Opinie o Zdrójkowski Tomasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Topek w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zdrójkowski Tomasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Topek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zdrójkowski Tomasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Topek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdrójkowski Tomasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Topek w Lublin

Witajcie, szukałem (usunięte przez administratora) jako stolarz u nas w Lubinie i tak tu trafiłem. po tych komentarzach nie jestem teraz pewny na jakich stanowiskach można się zatrudnić. też oferują kierowcę? Gdzie z ciekawości można znaleźć ofertę, ciekaw jestem na podstawie czego aplikowaliście, bo mnie się nic kompletnie nie wyświetla by szukali

Kamila

Z jakich przyczyn ktoś piał kiedyś, że w firmie nie ma miejsca na ambicje? Jedna Pani wystawiała parę lat temu opinie dotyczącą pracy w drukarni. Czy obecnie dalej można się w niej zatrudnić? jeśli tak to ile osób jest potrzebnych do obsługi i jakie warunki pracy występują od środka? Czy inwestowano w cokolwiek przez te lata?

Marian
@Kamila

Powiem szczerze można się starać. Można być ampitnym i pracowitym. Prostactwo innych pracowników przeraża. Jeśli nie pijesz z szefem wody i nie jeździsz na ryby zapomnij o dobrym wynagrodzeniu. Koledzy mają luzik. Płacone pod stołem i wielokrotnie trzeba się upominać o swoje. A dodatkowo praca w delegacji czasem trwa kilkanaście godzin i musisz wracać na firmę. i potem zapomnij o dłuższym odpoczynku. Nie polecam

Paulina Nowy wpis
@Marian

Czyli na nic te starania? Lepiej trzymać z szefem i wtedy można dobrze zarobić? O ile więcej dostają pracownicy lubiący się z nim?

@Marian

Trochę nie rozumiem, co piszesz o dłuższym odpoczynku po delegacji. Zrozumiałem, że jedziesz na kilkanaście godzin i po powrocie, niezależnie od pory dnia, musisz na 8 godzin iść do pracy. O to chodziło, czy czegoś nie łapię? I co to za stanowisko ma delegacje?

Marian Nowy wpis

Praca w delegacji powiedzmy od 7 do 20 i trasa powrotną na firmę. Powiedzmy 3 godziny jazdy. Docierasz na miejsce trzeba roladowac samochód. Robi się 1 lub 2 w nocy. I potem trzeba by się wyspać zregenerować. A w pracy trzeba być na 9 lub 10. Czy to jest ok? A kasa rewolucji niema bo placonw6pod stołem z delegację.

Aneta

Jaką firma ma wizje ? Szuka ambitnych osób?

@Aneta

tam nie ma miejsca na ambicje

Więcej kierowników niz pracowników.Jak nie jesteś czopkiem Kubanczyka to jesteś nikim I Jak?nie pijesz z nimi alkoholu.Nawet jak jesteś sumiennym pracownikiem to.nie idźcie bo szkoda nerwów

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zdrójkowski Tomasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Topek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno

Pracowalam niecaly rok temu w drukarni, zostalam zwolniona slowami, nie parafrazując a cytujac "Bo nie mam sie sily z Toba użerać" - samo to swiadczy o poziomie inteligencji oraz traktowania pracownikow przez szefa firmy. Pracowalam tam troche ponad 2 miesiace z czego jedna wyplata opozniona byla o ponad 2 tygodnie, bez zadnej informacji od szefa mimo dopytywania. Nie raz slyszalam od ludzi z firmy niestosowne rzeczy, których sie nie powinno mowic w miejscu pracy - niektore "zarciki" zaslyszane byly bardzo niesmaczne. Zostalam potraktowana z kompletnym brakiem szacunku i nie polecam firmy.

W moim odczuciu szef nie ma szacunku do swoich pracownikow.

Zostaw merytoryczną opinię o Zdrójkowski Tomasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Topek - Lublin

• Jak się pracuje w Zdrójkowski Tomasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Topek?

Zobacz opinie na temat firmy Zdrójkowski Tomasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Topek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zdrójkowski Tomasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Topek?

Zdrójkowski Tomasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Topek
  • Medalionów- 2/2