Opinie o Kors&Relax Karolina Wysocka w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kors&Relax Karolina Wysocka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kors&Relax Karolina Wysocka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kors&Relax Karolina Wysocka w Bielsk Podlaski

Kors&Relax Nowy wpis

Szukamy akordeonista do stałej współpracy, super by było jakby gral też na innym instrumencie lub śpiewał. Tel.540872669. Bielsk Podlaski, Podlasie

Dasza

Super wesele, jeszcze lepsza orkiestra. Wesele polsko- białoruskie. Pani wodzirej prowadziła je w 2 językach. Goście byli przeświadczeni, że zespół jest od nas, bo mieli szeroki repertuar białoruski, ale i polski. Zabawy w rozsądnej ilości i bez podtekstów erotycznych, a na tym na zależało. Pan Krzysio- niesamowity skrzypek. Natomiast saksofonista pokazał również klasę. Polece każdemu.

Irena
@Dasza

Opinia bardzo zachęca do skorzystania, ale co z kwestią kosztów? poniżej średniej w tej dziedzinie czy jednak trzeba się wykosztować żeby liczyć na tak fajną oprawę muzyczną?

@Irena

Zespół Muzyczny z Bielska Podlaskiego i Białegostoku. *Zapewniamy  5 osobowy skład zawodowych muzyków po akademiach muzycznych (3 wokale męskie i damski) *Gramy na: akordeonie, skrzypcach, saksofonie, klarnecie, gitarze, instrumentach klawiszowych, perkusji. *Prowadzimy wesela (w j.polskim, niemieckim,czeskim, rosyjskim, białoruskim i ukraińskim), biesiadę, naukę tanca- dla Wszystkich gości i inne zabawy integracyjne. * Na życzenie Młodej pary- dbamy o oprawę wyjazdów i ślubów kościelnych i cywilnych -w USC lub plenerowych. *Repertuar dobieramy do preferencji młodej pary i Gości weselnych, w ich ulubionych stylach muzycznych. *Przerwy jedynie na Gorące dania, lub bloki muzyczne po ok półtorej godziny. Preferujemy Kontakt pod nr. tel 504872669,511853208 lub w wiadomości na www.facebook.com/zespolmuzyczny.korsrelax/ !!!Formalności, można załatwić osobiście lub on-line Zapraszamy Dojazd do 200km w cenie usługi. -Dodakowe usługi tkj- ślub kościelny, cywilny i wyjazdy wyceniamy indywidualnie, w zależności od ilości potrzebnych muzyków. #wesele, #Shownaskrzypcach #BielskPodlaski #Białystok #zespół #kapela #orkiestra #KorsRelax #udanewesele #saksofon #Biesiada DEMO ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ https://www.planujemywesele.pl/15252-kors-relax-zespol-muzyczny OPINIE MŁODYCH PAR https://www.weselezklasa.pl/ogloszenia-weselne/zespol-muzyczny-korsrelax,13903

korsrelax Nowy wpis
@Irena

Wesele na rok 2024, 2025 to koszt od 7500zł, 9000zł w zależności od zakresu uslug muzycznych i tego gdzie znajduje się wesele.

Jakie wartości są cenione w Kors&Relax Karolina Wysocka?

Czy w Kors&Relax Karolina Wysocka zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

korsrelax Nowy wpis

Tzn? Skład zespołu się nie zmienił od 4 lat.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kors&Relax Karolina Wysocka? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy Kors&Relax Karolina Wysocka ma ściśle ustalone godziny pracy?

korsrelax

Jeżeli chodzi o kontakt z klientami to od pn- pt 12:00-20:00 sob.-niedz - po wcześniejszym kontakcie Natomiast godziny imprez sa ustalane indywidualnie.

Beata

Z tego, co czytam, wieści o zapotrzebowaniu na muzyków, rozchodzą się pocztą pantoflową. Czyli gdyby zabrakło wokalistki, to ogłoszenia na portalach raczej nie będzie, tak?

@Beata

Wokalistka, to jednocześnie szefowa, więc jak jej zabraknie, to koniec zespołu.

Jak długo czekaliście na odzew z Kors&Relax Karolina Wysocka? Oddzwaniają zawsze?

Odbierają lub oddzwaniają.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Kors&Relax Karolina Wysocka?

korsrelax

Na podstawie cv,rozmowy kwalifikacyjnej, a także przesłuchań oraz udokumentowanych dokonań w zakresie muzyki klasycznej i rozrywkowej. Zależy wszystko od tego do jakiego profilu firmy kandydat chce się dostać.

@korsrelax

Ciekawa jestem czy jest ogólnie spora konkurencja? Trudno się dostać?

@Wanda

od 3 lat gramy w niezmiennym składzie. Nabór był jedynie na zastępstwa. Na razie następnego nie przewidujemy, świetnie czujemy się w swoim towarzystwie

@korsrelax

Rozumiem. :( A jakbyście jednak chcieli urozmaicić zespół to gdzie się będziecie ogłaszać?

@Wanda

Nie mam pojęcia, ale zazwyczaj wystarczy rozpuścić wici wśród znajomych muzyków i kandydaci sami się znajdują.

Krystyna
@korsrelax

Dlaczego tak lgną do tego zespołu? :) Co ich tak najbardziej przyciąga?

Korsrelax
@Krystyna

Bo jest fajna atmosfera i dobrze się razem pracuje, temu nie ma rotacji. Jak ktoś przychodzi zostaje. Jak odchodzą to na swoje, wiele osób które u nas pracowały odnosi solowe sukcesy i bardzo się cieszę że mogę przekazywać wiedzę i doświadczenie dalej. Ale nadal utrzymujemy kontakty.

Damian
@Korsrelax

Oto super. Prawie jak w rodzinie. A jak się tu zarabia? Poziom dobry? Jak oceniasz.

Wanda

No tak... ;) Dobry, że taki odpowiedni / rynkowy czy dobry, że taki ponad rynek?

korsrelax

Na podstawie przesłuchań i świadectw ukończenia akademii muzycznej, choć samouków też chętnie widzimy o ile pokazują wysoki poziom gry.

@korsrelax

Samouk czasami może zdawać się o wiele bardziej wartościowy jakby nie patrzeć. ;) Tak z ciekawości to ilu z nich dostało tutaj jakąś szansę?

Korsrelax
@Wanda

3 samouków grało w składzie na przestrzeni lat.

Zosia

Zastanawialiśmy się z narzeczonym długi czas, bo Pani Karolina powiedziała, że mają nowy skład. Ale warto było, Skrzypek dosłownie wymiata, goście byli zaskoczeni, że wszyscy grają na instrumentach. Pan z saksofonem chodził za stołami. Perkusista ma super głos, naprawdę pięknie śpiewa. Pani Karolina jako wodzirej i wokalistka sprawdziła się w 100%. Jej mąż super repertuar. Ogólnie zmiana składu na + , a nasze wesele wszyscy chwalili, nawet właściciela sali pytali, skąd zespół. Polecę każdemu

Robert
@Zosia

Super, że jesteście zadowoleni z tego, jak firma Kors&Relax Karolina Wysocka obsłużyła Wasze wesele. Dobrze wiedzieć, że są oni ogólnie godni polecenia. Chciałbym ustalić, czy czasem w tym zespole dochodzi do zmian wśród osób grających? Proszę o odpowiedź.

@Robert

u Nas grali na weselu w zeszłym roku, akurat skład się zmienił na 5 osobowy . Na żywo i taki skład był na weselu. Od tamtego czasu mamy zalajkowany ich profil na fb i skład jest ten sam. My byliśmy bardzo zadowoleni. Naprawdę warto. Co ważne Pani Karolina o Wszystkim informowała i mieliśmy stały kontakt od podpisania umowy, poprzez wesele .

Martyna

Długo się zastanawiałam, gdyż opinie były różne Ale teraz polecę każdemu!!! Fajna orkiestra grają wszystko i dla nas Ale i ciocie z wujkowie i też byli zadowoleni, oprócz mego kuzyna ale jemu nic nie pasowało. Biesiada 1 klasa, a i na naszą prośbę obyło się bez oczepin za to z konkursami podczas wesela. Super super jeszcze raz Super!!! Dziękujemy i Polecam

Gonia

Polecam. Profesjonaliści w każdym calu. Nasze wesele było udane. My i goście bawiliśmy się fantastycznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kors&Relax Karolina Wysocka - Bielsk Podlaski

Kors&Relax Karolina Wysocka