Opinie o Kl.Automobile Krzysztof Laube w Słupca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kl.Automobile Krzysztof Laube. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kl.Automobile Krzysztof Laube o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kl.Automobile Krzysztof Laube w Słupca

Kamil Nowy wpis

W tym komisie chciałem kupić Peugeot Partner przystosowany do wózka inwalidzkiego. Z opisu i ze zdjęć z oferty wyglądało to nawet dobrze. Żeby zarezerwować pojazd i przyjechać z daleka za klika dni wpłaciłem zaliczkę, która jak się dowiedziałem została przeznaczona na opłatę akcyzy oraz tablice rej. Na sugestię, że zaliczka powinna zminusować cenę sam. usłyszałem, że gdyby była opłacona akcyza to sam. byłby droższy. Wychodzi na to, że gość (usunięte przez administratora) klienta i Urząd Skarbowy bo to jego obowiązek opłacić akcyzę po sprowadzeniu pojazdu do 30 dn. Na miejscu okazało się, że rampa wjazdowa do wózka jest zniszczona (pęknięcia, przyrdzewiała i rozklekotana w prowadnicach) a kpl. pasów do mocowania wózka to tak naprawdę dwa stare zabrudzone i uszkodzone pasy (jeden nie trzyma a drugi przy zwolnieniu sam nie puszcza tylko trzeba go pociągnąć). Z tylu zamiast 2 pasów są dwie linki stalowe nie wiadomo po co bo trudno nimi zabezpieczyć wózek. O innych minusach sam. szkoda pisać. W każdym bądź razie zrezygnowałem z zakupu a gość nie chciał zwrócić zaliczki. Ale zwróci - już Sąd i komornik się o to postara.

Rafał

Przedstawiciel firmy to typowy przykład (usunięte przez administratora) komisowego. Na OTOMOTO i OLX przedstawia się jako osoba prywatna Marian. Stan faktyczny oferowanych pojazdów różni się znacznie od opisu w ofertach, np. serwisowany w ASO – tak tylko, że nie ma książki serwisowej. Trochę podmalowany – co to szkodzi. Brak tzw. podłogi silnika – no nie było od początku. Stan wizualny sam. – Bdb. ale z daleka. Przyciemniane szyby – rolety z Biedronki itp. Namawia na wpłatę zaliczki bo jest duże zainteresowanie. Samochód z zagranicy bez akcyzy. Zaliczką opłaca akcyzę i zamiast odjąć tą opłatę od kwoty samochodu to ją dolicza do ceny przez co cena samoch. wzrasta. W przypadku rezygnacji z zakupu nie chce oddać zaliczki. Dlatego jeśli ktoś chce kupić bezstresowo samochód to radzę omijać szerokim łukiem ten komis w Słupcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kl.Automobile Krzysztof Laube - Słupca

Kl.Automobile Krzysztof Laube