Opinie o P.P.H.U Auto Car-Import Grzegorz Szałkiewicz w Stalowa Wola

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.H.U Auto Car-Import Grzegorz Szałkiewicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H.U Auto Car-Import Grzegorz Szałkiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Auto Car-Import Grzegorz Szałkiewicz w Stalowa Wola

@Michał

Tak jak sprzedawca mówił przez telefon auto bezwypadkowe. Córka zadowolona. Polecam firmę

Robert

Potwierdzam Bardzo Ładne Auta

@Robert

To prawda Auto które kupiłam posiada serwis i bardzo bogate wyposażenie. Polecam Firmę Pana Grzegorza

@Ania

Chyba serio musisz być zadowolona, skoro aż podbijasz inne wątki polecając. ;p Zdradzisz jakie warunki pracy tu macie? Bo to dlatego polecasz, tak?

Sławek

Zakupiliśmy VW w tej firmie. Polecam

@Michał

polecam Pana Grzegorz Firmę, profesionalna obsługa.

Jan
@Andrzej

Sporo widzę klientów ma, niesamowite :) Czemu wybrałeś akurat tę firmę? Ktoś odpowie w ogóle na pytania w tym wątku? Bo na razie to wygląda tak, że "ktoś" wpada, napisze że poleca i więcej już tu nie zagląda. Dziwne.

Ala
@Michał

Polecam, bardzo Miły sprzedawca, auto po 4 miesiącach bez wad????

Jan
@Ala

Na miejscu wszystko można sprawdzić na spokojnie?

Alicja
@Michał

Polecam , uczciwy sprzedający.

Basia
@Michał

Kupiliśmy trzecie auto od tej firmy, mogę wszystkim polecić bo jak zawsze pan Grzegorz doradzi i poleci odpowiednie auto.

Daniel
@Sławek

Drugie auto zakupione dla Żony, polecam Pana Grzegorz.

Kuga Nowy wpis
@Michał

Zakupiliśmy bardzo fajnego Jeepa, po 7 miesiącach mogę stwierdzić że to strzał w dziesiątkę. Polecam wszystkim sprzedającego.

Alina Nowy wpis
@Michał

Kupiliśmy z mężem Toyotę Corollę , wszystko Ok po 7 miesiącach użytkowania :)

Andrzej Nowy wpis

Sabina Nowy wpis

Super Pan sprzedający , auto tak jak opisał. Polecam

Alicja

POLECAM SPRZEDAWCĘ.

Sebastian
@Alicja

Bardzo uczciwa firma, sprzedawca odkupił auto które kupiłem u niego 3 lata temu. Polecam

Matylda

Polecam sprzedawcę.

Uczciwa Firma Polecam

Iza
@Klient

A czy ktoś z was jest w stanie powiedzieć coś więcej o usługach tego pana? Jest spisywana jakaś umowa sprzedaży? W jakich terminach są płatności za auta?

Polecam Komis

@Anna

A może więcej szczegółów? Czemu polecasz?

Sylwia
@Alicja

Polecam i napewno wrócę po inne auto.

Justyna
@Sylwia

A jakie auto konkretnie zakupiłać? Polecisz coś? Jaka cena i model?

Sylwia
@Alicja

Polecam, kupiliśmy pięknego Jeepa ????

@Sylwia

wygląd to nie wszystko, jak się sprawuje? ;)

Krzysztof Nowak
@Alicja

Od roku jeżdżę autem kupionym w Woli, polecam wszystkim.

Dawid

Zakupiłem auto w styczniu 2019. Polecam, auto bez żadnych wad ukrytych w bardzo dobrym stanie.

@Dawid

Polecam firmę Pana Grzegorz, auto sprawuje się bardzo dobrze dlatego poleciłem znajomym.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.P.H.U Auto Car-Import Grzegorz Szałkiewicz? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Olga

Super się czyta pozytywne komentarze! Klienci zadowoleni, a jak pracownicy? Ktoś może się wypowiedzieć jakie warunki pracy? w jakich godzinach pracujecie ? Jak oceniacie zarobki w stosunku do innych salonów na stanowisku sprzedawcy ?

Zakupiliśmy dwa tygodnie temu w tej firmie pięknego Hyundaia, polecam sprzedającego.

Polecam Pana Grzegorz Firmę

Ada

Polecam komis

Helena

Bardzo dużo tu pozytywnych opinii, ale zadna od pracownika, co mnie dziwi :D Klientow jest sporo, wiec zakladam że Pan Grzegorz ma swoj zespół do pracy? Czy sie myle i nie zatrudnia pracownikow?

Aneta

Zakupiłam w tej Firmie Hyundaia IX35 , użytkuje go już 6 miesięcy i muszę powiedzieć że auto spisuję się idealnie. Polecam Firmę

Alan

Polecam sprzedawcę.

Dariusz
@Alan

Wow same pozytywy :) to rzadkość. Orientujesz się może, czy potrzebują dodatkowego sprzedawcy? Z tego, co widziałeś, warto tam starać się o pracę?

Klientka

Polecam ten komis.

Kamil

POLECAM FIRMĘ

Iza
@Adam

Wasze komentarze wyglądaja jak pisane przez bota :D Skoro polecacie firmę to może napiszecie czemu?

Kupiłam

Bardzo miły sprzedawca , kupiliśmy Hyundai Tuscon.

Urszula

Dzień dobry, czy ktoś wie może coś na temat pracy w P.P.H.U Auto Car-Import Grzegorz Szałkiewicz? Czy można starać się o pracę w tym miejscu czy może nikogo nie poszukują? Będę wdzięczna za wszelkie informacje na ten temat.

Firma sprowadza samochody z niemiec?

Grzegorz P. P. H. U. AUTO CAR
@Kasia

Tylko Auta z Niemiec ????

Opel Meriva

Kupiłem dla Żony bardzo ładne Auto Opel Meriva z Niemiec. Stan IDEALNY POLECAM Firmę ????

@Opel Meriva

Też kupiłem tam Opla Meriva, naprawdę Ładne auta.

Klient Adrian

Zakupiłem u Pana Grzegorz rok temu auto. Jestem mega zadowolony jak i również sąsiad, od którego dostałem kontakt do Firmy P. P. H. U. AUTO CAR-IMPORT. Polecam

On

Czyli to działalność jednoosobowa z tego co rozumiem?

Nissan Note

Kupiłem Nota i jestem zachwycony stanem auta.

Czy P.P.H.U Auto Car-Import Grzegorz Szałkiewicz zatrudnia studentów?

P.P.H.U. Auto Car- Import

Nie, jest Firmą jednoosobową. Pozdrawiam

Robert

Opel Meriva kupione w tej Firmie, polecam bo auto bez wad ukrytych.

Polecam Sprzedawcę.

Kupiec

Drugie auto kupione w tej Firmie. Polecam bo auta tak jak pierwsze tak i drugie w Rewelacyjnym Stanie.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Auto Car-Import Grzegorz Szałkiewicz - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w P.P.H.U Auto Car-Import Grzegorz Szałkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Auto Car-Import Grzegorz Szałkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Auto Car-Import Grzegorz Szałkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U Auto Car-Import Grzegorz Szałkiewicz
4.9/5 Na podstawie 33 ocen.
  • 48/6
    62-200 Stalowa Wola