Opinie o Michał Ignas Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Ignas Trans Michał Ignas w Gorzewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Michał Ignas Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Ignas Trans Michał Ignas. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Michał Ignas Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Ignas Trans Michał Ignas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Ignas Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Ignas Trans Michał Ignas w Gorzewo

Hdsowy

Ogólnie ja nie narzekałem. Kasa Ok system Ok bo przeważnie do lasu się startuje o poniedzialek o 2 3 w nocy a kończy piątek 23. A jedziesz tam gdzie są akurat warunki na wjazd standard. Co do prezesa kogoś tutaj bardzo poniosło bo akurat z nim idzie się dogadać zawsze beż problemu czy chore dziecko czy żona zawsze się dogadałem. Co do komunikacji .... wszędzie funkcjonuje whsp A pauzy to jest normalka 3x dziewiontki i jedna 11 już bez przesady. A co do pana józka to starszy dziadek józek który niekiedy musi dostać joby ale jest spoko. Co do auta potrzeba zawsze na telefon auta serwisowane w serwisach firma spoko zawsze kasa na czas czy zaliczki czy zawsze beż problemu

Sławek
@Hdsowy

Wszystko ok. Umowa próbna 3msc na początek. Pieniążki do 15 zawsze na czas. Bez zastrzeżeń, ogólnie szeryf mimo młodego wieku nie prowadzi wyzysku i uczciwie podchodzi do każdego.

Marzena
@Sławek

I ta umowa to pewnie zlecenie? Czy umowa o pracę? Z tą wypłatą na czas to naprawdę da się chyba znaleźć lepsze plusy :P

Mikołaj Ignas
@Marzena

Pani Marzeno, nie zatrudniam nikogo na umowę zlecenie. Każdy pracownik ma umowę o pracę.

Olga Nowy wpis
@Mikołaj Ignas

A skąd taki wybór w polityce zatrudniania firmy? Jest to dla was mniej problematyczne?

Mikołaj Ignas Nowy wpis
@Olga

Uważam, że jest to najbardziej uczciwa forma zatrudnienia. Aktualnie zgadzam się również na samozatrudnienie.

Edek Nowy wpis

Mikołaj wszystkie posty sam pisze, sciema... kasa 2.500 netto za miesiąc pracy. Za prace w Niemczech.... Także powodzenia. Szkoda czasu na nich Wszystkie negatywne posty usuwa, bo jest taka opcja, wystarczy poczytać jak to zrobić

Olga Nowy wpis
@Edek

A masz jakiś ewentualny dowód na te 2,5 netto? Tak żeby przyklepać na 100% Twoją opinię i żeby już jasność była?

Matrix

No nie chce mi się wierzyć

Grażyna
@Matrix

A Ty masz jakieś doświadczenie jako pracownik tej firmy? Jeśli tak, to proszę, podziel się, bo niestety ciężko cos wywnioskować, kiedy jest tak mało komentarzy..

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Ignas Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Ignas Trans Michał Ignas - Gorzewo

• Jak się pracuje w Michał Ignas Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Ignas Trans Michał Ignas?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Ignas Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Ignas Trans Michał Ignas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Ignas Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Ignas Trans Michał Ignas?

Michał Ignas Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Ignas Trans Michał Ignas

Michał Ignas Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Ignas Trans Michał Ignas