Opinie o Cenkan Dariusz Olszewski w Jaczów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cenkan Dariusz Olszewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cenkan Dariusz Olszewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenkan Dariusz Olszewski w Jaczów

G.Pat Nowy wpis

Firma Cenkon i Właściciel Pan Dariusz to polecany Wykonawca o którego wiedzy i fachowości przekonałam się osobiste.Zaproponowane rozwiązania w instalacji grzewczej są bardzo ciekawe. Wszystko wykonane dokładnie. Pracownicy firmy Cenkon są punktualni i bardzo uprzejmi. Zostawiają po sobie porządek . Kompleksowa i rzetelna obsługa to wizytówka tej firmy. Polecam serdecznie.

Dorota Nowy wpis

Nigdy nie miałam problemów z Panem Dariuszem, zawsze pomógł w problemach z piecem.

Co wiecie o firmie Cenkan Dariusz Olszewski w miejscowości Jaczów? Nadal oczekujemy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

123 Nowy wpis

Witam odnośnie firmy CENKAN jest firma rzetelna uczciwa i wysoka wiedza w dziedzinie techniki grzewczej i pomp ciepła i klimatyzatorów. POLECAM POLECAM BEZ WACHANIA . SPROSTOWANIE WPISU A PROPO TA PANI TO KŁAMCZUCH I NACIĄGACZKA .NICHCIAŁA ZAPŁACIĆ ZA DODATKOWE PRACE NO I WYPISUJE BZDURY .SPRAWA O ZAPŁATĘ POSZŁA DO SĄDU NO I MUSIAŁA ZPŁACIĆ. POZDRAWIAM

klient Nowy wpis

Nie polecam żle zrobiona instalacja i bardzo drogi wciska drogi piec który juz 3 razy sie zepsuł a mam go tylko 3 miesiące , wciska je bo ma je w swoim sklepie . Nie daje kosztorysu a na umowie pisze prawdopodobny koszt a póżniej okazuje się że koszt jest dwa razy droższy .Jego pracownicy zostawili (usunięte przez administratora) po sobie jest arogancki i wulgarny. Proszę uważać na umowę .

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Cenkan Dariusz Olszewski - Jaczów

• Jak się pracuje w Cenkan Dariusz Olszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Cenkan Dariusz Olszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenkan Dariusz Olszewski?

Cenkan Dariusz Olszewski