Opinie o DZ Design Daria Mixtacka w Konin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DZ Design Daria Mixtacka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DZ Design Daria Mixtacka o rekrutacji.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DZ Design Daria Mixtacka w Konin

Pracownik Nowy wpis

Jestem zatrudniony od kilku miesięcy w tej firmie i jestem zadowolony. Dobre wynagrodzenie i dobra premia i zawsze na czas. Kilkadziesiąt osób pracuje w tej firmie. W różnych godzinach jest praca zależy to od działu, najpóźniej do 16.

Ilona

Witaj, o jaką pracę pytasz? Chciałbym właśnie wiedzieć, jakie mają teraz oferty. Na stronie widzę zakładkę o współpracy, ale o pracy czy karierze nic. Zatrudniają studentów?

Kandydat Nowy wpis
@Ilona

Pytam ogólnie,czy firma przyjmuje tapicerów,pakowaczy itp.widze że ktoś usunął moje pytanie

Irena Nowy wpis
@Kandydat

my z partnerem ostatnie oferty jakie widzieliśmy dla tapicerów czy też stolarzy pochodziło z roku 2021. Możliwe, że do dziś stabilnie zatrudniają się te same osoby? Czy ktoś zna mniej więcej liczbę pracowników, która jest aktualnie potrzeba? chcemy mieć wyobraźnie wielkości firmy

Ewelina Nowy wpis

A czemu niby nie polecają? Interesuje mnie trochę więcej konkretów, a nie same ogólniki, zwłaszcza jak mowa o informacjach z drugiej ręki. Duża rotacja jest w zakładzie?

BobDylan

Nie chcesz stracić zdrowia, być robionym w (usunięte przez administratora) Omijaj z daleka.

Natalia
@BobDylan

Wow, a można wiedzieć coś więcej? Ten wątek zdrowotny mnie zainteresował. Jak tutaj wyglądają zasady BHP? Jest podczas rozpoczęcia pracy kurs/szkolenie bhp? I jakaś odzież i akcesoria ochronne finansowane przez firmę?

BD
@Natalia

Nie chodzi o zasady bhp.Tam pracujesz z ciężarem u często musisz zostawać po godzinach. A dostaniesz śmieszne pieniądze za to.

Oli
@BD

A jakie warunki i godziny pracy na stanowisku tapicer,również wyzysk i praca po godzinach?

Irena

odniósł by się ktoś proszę co do tych wymagań jakie tu stawiają przed pracownikiem? pytam, bo podobno są wysokie a chciałam się zorientować za stanowiskiem na obsłudze klienta. w ogłoszeniu pisali o pakiecie szkoleń, toś da info jakie konkretnie są i w jaki sposób zorganizowane?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DZ Design Daria Mixtacka na stanowisko Pracownik produkcji bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Silikon

Nie, nie warto. Oczekiwania dyspozycyjnosci po godzinach pracy. Często nadgodziny wręcz wymuszane, co chwila zmiana zasad. I ego właścicieli baaaardzo wysokie;) A na końcu co byś nie zrobił i tak na końcu mają Cię za mniej niż 0.

Aleksandra
@Silikon

na jakim stanowisku wymagana jest ta dyspozycyjność po godzinach, na każdym czy jakimś konkretnym na którym pracowałeś? nadgodziny są płacone, ile ?

Silikon
@Aleksandra

Na kazdym jak jest potrzeba. Jak wyjdziesz bo masz swoje życie, zostanie Ci to zapamiętane i już jesteś zły pracownik. Nie masz rodziny, swojego życia i chcesz robić nadgodziny za każdym razem jak jest potrzeba-aplikuj. Dorobisz parę złotych do pensji.

Zostaw merytoryczną opinię o DZ Design Daria Mixtacka - Konin

• Jak się pracuje w DZ Design Daria Mixtacka?

Zobacz opinie na temat firmy DZ Design Daria Mixtacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DZ Design Daria Mixtacka?

DZ Design Daria Mixtacka
  • Zakładowa 5