Opinie o Gabinet Stomatologiczny Krystian Samulski w Polkowice

counter
Klient Nowy wpis
Klient

Jaka cena takie wykonanie. Jeśli chcesz mieć zdrowy i piękny uśmiech to na pewno nie otrzymasz go tutaj. Wszystko w pięć minut, bez tłumaczenia. Raz się ma jednego zęba do zrobienia raz 5. Standardy nfz. Lekarz zmęczony pracą. Plomby jak kulka gumy. Odradzam!!!!

Bożena Nowy wpis
@Klient

Okej, nie jesteś zadowolony, opisujesz stomatologa i jakość materiału, użytego do wypełnienia. A co z zapisywaniem się na wizytę? Czy dr Samulski ma pracownika rejestracji medycznej, który odbiera telefony i/albo pomoc stomatologiczną? Interesuje mnie praca w tym gabinecie, a to forum ma służyć również pracownikom.

Pacjent Nowy wpis

Dentysta najtańszy w Polkowicach, nie ma u niego kolejek aż dziw że skoro taki dobry nie ma pacjentów :). Pan doktor robi żeby szybko i niestarannie, nie przykłada się do tego żeby zrobić raz a dobrze może dlatego nie ma pacjentów. Mi pół roku leczył 3 żeby z czego 1 wyrwał tak że musiał lek włożyć, 2 tylko zakleił byle jak bo podczas jedzenia wypełnienie się dziwnie zmniejszyło co nie powinno nastąpić przy porządnym wypełnieniu a 3 ząb 2 razy truty bo Pan doktor nie potrafił zatruć zęba raz a dobrze. Odradzam, lepiej dołożyć kasę i iść do porządnego lekarza, ten dentysta ma za nic pacjenta a przecież nieleczy na NFZ tylko prywatnie.

Pacjent Nowy wpis

Nie wiem skąd tyle dobrych opini ma ten lekarz. Nie robi zdjęć zębów żeby określić co powinno się z zębem zrobić, nie informuje czy ząb nadaje się do leczenia czy do wyrwania i dlaczego. Podłubie w zębie i umawia na kolejną wizytę bez żadnego po co, dlaczego. Robi szybko i na odwal się żeby do niego wracać na dokończenie leczenia.

Pracował ktoś z Was u nich w firmie? Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Gabinet Stomatologiczny Krystian Samulski w mieście Polkowice? Czekamy na informacje odnośnie aktualnej pozycji firmy. Każda opinia się liczy!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Stomatologiczny Krystian Samulski - Polkowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad