Opinie o Stolmar Zakład Produkcji Drzewnej Wrona Marta w Krężnica Okrągła

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Stolmar Zakład Produkcji Drzewnej Wrona Marta. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stolmar Zakład Produkcji Drzewnej Wrona Marta o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stolmar Zakład Produkcji Drzewnej Wrona Marta w Krężnica Okrągła

Obserwator Nowy wpis

Dokładnie tak ja pisze DOK 1 odrodzili się strasznie szybko . Jestem z tej miejscowości praktycznie sąsiad i tak naprawdę to po tym zdarzeniu to już nie ma śladu . Odbudowali to w bardzo szybkim tempie , mam na myśli maszyny i budynki . Kiedyś słyszałem z relacji właściceli , że gdyby nie pracownicy i ich pomoc to pewnie by to nie powstało . Ile w tym prawdy to nie wiem ?

Dok 1 Nowy wpis

Odbieram od nich palety już jakiś czas i myślę że nie jest tak najgorzej u nich . Widzę tych samych pracowników od lat . W naszej firmie myśleliśmy że po pożarze się nie podniosą , zakład spłoną doszczętnie , a oni już chyba po 3 tygodniach naginali z produkcją . Terminy i jakość wcale się nie zmieniła . Tak naprawdę to nie wiem jak oni to zrobili .

pracownik Nowy wpis

Pracuję w tym zakładzie już parę lat . Jak by było kiepsko to pewnie bym zmienił . Wiadomo zawsze mogło by być lepiej . Wypłaty w terminie i blisko do pracy .

welek Nowy wpis

Jak by ktoś szukał roboty to w paleciarni Stolmar można się zatrudnić. Warunki jak na standard takiej firmy są nie najgorsze . Wypłaty w terminie i w miarę niezłym poziomie . Tylko praca na dwie zmiany .

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Stolmar Zakład Produkcji Drzewnej Wrona Marta? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SUSZARNIOWY DREWNA ( INFORMACJA STAROSTY )
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Byłem pracownikiem tej firmy . Porównując pracę w innych zakładach w tej akurat nie było najgorzej , oczywiście mogło by być lepiej ale wypłaty były terminowo i właściciele byli normalni . Z urlopami nie było problemu z wolnymi również . Tak naprawdę szef nie pokazywał że jest szefem , można powiedzieć że nie odróżniał się od nas .

firma MW

Palety od tej firmy są naprawdę dobrej jakości . Nasza firma kupuje od nich duże ilości od paru lat . Jakość palet , termin dostaw i ogólna współpraca jest na wysokim poziomie . Firma godna poleceniu .

Zostaw merytoryczną opinię o Stolmar Zakład Produkcji Drzewnej Wrona Marta - Krężnica Okrągła

• Jak się pracuje w Stolmar Zakład Produkcji Drzewnej Wrona Marta?

Zobacz opinie na temat firmy Stolmar Zakład Produkcji Drzewnej Wrona Marta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stolmar Zakład Produkcji Drzewnej Wrona Marta?

Stolmar Zakład Produkcji Drzewnej Wrona Marta
  • 334