Opinie o Firma Usługowa Ryszard Florkowski w Komorze Nowe

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Usługowa Ryszard Florkowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Usługowa Ryszard Florkowski o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Ryszard Florkowski w Komorze Nowe

Leszek Nowy wpis

Klienci narzekają na pobrane zaliczki i niewykonaną robotę. Może za mało jest pracowników dlatego się nie wyrabiają ze zleceniami? Prócz właściciela firmy ktoś tu jeszcze jest zatrudniony do pomocy?

Klient Nowy wpis
@Leszek

Tak są pracownicy.

Paulina

Osoba nierzetelna. Po otrzymaniu zaliczki ciężko doprosić się o schody. Gdy już je zrobił to wszystko odpada. Nie polecam. Szkoda nerwów. (usunięte przez administratora) na każdym kroku.

Dominika
@Paulina

Strasznie mi przykro, że zawiodłaś się na usługach tej firmy i nie zostały one wykonane prawidłowo. Czy kontaktowałaś się z nimi w tej sprawie? Zaproponowali jakieś rozwiązanie, np. wykonanie poprawki schodów?

oszukana Nowy wpis
@Paulina

Jestem w szoku że ten człowiek wciąż wykonuje swoją pracę, baa wykonuje (usunięte przez administratora) ludzi!!! wyłudził od nas ogromne pieniądze ( sierpień 2019) i do dziś nie mam skończonych schodów, a o meblach kuchennych i szafach ślad zaginął tak jak po panu R.F nasza sprawa znalazła swój koniec w sądzie. Ludzie przestrzegajcie WSZYSTKICH przed tym człowiekiem!!!

Krzsyztof Nowy wpis
@oszukana

Witam Ma Pani do niego jakiś numer telefonu

on

powie ktoś może jaką oferują tu umowę? Dzięki

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do wpisów. A tak w ogóle jeśli ktoś ma sprawę do firmy to dlaczego zostawia ją na forum pracowniczym?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Usługowa Ryszard Florkowski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
Karol

Nie pojawiły się tutaj praktycznie żadne wpisy, które mogłyby podpowiedzieć cokolwiek na temat współpracy z tą firmą. Czy to miejsce nadal funkcjonuje, są jakieś oferty pracy? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Poszkodowana
@Karol

Zaplacilam bardzo wysoką zaliczkę w czerwcu 2019r do chwili obecnej Pan się nie pojawił. Chyba nie muszę nic więcej mówić

Sylwia

Sylwia

Klamca i (usunięte przez administratora) !!!

Oszukana

Proszę o kontakt wszystkich (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Ryszard Florkowski - Komorze Nowe

Firma Usługowa Ryszard Florkowski
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 46
    63-040 Komorze Nowe