Opinie o Monika Spalik Restauracja Turystyczna U Moniki w Środa Wielkopolska

counter
1 1 3 5 1
gość Nowy wpis

14 luty Walentynki piękne święto -niestety nie w tym lokalu - oprawa muzyczna nie wczuła się w atmosferę imprezy / disco-polo i "zarosłaś mi czy zakopane -żenada !!!/, kolacja na średnim poziomie - natomiast o pomstę do nieba wołają śmierdzące,zapchane brudne toalety !!!!

TakNie
Maria Nowy wpis

To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu, Złota Rocznica Ślubu. Z całego serca dziękujemy za przepiękny wystrój sali, profesjonalną, uśmiechniętą obsługę i pyszne jedzonko. Nasi Goście są pod ogromnym wrażeniem. Zespół przygrywający do tańca SUPER z bogatym repertuarem. Dziękujemy Pani Monice, a restaurację "Turystyczna u Moniki" polecamy wszystkim.

Tak2Nie1

Czekamy na twoją wypowiedz o firmie Monika Spalik Restauracja Turystyczna U Moniki w mieście Środa Wielkopolska. Od twojego wpisu może zależeć kariera wielu osób.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Spalik Restauracja Turystyczna U Moniki - Środa Wielkopolska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad