Opinie o Tim Trans Tomasz Kuszlecow w Witankowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tim Trans Tomasz Kuszlecow. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tim Trans Tomasz Kuszlecow o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tim Trans Tomasz Kuszlecow w Witankowo

Hanna Nowy wpis

to tu jakieś słabe warunki kiedyś mieli skoro naszych ubyło. Do teraz jest już lepiej i też biorą Polaków czy jednak chłopak nie ma nawet szans na robotę u nich?

Nikolas

Firma rzetelna. Gotówka na czas. Pojazdy sprawne. Atmosfera bardzo miła. Polecam pracodawcę.

Anastazja
@Nikolas

Oj Nicolas.chyba jesteś jak oni gazami karmiony z procy.rzetelna firma.moze była 15lat temu.tam się trza urodzić mechanikiem ,pseudo kierowcą,jak sobie sam nie połapiesz byle czego to ci nic nie kupią.auta to przeróbki na przeróbce,popękane ramy,pasy od 8lat proszą się o wymianę.jak to Karol ujoł każdy ma cie w (usunięte przez administratora) aby się kilometry zgadzały a na Twoje miejsce jest 50 ino nie Polaków sami Ukraince i jazda po niemczech .szkoda pisania.rozwikaj skrzydła w tak rzetelnej firmie jak tak ci dobrze.

@Anastazja

Boli Cię widzę strasznie że zatrudnili pracowników ze wschodu. naszym sie nie chciało pracować, to sa ludzie ze wschodu.

Co myślicie na temat pracy w firmie Tim Trans Tomasz Kuszlecow na stanowisku Kierowca? Właśnie poszukują pracowników. Czy 4600 PLN to odpowiednie wynagrodzenie?

Karol

Kawał dziada po 2 tygodniach zjechałem bo się koło urwało gościu wyjechał na wakacje a ja bez kasy jeszcze gnojek rzeczoznawcę będzie wzywał nie polecam absolutnie ciężki pacjent 7 dni we Francji stałem bez wody papierosów i żarcia bo ciężko mu było przelać z 20 euro chociaż.

Wojtek
@Karol

Gorzej jak w(usunięte przez administratora)sami ukraincy.(usunięte przez administratora)kiła mogiła.auta smierdzace.i jazda tylko w kołkach po niemcach

@Wojtek

Ale co z tego że sami ukraińcy? Nie rozumiem trochę, ważne aby robota była i płacili o czasie!

Praca Nowy wpis

Pracujesz tam? Mam troche lat doświadczenia za kółkiem i zastanawiałem sie nad pracą.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Tim Trans Tomasz Kuszlecow? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Jakie godziny pracy obowiązują w Tim Trans Tomasz Kuszlecow?

Jak wygląda sprawa grafiku w Tim Trans Tomasz Kuszlecow. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kill Bill

Pod żadnym pozorem nie zatrudniajcie sie w tej trudno to nazwać firma-dziad dziadem popedza.nawet ukrainscy kierowcy poznali sie na dziadzie.jeden drugiegi w łyżce wody utopi.auto tez ciezko nazwac to autami.poobijane z kazdej strony,smrod kiła mogiła,dalekim łukiem od witankowa i (usunięte przez administratora)a.lepiej isc pod sklep zebrac nizeli u niego jezdzic

Paulina
@Kill Bill

To aż tak źle z tymi samochodami? Ale stan techniczny spełniał chociaż normy BHP? A stawki jakie były? To też jest aspekt przez który uważasz ze nie warto?

Kil bill
@Paulina

Paulina.stan aut daleko odchodził od stanu do jazdy.paki przekładane od innych pojazdów brak hamulcow.jezeli sie znasz na mechanice to młotek i przecinak i tuszaj w trase.bedziesz 2tytki czekac az moze ktos po cie sie odezwie.masakra az szkoda czasu zeby pchac sie w ta firme ala firme

Kil bill
@Paulina

Pieniądze to nie wszystko.musi byc klimat a nie bida z nędzą.porazka w biały dzień

Zostaw merytoryczną opinię o Tim Trans Tomasz Kuszlecow - Witankowo

• Jak się pracuje w Tim Trans Tomasz Kuszlecow?

Zobacz opinie na temat firmy Tim Trans Tomasz Kuszlecow tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tim Trans Tomasz Kuszlecow?

Tim Trans Tomasz Kuszlecow
  • 69
    78-600 Witankowo
  • NIP: 7651319290 REGON: 331054436

Tim Trans Tomasz Kuszlecow