Opinie o Primabus 24 Emil Bałtrukanis w Biała podlaska

counter
3 2 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

jacol887 Nowy wpis

nie wiem jak zachowuja sie kierowcy ale ktos moze wlasciciel ktory odbiera numer kontaktowy z strony firmy to zwykly (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) lekcewazacy klientow zastanawiam sie jak traktuje swoich pracownikow

Agata Nowy wpis

29go lutego,wraz z córką wracałam z Shipley.Chcialam serdecznie podziękować Panom kierowcom.Niestety nie wiem jak się nazywają,nie wypadało pytać..Panowie byli bardzo mili i sympatyczni.Chcialam dostać się do Gdyni,niestety nie kursują do trójmiasta.Jednak bardzo pomogli w inny sposób,umożliwiając po drodze odebranie nas mężowi.. Przede wszystkim przez całą drogę jechali bardzo bezpiecznie,a warunki na drodze były fatalne.Serdecznie pozdrawiam tych Panów i oczywiście polecam do wspólnej podróży.

jarek Nowy wpis

Super firma Moje sugestie dla Primabus 24 Emil Bałtrukanis: powiekszyc obszar dzialania

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy jest ktoś wśród Was, kto chciałby zamieścić pierwszą opinię o firmie Primabus 24 Emil Bałtrukanis w miejscowości Biała podlaska? Informacje na forum mogą komuś pomóc w decyzjach aplikacyjnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Primabus 24 Emil Bałtrukanis - Biała podlaska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad