Opinie o Kalo-Trans Bartłomiej Kalak w Krotoszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kalo-Trans Bartłomiej Kalak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kalo-Trans Bartłomiej Kalak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalo-Trans Bartłomiej Kalak w Krotoszyn

Na jakie benefity można liczyć w Kalo-Trans Bartłomiej Kalak?

Zofia Nowy wpis

Nie wiem, czy firmy nie ma, skoro niedawno jeszcze była w upadłości, a w czerwcu właściciel pisał na FB, że ma samochody (w sensie, że zachowane). Może ktoś z kierowców napisać, czy jeszcze ktoś jeździ w trasy i normalnie zarabia?

Berymery Nowy wpis
@Zofia

Dawno już nie ma. Żadnych aut nie odzyskał

Gość Nowy wpis

Przecież tej firmy już nie ma.... Właściciel jest niezrównoważony psyhicznie nabrał kredytów na ponad milion złotych pieniądze przetracił na pierdoły a teraz siedzi i użala się jacy to wszyscy dookoła są okropni i jaki to on nie jest pokrzywdzony.... Hahha ciekawe jak tracił pieniądze z kredytów czy czuł się tak samo haha tak to jest jak dziecko bez doświadczenia otwiera sobie firmę.... kierowców obwinia o co o to że nie potrafił zarządzać pieniędzmi no żal.pl nie polecam tej firmy a właściciel to (usunięte przez administratora) który (usunięte przez administratora) spora liczbę osób zresztą tej firmy i tak już nie ma zostały aby długi firma zamknieta na stałe i bardzo dobrze oby takich mniej....

Czy twoim zdaniem w firmie Kalo-Trans Bartłomiej Kalak w mieście Krotoszyn panuje dobra atmosfera? Napisz jak oceniasz pracę w tej firmie.

Wojciech Tokarz

W firmie panuje bardzo dobra atmosfera, bowiem pod namową swojej żony zdecydowałem się uprzykrzyć życie dawnemu pracodawcy

Firma Kalo-Trans Bartłomiej Kalak poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
kierowca

Przedsiębiorca złoty człowiek. Zarówno jako właściciel, przyjaciel, oraz pracownik. Pomagał każdemu, kto potrzebował pomocy zarówno finansowej czy też z braku pracy. Każdy miał szansę u Bartłomieja, moje zatrudnienie w firmie było od początku 2017 roku do listopada, jednakże z powodów zdrowotnych musiałem odpuścić. Kontakt pozostał do dnia dzisiejszego, współpracę oceniam na ocenę z najwyższej półki, ponieważ pan Bartłomiej na nią zasługuję, aktualnie stan zdrowia uległ znacznemu pogorszeniu. A wszystko za sprawą kierowców którzy stworzyli spisek, przeciwko przedsiębiorcy gdzie to w konsekwencji przedsiębiorca z Krotoszyna stracił wszystko. Gdzie to zaczęły się problemy z prawem - ale z pewnych informacji wiem że z postawionych zarzutów już się wybronił. Ponieważ dobry człowiek nigdy nie będzie tym złym - wiem to z własnego doświadczenia. Jedynie co zmienia się w takich osobach które to są dobre i jednocześnie na samym starcie okazują każdemu 100% zaufania, a w późniejszym czasie potrafią to tylko i wyłącznie wykorzystać przeciwko takiej osobie to zemsta za bycie dla nich zbyt dobrym. A mianowicie na takich osobach jak Bartłomiej Kalak ucierpiała psychika - psychika dlatego iż Firmę którą prowadził, Polski wymiar sprawiedliwości uwierzył osobą postronnym nie badając sytuacji w żadnym aspekcie składania zawiadomień przeciwko przedsiębiorcy. Gdzie to w jednej chwili dobrze rozwijająca się firma natychmiast straciła wszystko od środków transportu, zablokowaniu kont bankowych natychmiastowej stracie dobrego imienia i zdania na rynku transportowym do stania się niewypłacalną. Prokuratura która nie zrobiła nic aby Pomóc przedsiębiorcy - pomimo dostarczonych dokumentów i zeznań świadków powinna sprawę przekazać do ponownego rozpatrzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Kalo-Trans Bartłomiej Kalak - Krotoszyn

Kalo-Trans Bartłomiej Kalak