Opinie o Vegas Film Studio Andrzej Kisiel w Łuków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Vegas Film Studio Andrzej Kisiel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vegas Film Studio Andrzej Kisiel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vegas Film Studio Andrzej Kisiel w Łuków

Ostatnio widzę, ze tu krytycznie było pod jego kątem, a może pomocnika mu potrzeba? Chętnie bym spróbował swoich sił i czegoś się nauczył w nowym zawodzie, ciekawe czy jest tu czasem taka możliwość.

ann Nowy wpis

Słaba jakość nagrań, na filmie widać plamy na matrycy. Pan Andrzej dużo gada i to tyle z jego umiejętności. Chwali się długoletnim warsztatem, a na filmach ani zdjęciach niestety go nie widać. Zdjęcia są kompletnie nieobrobione i zrobione beż staranności. Wiadomo, że każdy ma inne wymagania, alenawet za darmo nie chciałabym takich usług. Na szczęście na weselu, które filmował Pan Andrzej byłam gościem, więc nie moją sprawą jest kogo wybrała para młoda, ale jako osoba mająca pojęcie o fotografii itd, uważam, że pracę Pana nie są warte 500 zł.

anna28 Nowy wpis

miła współpraca czas realizacji 30 dni super jakośc umiarkowana cena to plusy tej firmy

darek Nowy wpis

profesjonalizm

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Vegas Film Studio Andrzej Kisiel? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
iwona

w 100 % super

Vegas film studio

Jesteśmy profesjonalną ekipą foto video zajmujemy się filmami ślubnymi.Tworzymy nowoczesne filmy ślubne, jesteśmy w stanie dostosować styl i czas trwania filmu do wymagań klienta.Nie oferujemy pakietów jak inne firmy u nas klient dobiera sobie opcje sam według siebie.Używamy dwóch dronów z kamerami 4k.Ceremonia i uroczystość jest filmowana ciągle z dwóch kamer nic nam nie umknie a zarazem film jest o wiele ciekawszy pokazany na przemian z dwóch różnych perspektyw.Wyróżnia nas szybki czas realizacji filmu, teledysku i obróbki zdjęć - około 30 dni.A ilość zdjęć w naszej ofercie przebija wszystkie inne firmy bo dochodzi do tysiąca sztuk łącznie z plenerem a sam plener to około 200-400 gdzie w innych firmach jest to od 30 do 100szt.Nie mamy niezadowolonych klientów. Zapraszamy serdecznie - Ceny na 2019 to od 2,5 tyś za filmowanie - dwóch operatorów i za zdjęcia z osobnym fotografem od 1500 zl minimum 300 sztuk - maksimum do 1000 sztuk zdjęć.Zapraszamy na nasz profil na fb link - https://www.facebook.com/Vegasfilm111/

Zostaw merytoryczną opinię o Vegas Film Studio Andrzej Kisiel - Łuków

Vegas Film Studio Andrzej Kisiel
  • Glinki 11