Opinie o Agent Ubezpieczeniowy Arleta Wrzesińska w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agent Ubezpieczeniowy Arleta Wrzesińska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agent Ubezpieczeniowy Arleta Wrzesińska o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agent Ubezpieczeniowy Arleta Wrzesińska w Poznań

Ewa Nowy wpis

Polecam p. Arleta. Podejście do klienta super. Przypomina o kończącym się ubezpieczeniu. Wyszukuje w dobrej cenie polisy. Jestem stałą klientką od ponad 15lat, i nie zamierzam zmieniać ubezpieczyciela

Marcin Nowy wpis

Ubezpieczyciel Arleta Wrzesińska to żenada! kupiłam auto po poprzednim właścicielu, który opłacił OC w całości. Kilka dni przed zakończeniem ubezpieczenia towarzystwo wysyła mi rekalkulacje składki według której mam dopłacić 400zł za kilka miesięcy twierdząc, że sprzedający kilka dni wcześniej dopiero zgłosił sprzedaż (a minęło pół roku od kupna) pozbawiając mnie możliwości zrezygnowania/wypowiedzenia z tego zdzierstwa za kilka miesięcy OC!. Na infoliniach się rozłączają i nawet rozmawiać nie mają zamiaru sprawa zgłoszona do rzecznika finansowego. Odradzam! to czyste wyłudzanie z ludzi pieniędzy!

Monika Nowy wpis

Pani dzwoniąca z numeru z końcówką 228 zaprosiła mnie na telefoniczną rozmowę rekrutacyjną która miała odbyć się właśnie dziś. Niestety nie zadzwoniła a spotkania nie odwołała co chyba w bardzo jasny sposób świadczy o poziomie firmy. Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałam. Na szczęście rozmowa miała być online więc nie pojechałam na darmo na drugi koniec miasta co nie znaczy, że nie zmarnowałam swojego czasu . ŻENADA

Arleta Nowy wpis

Chciałam ubezpieczyć auto ponieważ kończyło mi się ubezpieczenie, namiary na firmę ubezpieczeniową pani Arlety dostałam z polecenia i nikomu więcej nie polecę, mogłam skorzystać z innej firmy co później zrobiłam w rzeczywistości , próbowałam dodzwonić się do firmy pani Arlety ale się nie dodzwoniłam, próbowałam 3 dni , myślałam że na rynku gdzie istnieje tyle firmy ubezpieczeniowych walczy się i dba o klienta niestety tak nie jest wprzypadku tej agencji ubezpieczeniowej pani Arlety Wrzesińskiej , komplety brak profesjonalizmu .

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Agent Ubezpieczeniowy Arleta Wrzesińska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
AGNIESZKA

Słów brak. Takiego podejscia nie zaznałam nigdzie. (usunięte przez administratora)Do tego pali papierosa, siedzi jak w barze i żyje gumę jak nie powiem kto. Do tego zarzekała się że wypowie moja umowę w poprzedniej ubezpieczalni, czego nie zrobiła. Do tego jak już w końcu ja wypowiedziała to podpisała się prawka czego nie przyjmuja w ubezpieczyczalni. Mam do zapłacenia około 170zl przez tą Panią za brak wypowiedzenia. Próbuję z Panią Arleta to załatwić, aby ona to zapłaciła w końcu to jej błąd, ale Pani Arleta twierdzi że ubezpieczalnia nie ma prawa mi tego naliczać, że mam tego nie płacić. Ze ona to załatwić. A ja jestem nękana o 170zl z ubezpieczalni od kilku dni i dzięki Pani Arlecie mogę wylądować w Biku a nie mogę sobie na to pozwolić. Mój kolega również załatwia sobie u niej ubezpieczenie i od miesiąca nie może otrzymać od Pani dokumentów. Brak słów. Mogłabym napisał wiele więcej ale szkoda mojego czasu

Kicia

Chciałam ubezpieczyć auto ponieważ kończyło mi się ubezpieczenie, namiary na firmę ubezpieczeniową pani Arlety dostałam z polecenia i nikomu więcej nie polecę, mogłam skorzystać z innej firmy co później zrobiłam w rzeczywistości , próbowałam dodzwonić się do firmy pani Arlety ale się nie dodzwoniłam, próbowałam 3 dni , myślałam że na rynku gdzie istnieje tyle firmy ubezpieczeniowych walczy się i dba o klienta niestety tak nie jest wprzypadku tej agencji ubezpieczeniowej pani Arlety Wrzesińskiej , za brak profesjonalizmu nie wstawiłabym żadnej gwiazdki ale żeby napisać opinie musiałam kliknąć choćby jedną gwiazdkę.

Zawiedziony Klient

Jestem zawiedziony poziomem obsługi. Czekałem tydzień na wydanie polisy przez nową właścicielkę. Naprawdę szkoda że takie traktowanie klienta jest tolerowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Agent Ubezpieczeniowy Arleta Wrzesińska - Poznań

• Jak się pracuje w Agent Ubezpieczeniowy Arleta Wrzesińska?

Zobacz opinie na temat firmy Agent Ubezpieczeniowy Arleta Wrzesińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agent Ubezpieczeniowy Arleta Wrzesińska?

Agent Ubezpieczeniowy Arleta Wrzesińska
  • Bukowska 354