Opinie o Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska w Wrocław

Na jakie wsparcie w Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Była techniczka Nowy wpis

Nie jest to przyjazne miejsce dla kogoś kto ma rodzinę tym bardziej dla kobiet w ciąży

Czy w Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska występują paczki/bony świąteczne?

Techniczka Nowy wpis

Chyba w Twoich marzeniach!

Mariusz

A co jeśli ktoś odmówi u Was nadgodzin?

Techniczka
@Mariusz

to jest foch i pretensja, że nie chcesz dłużej zostać. Standard w tej fimie.

Techniczka

Brak szacunku do pracownika ze strony bossa. Chamskie odzywki, wydzwanianie po godzinach pracy i na urlopie a jak sie nie odbiera to pretensje że czemu nieodebrane. Jak sie wychodzi z pracy o 16 to szef jest zły ze nie później bo niby malo roboty. Praca dobra dla samotnych ludzi bez rodzin. Ogolnie nie polecam

Zuzanna
@Techniczka

Nie da się ukryć, że nie masz dobrych doświadczeń jeśli chodzi o pracę w Laboratorium Sułkowski, co oczywiście rozumiem. Może jednak warto byłoby porozmawiać szczerze o tym bezpośrednio z Szefem? Chyba warto byłoby mu wytłumaczyć pewne kwestie. Co o tym myślisz?

@Techniczka
@Zuzanna

@Zuzanna nie wiem kim jesteś ale z pewnością nie znasz dobrze właściciela tego miejsca. Nazywa się królem i ma w głębokim poważaniu co sądzisz, dla niego najważniejsze jest, żebyś spełniła jego oczekiwania: bycie na pstryknięcie palców nawet po godzinach pracy nie zwracając uwagi przy tym czy ma się swoje życie prywatne Rozmowa byłaby jak grochem o ścianę a Twoja propozycja o tym, żeby porozmawiać z szefem jest owszem dobra ale sprawdza się tylko w korpo a nie u prywaciarza, który ma wysokie mniemanie o sobie.

Brałeś udział w rekrutacji do Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska w miejscowości Wrocław? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Technik

W Laboratorium Nie ma możliwości zdobycia nowego doświadczenia praca jest monotonna tam panuje zapierdziel dosyć często pracownicy na siebie donoszą jeśli komuś coś się nie powiedzie zarobki są słabe.

Technik

Tam panuje fałsz obłuda i zapierdziel. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska - Wrocław

• Jak się pracuje w Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Laboratorium Sułkowski Magdalena Sułkowska
  • Prosta 40 lok. 5