METEX

Płock

Opinie o METEX

Słowa kojarzące się z METEX (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):ROZWOJOWA,PRZYJAZNA ATMOSFERA Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako BARDZO DOBRĄ,DUŻO SZKOLEŃ Atmosfera i ludzie tam pracujący są SPRZYJAJĄCA Od jakiej stawki można negocjować pensję?BYŁAM TAM NA STAŻU, WIĘC NOGOCJOWANIE NIE WCHODZIŁO W GRĘ Najbardziej podobało mi się w METEX:POMOC ZE STRONY INNYCH PRACOWNIKÓW W KŁOPOTLIWYCH DLA MNIE SYTUACJACH Najbardziej nie podobało mi się w METEX:------

Zostaw opinię o METEX - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METEX