Opinie o Education Courses Teaching Konrad Sztandera w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Education Courses Teaching Konrad Sztandera. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Education Courses Teaching Konrad Sztandera o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Education Courses Teaching Konrad Sztandera w Szczecin

Happy student :) Nowy wpis

A very good teacher with individual approach and focused on speaking.

Alicja

Od kilku lat zarówno ja jak i moi znajomi korzystają z jego usług. Nie wiem skąd te negatywne opinie , wszyscy jesteśmy mega z niego zadowoleni . Zresztą trzeba mieć dużo szczęścia , aby się do niego „ wcisnąć „ na lekcje .

Szymon
@Alicja

A jakie są ceny w porównaniu do konkurencji?

Z
@Szymon

Nienajgorsze

@Z

Nie no takie określenie to słabe trochę. Ale raczej dwa razy drożej to tutaj nie jest?

Kuba Nowy wpis
@Alicja

Weź nie wypisuj bzdur, bo każdy kto się "wcisnął" na "lekcje" do tego całego kondzia sztandery do dziś żałuje. To strata czasu i kasy. Więc nie pisz bo ludzi tylko w błąd wprowadzasz.

Michał Nowy wpis
@Kuba

Panie zadzisz na składanie laske !!!!!

Happy Nowy wpis

Great teacher. Very engaged and individual approach.

Uczeń

Korzystam. Polecam. Cierpliwy z dużą wiedzą.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Education Courses Teaching Konrad Sztandera? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Natalia

Czy on sam prowadzi te kursy, że piszecie tylko o nim? Chodzi mi o to czy jest tu możliwość pracy jako szkoleniowca :)

Maja

A może Ty mi wyjaśnisz czemu tak odradzacie?

@Maja

Maju, wierz mi szkoda czasu i pieniędzy na takiego "szkoleniowca".

@Paweł

No widzę właśnie te zapewnienia z każdej strony ale chciałam po prostu zrozumieć dlaczego, a nikt uzasadnić nie chce. :(

sejsmo

bez komentarza... zmarnowany czas i tyle...

@sejsmo

W jakim sensie zmarnowany został Twój czas? Byłeś na kursie i kompletnie nic Ci to nie dało? Oprócz czasu ile pieniędzy na tym straciłeś? :/

@Maja

Posłuchaj, takiego dna jak na tym pseudo kursie u p. Sztandery, to w życiu nie spotkałem! A czas zmarnowany na maksa więc zdecydowanie nie polecam i wiem co mówię.(usunięte przez administratora)

@sejsmo

Ale co Ty go tak nieładnie po nazwisku od razu wołasz. :/ A co Ci się w tym całym kursie nie spodobało, że tak jedziesz po nim od razu?

@Maja

Maja, jak nie wierzysz, to sama się przejdź na ten pseudo kurs u pseudo znawcy Sztandery! Chyba, że to ty się pod niego podszywasz i dlatego tak bronisz. Pozdrawiam i więcej tu pisać nie będę. Nie wierzysz mi to twój problem. Wiem jedno facet nie ma pojęcia o nauczaniu i kropka!

K.
@sejsmo

Popieram sejsmo. Szkoda czasu na pana Sztanderę. Żenada i tyle...

Agnieszka

KONRAD SZTANDERA JEST BARDZO NIEKOMPETENTNĄ OSOBĄ!!!! UCZY NIE MAJĄC ZIELONEGO POJĘCIA I WIEDZY!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

@Agnieszka

Popieram! Ten człowiek wcale nie powinien uczyć! Nie ma zielonego pojęcia, podaje błędne odpowiedzi... ŻENADA PANIE SZTANDERA!!!!!

Julia
@Paweł

nie ma uprawnień!!!!!!!

J.
@Agnieszka

Konrad Sztandera tylko wyciąga kasę z człowieka i nic więcej...

Zostaw merytoryczną opinię o Education Courses Teaching Konrad Sztandera - Szczecin

Education Courses Teaching Konrad Sztandera
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Mariana Rapackiego 1H lok. 3
    71-467 Szczecin