykonane zlecenie na czas. Michał zobowiązał się do wykonania strony. Wykonanie strony zajęło 4 miesiące. Wiecznie problemy z serwerem, a tak naprawdę gość jest na początku swojej kariery. Szkoda, że robi z siebie profesjonalistę, którym nie jest i raczej nigdy nie będzie. Kłamie i oszukuje, także bardzo proszę o nie wchodzenie z tym człowiekiem w interesy. Obietnic bedzie dużo a robota skopana.

Nasiona

Witam, jakiś czas temu Michał Doniec (reprezentuje firmę Sylwia Doniec Nice One), mówiąc szczerze wyłudził ode mnie pieniądze. Sam się nawet po nie pofatygował. Obiecał wprowadzić zmiany do mojej strony, zająć się polityką RODO, oraz kilka poprawek do strony. Mijały godziny, dni i miesiące, zero kontaktu. Zapadł się pod ziemię. Nie odpowiadał na telefony, maile, smsy. Po czterech miesiącach udało mi się z nim skontaktować przy pomocy jego dawnego pracodawcy. Miał oddać pieniądze które wyłudził i oczywiście cisza. Wiem, że szykuje się dość duży pozew zbiorowy. Może to go nauczy. Aha fakt najważniejszy, reprezentuje firmę w której nawet nie jest zatrudniony.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży