Opinie o Autoherc Przemysław Herc w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Autoherc Przemysław Herc. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Autoherc Przemysław Herc o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoherc Przemysław Herc w Zamość

Polo Nowy wpis

Przede wszystkim (usunięte przez administratora) Człowiek który wstawia do Zamojskich komiksów swoje auta które są podrobione.... oczywiście po czasie wszystko wychodzi uszkodzone wytrysku i inne rzeczy wspiera ze auto nie bite.... A okazuje się ze lampy z innej parafii każda części malowane w jego tym pożal się Boże warsztacie ....czułam kłamstwo (usunięte przez administratora) u mnie poparło się o sąd Omijać tego (usunięte przez administratora)

Klient Nowy wpis

Nie polecam serio!! Omijać z daleka

Sylwek

W warsztacie AUTOHERC realizuję praktyki już trzeci rok. Atmosfera pracy jest bardzo miła. Dużo zajęć praktycznych na pewno przyda mi się w pracy zawodowej. Polecam młodszym kolegom praktyki w tym serwisie.

Weronika Nowy wpis
@Sylwek

Nie widzę żadnych ofert, aby ten pracodawca przyjmował na takiej zasadzie, o której wspominasz. I jakie dokładnie są to praktyki, na jakich one są warunkach? Dopytuję o to, ponieważ 3 lata praktyk, to wydaje mi się, że dość długo, więc zastanawiające jest, jak one przebiegają tutaj.

Michał Nowy wpis

@paweł a miałeś może płacone za te praktyki ?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Autoherc Przemysław Herc? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Paweł.

Nie polecam!!! Lepiej naprawi lakiernik że wsi

Andrzej Lipczyński Chełm

Musze podzielić się swoimi spostrzeżeniami z kontaktu z Panem Przemysławem Herc i jego obsługą . Od początku bardzo zauważalny jest znakomity kontakt z klientem, rozumienie jego problemów i trudności.sam proponuje to, co klientowi będzie najbardziej potrzebne włącznie z autem zastępczym. Oferta pomocy jest zaskakująca w każdym aspekcie . Wykonanie nawet bardzo skomplikowanych napraw znakomite. Auto, jakie oddaje po naprawie użytkownikowi wygląda jak nowe nie tylko wypolerowane wszelkie zmiany na karoserii, ale także wypielęgnowane wewnątrz. Bardzo polecam wszystkim użytkownikom aut w sytuacji "trudnej" kontakt z tym Panem. Nie będziesz pozostawiony sam sobie.

Odbywałem praktyki w firmie Autoherc. Dużo się nauczyłem. Zajęcia praktyczne pomogły mi w późniejszej pracy. Fajna atmosfera sprawiała, że z chęcią przychodziłem do warsztatu.

Sławomir

Firmę polecili mi znajomi i nie zawiodłem się. Naprawy blacharsko-lakiernicze na wysokim poziomie. Polecam ten zakład.

Zostaw merytoryczną opinię o Autoherc Przemysław Herc - Zamość

• Jak się pracuje w Autoherc Przemysław Herc?

Zobacz opinie na temat firmy Autoherc Przemysław Herc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Autoherc Przemysław Herc
  • Szczebrzeska 15a