Opinie o Skup Zwierząt Rzeźnych Milena Miękus w Dębiogóra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Skup Zwierząt Rzeźnych Milena Miękus. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Skup Zwierząt Rzeźnych Milena Miękus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skup Zwierząt Rzeźnych Milena Miękus w Dębiogóra

Na jakie benefity można liczyć w Skup Zwierząt Rzeźnych Milena Miękus?

Pracowniķ Nowy wpis

Firma nie płaci na czas właściciel notoryczny kłamca ludzie odchodzą bo zadarmo nie chcą robić.

Rafał Nowy wpis

Nie odbierają od wszystkich, napisz na rasiu_15@poczta.fm może coś razem pomyślimy jak odzyskać pieniądze...

Deniro

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

rada

Pan Rafał M to znany szuler w okolicy, po co mu ludzie sprzedajecie swój towar niech jeżdzi w bieszczady a nie bierze od was i dzięki wam prosperuje.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Skup Zwierząt Rzeźnych Milena Miękus? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę. 603 244 912

Ed.
@Tomasz

Moja sprawa jest już w sądzie.

Rafał

(usunięte przez administratora) Wystarczy kilka sekund żeby coś znaleźć... Córka i ojciec z tego wynika i nie płaci ni jeden, ni drugi....

@Rafał

Skąd takie przypuszczenie, że firma ta nie płaci? Tak zrozumiałem teraz Twój wpis, dlatego też bardzo Cię proszę, abyś sprecyzował do dokładnie miałeś na myśli dodając go w tym wątku. Musisz pamiętać, że wątek ten często odwiedzają osoby niemające doświadczeń związanych z firmą Skup Zwierząt Rzeźnych Milena Miękus. Pomożesz go lepiej zrozumieć?

Alex rolnik

panie Rafale opisuje pan firmę która od pana chyba nie kupiła towaru bo pan sprzedał innej firmie i z tego tak wynika ze pan pisze nie o tej firmie i nie na tej stronie co właściciel na pewno tego tak nie zostawi bez reakcji z jego strony wiec nie pisz panie głupot bo to są 2 odrębne firmy gdzie indziej się znajdują wiec pisz pan o firmie do której pan sprzedałeś i nie na tej stronie sprawdź dane firmy do której sprzedał pan bo ta firma od pana nie kupiła towaru polecam współprace, ja z ta firma współpracuje i wiem jak ona działa

@Alex rolnik

Alex Proszę poszukać informacji, a później pisać. Nie jestesmy jedynymi osobami którym nie zapłacono .. nazwisko jedno, a podmioty różne... napewno to zbieg okoliczności... Lecz i jedni i drudzy nie płacą... W końcu i Ciebie (usunięte przez administratora)... Także uważaj..

Alex rolnik

Witam ja z tą firma działam od pięciu lat i nie miałem problemu z płatnościami a jak nie zapłacili to musi być jakiś problem z drugiej strony to znaczy ze strony sprzedającego płacą bardzo dobrze i u rolnika na podwórku polecam tą firmę a ludzie którzy tak piszą to się mszczą że nie dostali tej stawki co chcieli bardzo polecam

@Alex rolnik

Alex niech zapłaci to co jest na fakturze i nikt nie będzie miał pretensji.. ale gość nie zapłacił nawet złotówki...

Klient

Bierze od rolników bydło, twierdzac, że rzeźnia płaci za bydło (mamy dużo swiadkow, którzy to potwierdza) a rolnik nie dostaje w ogóle pieniedzy, ani z rzeźni, ani od Miękusa. Nie polecam!!! (usunięte przez administratora)

Rafał

U mnie też nie zapłacił za 4 byki i krowę.... Jakby ktoś coś wiedzial prosze o maila : rasiu_15@poczta.fm

Ludzie uważajcie! Oszust posługuje się fałszywymi danymi na fakturze. Nie zapłacił za bydło, nie odbiera telefonów. Jeśli nie chcecie włóczki się po sądach, radzę takiego kupca pogonić z widłami.

Waldi

Przestaliście zaglądać na forum bo jest tak dobrze, że brak chętnych do pisania?

mądrala

Myślę, że na forum pracowniczym to spraw finansowych nikt nie załatwi.

Rolnicy

Wielkie oszustwo.Brak wpłaty za trzodę. Proszę uważać na tą firmę. Ale w końcu trzeba się za to zabrać i wziasc swoje siłą.

soltys

Złodzieje nie płaca za towar , cygaństwo , wstyd dla okolic Jarocina ze tam tacy złodzieje mieszkają,

Miron

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

rolnik

Oszust bierze towar a nie płaci i w do datku oszukuje na wadze

Niestety brak wyplacenia pieniedzy za skup trzody. Nie polecam!!

Młody
@anonymous

Brak wpłat ,złodzieje tatuś i córeczka okradają nie tylko rodziców

Zostaw merytoryczną opinię o Skup Zwierząt Rzeźnych Milena Miękus - Dębiogóra

• Jak się pracuje w Skup Zwierząt Rzeźnych Milena Miękus?

Zobacz opinie na temat firmy Skup Zwierząt Rzeźnych Milena Miękus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skup Zwierząt Rzeźnych Milena Miękus?

Skup Zwierząt Rzeźnych Milena Miękus
  • 11