Opinie o Kancelaria Adwokacka Adw. Julita Kittay w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adw. Julita Kittay. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Adw. Julita Kittay o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adw. Julita Kittay w Wrocław

Była klientka Nowy wpis

Dramat! Omijać z daleka! (usunięte przez administratora) mnie na dobre kilka tysięcy, zwodziła, (usunięte przez administratora). Do tej pory obiecuje, że odda pieniądze za niewykonane czynności. Najgorszy traf jaki mógł być. A o swojej wspólniczkę z pokoju pod Jej nie obecność (mecenas Beni) mówi, że jest Jej asystentka. Chyba tylko po to, aby się dowartościować. Lekceważy klienta i jego rozprawy w momencie, gdy wyciągnie już pieniądze bez fv, bez paragonu

klient Nowy wpis

omijać i jeszcze raz omijać, nie odpowiada na emaile, nie odbiera telefonu, (usunięte przez administratora) na pieniądze

Ja i mój narzeczony zostaliśmy oszukani przez tą kobietę. Na początku wzięła kilkanaście tysięcy złoty za prowadzenie sprawy. Interesowała się nią tylko na początku. W czasie trwania rozpraw było coraz gorzej. Nie przychodziła na rozprawy, nie odbierała telefonu ani nie oddzwaniała. Na wiadomości SMS również nie odpisywała. Miarka się przebrała po tym jak przez dwa miesiące okłamywała nas że złożyła wniosek do sądu a tak naprawdę nie zrobiła nic. Zmarnowany nasz cenny czas oraz bardzo duża kwota pieniężna. Nie polecam. Wręcz chce przestrzec aby kolejne osoby nie trafiły na tą oszustkę. Omijać szerokim łukiem tą pseudo- adwokatkę. Oszukanych ludzi proszę o złożenie pisemnej skargi do Okręgowej Rady Adwokackiej oraz do Warszawy. Czym więcej będzie skarg tym lepiej. Może damy radę wspólnie zawiesić tą Panią i zakończyć proceder oszustw i wyłudzeń pieniędzy. Póki my nic nie zrobimy ta kobieta będzie oszukiwać dalej ludzi.

Iza Nowy wpis
@Karolina

W tej całej sytuacji naprawdę nie rozumiem tego dwumiesięcznego zwodzenia odnośnie złożonego wniosku. Czy ta sprawa była a tyle wymagająca, ze ta Pani po prostu nie mogła się w niej odnaleźć? Tego w jakikolwiek sposób nie można było wyjaśnić czy tak jak Pani wspomniała, że kontakt został zerwany to nie udało się już go w jakikolwiek sposób ponownie nawiązać? Podpisywaliście między sobą jakąś umowę może?

Karolina Nowy wpis
@Iza

Pani Mecenas miała złożyć wniosek do sądu o odroczenie wyroku i wstrzymanie. Napisanie pisma i złożenie go w sądzie trwa jeden dzień. Inny adwokat załatwił wszystko w jeden dzień. Po tygodniu wyrok już był wstrzymany i została wyznaczona data posiedzenia. Pani Julita przez prawie trzy miesiące mówiła, że wniosek złożyła i trzeba czekać bo sąd w Jeleniej Górze bardzo wolno działa. Kiedy poprosiłam o potwierdzenie złożenie wniosku przestała odbierać telefony i odpisywać na wiadomości. Poszłam do innego adwokata który poszedł do sądu i dowiedział się że żaden wniosek nie został złożony. Z resztą to co obiecywała bardzo znacznie mija się z obowiązującymi przepisami i tak naprawdę obiecane było coś co jest nierealne w tej sprawie. Kłamstwa na każdym kroku i mijanie się z prawdą co możemy jeszcze zrobić w danej sprawie i na co się trzeba przygotować. Karmienie złudnymi obietnicami które w Polskim kodeksie są nierealne. Będę składała skargę do Okręgowej Rady Adwokackiej. Mam nadzieje, że inne oszukane osoby również to zrobią. Ta kobieta działał na szkodę w wielu innych sprawach nie tylko w tej. Długa historia ale wole przestrzec inne osoby aby nie dały się oszukać.

Klijent

Omijać szerokimi torami. Nie interesuje się sprawą, nie odbiera telefonów, unika kontaktu z klijentem, nie przychodzi na rozprawy. Wymyśla nie prawdziwe historie, nie orientuje się kompletnie w sprawach. To wszystko dopiero po otrzymaniu pieniędzy za sprawę. Takiego obrońcę można życzyć tylko wrogowi, sprawa na bank wygrana.

Izabela
@Klijent

A jakaś reklamacje za takie usługi gdzieś można złożyć?? Nie mam pojęcia jak to działa w tej branży nie spodziewałabym się po prostu

@Izabela

Ja będę składać skargę do Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu oraz do Rady Adwokackiej w Warszawie. Również zostałam oszukana przez tą kobietę. Czym więcej skarg tym lepiej. Może nikt więcej na nią nie trafi i nie zostanie oszukany. Chciałabym bardzo aby została zawieszona w czynnościach adwokackich. Kobieta działa na szkodę w perfidny sposób. Proszę o dodanie komentarza również na Google. Czym więcej ludzi się dowie tym lepiej

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Adwokacka Adw. Julita Kittay? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Marek czerner

Szczerze polecam konkretna pani mecenas bardzo profesjonalna obsługa i duże szanse na pozytywny finał sprawy ,opinia z doświadczenie osobistego pozdrawiam i polecam

Klient

Nie polecam nic nie robi w każdej sprawie pobierając opłaty z góry według własnego uznania a nie wartości sporo, nie wystawiając za usługę rachunku sprawy której się podejmują nie zostają rzetelnie prowadzone, tak naprawdę nic nie robia w sprawach. Pseudo akwokatki.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adw. Julita Kittay - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adw. Julita Kittay?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adw. Julita Kittay tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adw. Julita Kittay?

Kancelaria Adwokacka Adw. Julita Kittay
  • Tadeusza Zielińskiego 2 lok. 6