Opinie o Krzysztof Powalski Handel Obwoźny Ciepło Węgiel w Anonin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Powalski Handel Obwoźny Ciepło Węgiel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krzysztof Powalski Handel Obwoźny Ciepło Węgiel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Powalski Handel Obwoźny Ciepło Węgiel w Anonin

reporter MER Nowy wpis

Dane Pana Krzysztofa Powalskiego zostały wykorzystane do przestępstwa, ten człowiek nie ma nic wspólnego z tym oszustwem. Pytanie do administratorów tej strony, dlaczego usuwacie nieprzychylne komentarze i dajecie przyzwolenie na oszukiwanie ludzi? Były komentarze, które zostały usunięte ostrzegające o (usunięte przez administratora). proponuję obejrzeć wczorajszy reportaż MER o tej sprawie. W całym kraju sa setki ludzi poszkodowanych przez (usunięte przez administratora) podszywających się pod K. Powalskiego. https://vod.tvp.pl/informacje-i-publicystyka,205/magazyn-ekspresu-reporterow-odcinki,273697/odcinek-980,S01E980,386531 Wszystkie osoby, które zostały oszukane przez firmę cieplo-wegiel proszone są o zgłaszanie się na policję lub prokuratury.

arafacik15

Witam serdecznie ta firma mi zalega 2 619zl . Dziękuję za info i nr telefonu do kancelarii. Pozdrawiam

Jadwiga

jestem ofiarą oszusta wpłatę 5318 zł zrobiłam na konto oszusta:43 1090 1056 0000 0001 5170 1645 Nazwa banku: Santander Bank Polska S.A, Santander Bank Polska S.A., Warszawa Odbiorca: ADAM PERZYLO, sprawę zgłosiłam na policję i do banku oszusta, czekam na pomoc .

Jadwiga

Dziękuję za kontakt Kancelarii, już zgłosiłam sprawę.

@Jadwiga

witam ja tez zostałam (usunięte przez administratora) konto inne i odbiorca tez ,jaka jest reakcja policji ?moj mail kolesniak.33@interia.pl

gesz Nowy wpis
@Jadwiga

Dzień dobry, jak mogę się z Panią skontaktować w tej sprawie?

UWAga (usunięte przez administratora)zapłacone a towaru nie ma

Didi Nowy wpis

W dniu 10.01.2023 w ekspresie reporterów byl reportaż o (usunięte przez administratora). Prosze koniecznie zgłosić (usunięte przez administratora) u nich lub w najbliższej prokuraturze

arafacik15

Witam ja również kupiłem ekogroszek 18.10.22 za który za który zapłaciłem i do dziś bez odzewu, chociaż pisałem e-mail kilka razy , a o dodzwonienia się można zapomnieć . Proszę o pomoc co mam z tą sytuacją zrobić!!!? Pozdrawiam was !

@arafacik15

jak najszybciej zgłosić na policję, ja też padłam ofiarą tego oszusta. jego konto : 43 1090 1056 0000 0001 5170 1645 Nazwa banku: Santander Bank Polska S.A, Santander Bank Polska S.A., Warszawa Odbiorca: ADAM PERZYLO

@Jadwiga

Widzę że ten (usunięte przez administratora) ma różne konta w banku. Ja również zostałam (usunięte przez administratora) 14 października miał taki nr. konta14 1870 1045 2078 1074 5377 0001 Nest Centrum Rozliczeniowe

Didi Nowy wpis
@Jadwiga

Ekspres reporterów przedstawił w dniu 10.01.2023 r. reportaż. Pod dane dobrej firmy podszyl sie oczust. Poszkodowanych proszą o zgloszenia do nich bądź z najbliższą prokuraturą.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Krzysztof Powalski Handel Obwoźny Ciepło Węgiel? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku DAM PRACE? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klient

Znam tego (usunięte przez administratora) i jego żonkę. (usunięte przez administratora) mnie kilka razy na wadze. Ja się zorientowałem i odbiłem kasę a oni dalej naciągają ludzi. Omijać z daleka!!!

Zrobiona

Ja również zostałam zrobiona na 3 500 jeżeli ktoś mógłby się ze mną skontaktować jak rozwiązać tą sprawę gdzie zgłosić

Zorro

A gdzie jest policja tyle zgloszeń a ten (usunięte przez administratora) dalej (usunięte przez administratora) ludzi . Jest nie do ruszenia ? To pewnie z (usunięte przez administratora)

Mister

(usunięte przez administratora) Uważajcie. Pieniądze wpłaciłem, towaru nie ma Zero kontaktu, zero odzewu. W tak ciężkich czasach z węglem ten sk...... postanowił okrasc ludzi z ostatnich pieniędzy. Mam nadzieję że tego po.... złapią i dostanie za swoje. A ludzią wypłaci wszystko ze skonfiskowanego majątku. Karma wraca....

Krasna l

Ponieśli i mnie :) kierowniku !!! Polecam

Jerzy

Firma nie istnieje - tylko naciągają kolejnych ludzi na węgiel, przy każdej fakturze jest inny numer konta innej osoby. Dane firmy są zmyślone . (usunięte przez administratora) !!!!!

anna szewczyk

dzień dobry ja jestem klientem i zastanawiam się czy ten człowiek istnieje mnie 5000 za nie wysłany towar

Krzysztof Powalski

Strona www firmy: https://cieplo-wegiel.com Numer kontaktowy: +48818660999 Firmowy adres e-mail: biuro@cieplo-wegiel.com

@Krzysztof Powalski

Mam nadzieje że Policja szybko się z panem skontaktuje.

@Andrzej

ponieważ tez zostałam bez zamówionego towaru i kontaktu

Buli

Firma nie wiarygodna Ani nie można się do dzwonić ani nie odpowiada .

mirek

Witam. Proszę o namiary, kupiłem ekogroszek 13 października i cisza jak w kościele. Dodzwonić się nie można. Zapłacony towar, zero odzewu i chyba będzie zimno tej zimy. Zgłaszam sprawę do organów ścigania.

@mirek

witam ja tez jestem wotum położeniu i jaka jest reakcja ze strony organów ?

Karol Milczek

Wszystko w jak najlepszym porządku. Ciężko się do nich dobić przez telefon ale w końcu udało mi się skontaktować przez formularz. Wszystko ładnie opisane towar zgodny z opisem i dobra jakość. POLECAM na pewno jescze tu wrócę

@Karol Milczek

Bzdura gość nie odbiera telefonu ,nieodpowiada na mejle, pieniądze wpłacone towaru niema.

Kamil

Oszustwo. UWAGA !

Kamil

(usunięte przez administratora) sprawa zgłoszona do prokuratury brak towaru

Witam. Proszę o namiary ja też kupiłam eko groszek 14 października i nic. Dodzwonić się nie można. Zapłacony towar i zero odzewu.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Powalski Handel Obwoźny Ciepło Węgiel - Anonin

• Jak się pracuje w Krzysztof Powalski Handel Obwoźny Ciepło Węgiel?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Powalski Handel Obwoźny Ciepło Węgiel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Powalski Handel Obwoźny Ciepło Węgiel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzysztof Powalski Handel Obwoźny Ciepło Węgiel

Krzysztof Powalski Handel Obwoźny Ciepło Węgiel