Opinie o Granite Aleksandra Klimas w Strzegom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Granite Aleksandra Klimas. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Granite Aleksandra Klimas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Granite Aleksandra Klimas w Strzegom

Elton jon

Pany mam propozycję jeśli na forum pojawi sie 100 wpisów to zrobimy zakładowe ognisko z połamanych palet tak jak kiedyś co wy na to???? I wtedy wszystko sobie wyjaśnimy,oczywiście administracja też jest mile widziana.Bedzie miła rodzina atmosfera i na powitanie oczywiście przybycie piteczki po majstrowemu. He wiecie o czym piszę???

Kibel
@Grzegorz

Tak oczywiście wspólne wypady do spaaa do kina i teatru koncerty Rubika.

Fudzęso Nowy wpis

Kiedyś tam dzwonił a nawet gdzieś się widzieliśmy z Kazikiem i rozmawialiśmy na temat tego żebym wrócił ze się zmienił jest innym człowiekiem ale ja odmówiłam. Nie miałem ochoty tam wracać kamień twardy no i przypuszczam że po miesiącu znowu były by zgrzyty.

Elton jon

Rocky
@Elton jon

Noo piąteczki od majstra raczej nie dostaniesz bo Korona virus panuje ale oczko ci puści

Grzegorz
@Elton jon

Wspominasz o wspólnej imprezie zakładowej. Czy pracodawca także oferuje wyjścia firmowe lub eventy, żeby pracownicy bardziej się zgrali i dzięki temu mogli pracować w dobrej atmosferze?

Kibel Nowy wpis
@Grzegorz

Tak oczywiście wspólne wypady do spaaa do kina i teatru koncerty Rubika.

Agnieszka

Plotki, ploteczki, plotunie... Widzę po wpisach, że niby ich koneser już tutaj nie pracuje z czego ludzie raczej cisną w niektórych komentarzach bekę. Poważnie to było aż tak problematyczne tutaj? I czy teraz też się takie coś zdarza czy raczej zajęli się tutaj pracą?

Donald
@Agnieszka

Tych koneserów jest wielu bo każdy został w jakiś sposób skrzywdzony przez szefowa i jej przybocznego. Praca przy kamieniu należy do bardzo cieszkiej i wyczerpującej fizycznie pracy.p Agnieszko

Hanna Nowy wpis
@Donald

I tą ciężką pracą tak krzywdzą czy czym innym? :D

Krystian Nowy wpis
@Hanna

Krzywdzą Swoim podejściem do pracownika który ciężko pracuje. a jest nie doceniany i wykorzystywany.

Zorro

Czy jako były pracownik mam jakieś szanse powrotu???

@Zorro

To zależy na jakie stanowisko.i czy lubisz plotkować.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Granite Aleksandra Klimas? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Jeden z 10

Ja nie mogę zrozumieć jednego po co szukać na siłę drugiego operatora jaki tak tu nikt nie przyjdzie bo opinia już na mieście zjechana. Nie lepiej jest odpowiednio docenić Krzyśka!!!??? Pani Basiu nie docenia Pani tego co ma. Moim zdaniem chłopina się ściera i urabia cały ten (usunięte przez administratora) za dwóch. Niech Pani w końcu przetrzeć oczy albo zmyje ten pernamentny makijaż .!!!!

@Jeden z 10

Jak to nikt nie przyjdzie czytałeś wpis majstra najlepszy zakład w okolicy żekomo. A za bramą stroju 10 tak się rwą żeby tu pracować.

Bruno
@Jeden z 10

On już tam nie pracóje bo to plotkara.

Kamil Król

Znalazłem ofertę pracy do państwa firmy w urzędzie pracy, czy są jakieś szanse na zatrudnienie operator ładowarki, bez doświadczenia zaznaczam że się szybko uczę i jestem pracowity. Proszę o opowiedz, z góry dziękuję Kamil Król

@Kamil Król

Hahahhaha hahahhaha bez doświadczenia tu trzeba jeździć jak formuła 1 ludzie pracują na akord nikt nie będzie czekał aż się nauczysz

Bili joo
@Don Kichot

Po tym twoim wpisie i niektórych słowach które są zawarte.widac że jesteś ograniczony i rudy.

Roberta

Mamy dobrego pracodawcę a że pandemia spowodowała takie perturbacje to każda firma obawia się o przyszłość i nie rozumiem postawy pewnych osób.

Johny

(usunięte przez administratora) Nie ma to jak dorabiac się na korona wirus, gratuluję pomysłu zmiany umów brawo , jak nie akceptujesz to nara, zapamietamy. Kiedys los się odwróci. A będzie już za późno. Tir za tirem schodzi, a dalej będziemy robić tak samo.??? (usunięte przez administratora)

Stachu Kolasa

Skoro pracownicy sami odchodzą i rezygnują z dobrej pensji to musi być chyba coś nie teges.

Urząd skarb

Jak na akord jak umowy na najniższa krajową

@Urząd skarb

No zakładowi przydałby pożądane kontrolę z urzędu i inspekcji pracy niezapowiedziedziane.

Kuzik

Przykro patrzeć jak ludzie przełamali strach przed majstrem i sami odchodz z firmy bo jednak sa zaklady na których można zarobić więcej.

@Kuzik

Przyjdą tacy co będę robić 2 tony na wino i papierosy

@Don Kichot

No majsterek kupi busa i będzie jeździł po okolicznych wioskach z zbierał ludzi a w bagażniku zgrzewa nalewek i karton win

Odp.dla Kamila Króla. Jak masz stały dostęp do silnych leków uspokajających to możesz walić tam. Bo powiem Ci że melisa nie działa.

@Michał

Albo coś co rośnie na jamajce, gdyby zabronione tego kliniarzom to by nikt nie robił

Biedny Carlos

Życzę firmie w ten wigilijny wieczór dużo zamówień, brak awarii, brak reklamacji, satysfakcji z pracowników i żeby firma istniała 100lat i

Grzegorz
@Biedny Carlos

Super, że tak dobrze życzysz firmie. Czy mógłbyś napisać jak wyglądają warunki zatrudnienia, a w szczególności wynagrodzenie? Interesuje mnie możliwość podwyższenia pensji poprzez premie lub dodatkowo płatne nadgodziny, więc Twoja opinia będzie bardzo pomocna.

Biedny Carlos
@Grzegorz

Za długo historia.,kto pracuje i pracował w kamieniu to wie co się dzieje jakie jest eldorado.

Bob

Firma powoli traci zamówienia czyżby następna firma pod wodzą Pani. idzie na dno ale co tu się spodziewać jak się nie ma głowy do interesów zaraz szczury będą uciekać z tonacego statku brak tygodniowki? i firma nie istnieje!

@Bob

Nasz majster tak sie chwalił jakich to on ma klientów jakie znajomości,jakie kontakty. No i co p.Majstrze pierwszy zawiniesz swój majdan.jak statek zacznie tonąć. A mówi się że kapitan tonie razem że statkiem.

@Bob

A może by tak kurs doszkalające w prowadzeniu działalności gospodarczej.a majstrowi kurs kultury osobistej której mu jej brakuje w stosunku do klienta A szczególności do pracownika!!!! I wtedy może by to znowu ruszyło jak wielka machina finansowa. Proszę to rozpatrzyć.

Boski Enrique

Jak można być takim (No jak myślisz jakim?) I zerwać pempowine finansową z Nogą Pani B niech się Pani otrzasnie w końcu!!!

Honorata
@Boski Enrique

@Boski Enrique Twój wpis ma mało wspólnego z warunkami zatrudnienia w Granite. Czy w tej firmie można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

@Honorata

Jego wpis wtrafil w 10 sama prawda zmierzamy do dyskrukcji

Boski enrique
@Honorata

Benefity Pani Honorato zapomnij!!! (usunięte przez administratora)

Jon

Noo o barburce zapomnij dostałeś gumiaki???to pracuj.

Roger

Niedługo Barburka wszystko się zmieni,będzie miła rodzina atmosfera,będzie ciasto,bedze kawa. Bedze uśmiechnięty Majster.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Granite Aleksandra Klimas?

W tej firmie nie ma żadnej atmosfery, jest patologia .

Bob

Nieprzejmujmy się jakością Jakoś to będzie wszystko ma swojego kupca.wymiesza się i pujdze po co ta nerwówka.

Roman
@Bob

Dysponujesz informacjami związanymi z zatrudnieniem w firmie Granite? Chciałbym ustalić, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na umowę o pracę, czy raczej w okresie próbnym spodziewać się innej formy zatrudnienia? Mam nadzieję, że będziesz w stanie pomóc.

@Roman

Umowa na czarno na okres próbny trzeba się wykazać bo jak nie to kop i nie ma umowy na najniższa krajowa a umowa to larytas

Władca 0000

Nie bójmy się dodawać opini po to jest ta strona to forum dyskusyjne

Zostaw merytoryczną opinię o Granite Aleksandra Klimas - Strzegom

• Jak się pracuje w Granite Aleksandra Klimas?

Zobacz opinie na temat firmy Granite Aleksandra Klimas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Granite Aleksandra Klimas
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Rynek 23 lok. 14
    58-150 Strzegom