Opinie o Kancelaria Adwokacka Przemysław Kwiatkowski w Konin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Przemysław Kwiatkowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Przemysław Kwiatkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Przemysław Kwiatkowski w Konin

MARYLA Nowy wpis

Mecenas Kwiatkowski w sprawie karnej mojego syna doprowadził do zmiany zarzutu mojemu synowi i odrazu zwolniono go z aresztu. Efek końcowy jest taki że karę odbywa z obrączką . BARDZO konkretny adwokat

Cześć zaglądającym :) Szukam w okolicy kancelarii, w której byłaby możliwość odbycia praktyk zawodowych. Nie ukrywam, że nie chciałbym jednak tak całkiem za darmo, dobrze by było gdyby można zarobić chociaż te przysłowiowe parę groszy :) Wie ktoś czy jest tutaj taka możliwość? Jeśli tak, to rzeczywiście można się czegoś nauczyć, a może i ... zatrzymać na dłużej?

Beata Nowy wpis

Sprawa o podział majątku przeprowadzona przez Pana mec. szybko i według moich oczekiwań. Ugoda podpisana. Mecenas do samego końca czuwał nad zapisami ugody. Jestem zadowolona i co ważne czułam się bezpiecznie

chwalicie go jako specjalistę, a jako pracodawca jaką tworzy atmosferę i jak się ogółem z nim pracuje ? Może trochę za szybko pytam o takie rzeczy, bo jeszcze nawet żadnej oferty nie znalazłem, ale planuję się wybrać podpytać to lepiej wiedzieć

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Przemysław Kwiatkowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gina

Bardzo dobry adwokat. Z powodzeniem zakończył sprawę rozwodową którą inny adwokat prowadził i twierdził że nie da się nic zrobić. Okazało się inaczej. Mecenas Kwiatkowski doprowadził do szczęśliwego zakończenia. Widać doświadczenie w tych sprawach.

Ile studentów zatrudnia kancelaria do odbycia praktyk? Zastanawiam się czy to dobre miejsce i jak w ogóle wygląda taka współpraca; czy studenci są od roboty papierkowej czy można liczyć na coś więcej. Po godzinach też trzeba zostawać?

Irena

Jaką są cena pierwszej konsultacji w Pana adwokata? Albo może ktoś powie jaką + - trzeba zapłacić cenę za prowadzenie sprawy rozwodowej?

Zdecydowana
@Irena

Ja byłam kilka dni temu i za rozmowę i ocenę mojej sytuacji zapłaciłam 236zl. Ale, konkretnie przedstawia sytuację. Ja się zdecydowałam.

Jakub

Szukam kancelarii, gdzie mógłbym załapać się na staż. Jestem na trzecim roku prawa i ciekawi mnie, czy tu jest taka opcja? Jakbym się sprawdził, to mogę dostać jakieś sprawy do samodzielnego prowadzenia? Proszę o informację.

Barbara Lewczyk

Pan Mecenas Kwiatkowski przeprowadził skutecznie w mojej rodzinie postępowanie spadkowe po moich rodzicach i bracie. Cała Kancelaria mocno zaangażowana była w gromadzenie tomów dokumentów I ich analizę. Jestem b. zadowolona.

Wiera
@Barbara Lewczyk

Moja Spadkowa sprawa również wygrana.Pan mecenas wszystko przeprowadził wzorowo.

Wojtek Z

Problem rodzinny i karny skutecznie rozwiązany w Sądzie. Dobre pomysły na rozwiązanie sprawy. Widać doświadczenie w rozwiązywaniu takich spraw. Polecam

Rafał
@Wojtek Z

Pewno jest mu miło, gdy czyta to o sobie. Ciężko się do niego umówić? Z tego co przeczytałem, chyba robi sam? Czy jednak ma jakiś pracowników u siebie?

Waldek
@Rafał

Konkretny facet , konkretna pomoc za rozsądne pieniądze. Sam sprawdziłem . Polecam

Agnieszka
@Waldek

Sama bym była ciekawa skoro tak konkretnie tu jest a Pan o pracowników pytał. Widział Pan może jakąś asystentkę? Są tu możliwe praktyki do zrealizowania?

Beata

Dzięki działaniom Mecenasa uzyskałam rozwod. Mój mąż nie chciał się zgodzić na rozwód twierdząc że mnie kocha. Mecenas świetnie go załatwił. Widać doświadczenie. Polecam

Agnieszka
@Beata

Czyli w tym przypadku nie było winy po żadnej ze stron? Zakończone ugodowo 50/50 wraz z podziałem czy podziału już nie robiliście? Bo jak wiadomo to już odrębna sprawa

Grzegorz

Świetny fachowiec nawet w trudnych sprawach karnych na przyklad jezdzenienie samochodem i skuterem pod wplywem alkoholu

Łucja
@Grzegorz

No ale takie sprawy to raczej nie są do wygrania? Chyba że potrafi załagodzić karę?

Artur

Zostałem oskarżony o (usunięte przez administratora) Dla mnie to był szok zwłaszcza że na Policje na zeznania jeździłem sam i wszystko było ok. Po kilku dniach wezwanie i zarzuty i akt oskarżenia.Znajomy polecił mi Mecenasa Kwiatkowskiego. On zajął się sprawą. Na szczęście wiedział jak do tego podejść. Wskazał moje błędy i szybko je naprostował. Konkretny adwokat i skuteczna pomoc. Polecam.

Zadowolony

Po długim procesie uzyskałem naprawdę godną zapłatę z majątku małżeńskiego. Mecenas dokładnie rozliczył moją ex . Szczerze mówiąc nawet nie spodziewałem się że mogę zadać spłaty za takie rzeczy. Skuteczna pomoc Mecenasa. Polecam

Łucja
@Zadowolony

Gratulacje! A powiedz ile mniej więcej trwała Twoja sprawa? Będę musiała przejść coś podobnego, ale nie chciałabym ciągnąć sprawy latami...

Anonimowy...

Skuteczna pomoc w sprawie karnej. Z dużym zaangażowaniem w sprawę i dobrym pomysłem. Polecam

Agnieszka W

Szczęśliwie i sprawnie przebrnęliśmy przez sprawę rozwodową. Satysfakcjonujące alimenty, ale nie obyło się bez kłopotów. Mój mąż uparł się na widzenia z synem. Tu właśnie mecenas wkroczył i przekonał go do naszej wersji poza tym Sąd również to potwierdził. Otrzymałam konkretną pomoc. POLECAM

Waldek

Jestem po rozwodzie i myślałem że nie będę musiał przeprowadzać podziału majątku. Ale po czasie była żona zaczęła być coraz bardziej upierdliwa. Zaczęły się kłopoty z widzeniem dzieci itd. Wiedziałem że muszę ja finansowo otrzeźwić. Mecenas wysłał 2 pisma z prośbą o ugodę. Jej adwokat się nie zgadzał. Mecenas Kwiatkowski na pierwszej sprawie przekonał Sąd i b. żonę do ugody. Konkretny i skuteczny adwokat

Dominika
@Waldek

Dobrze to świadczy o firmie, pełen profesjonalizm i skuteczność. Czyli poleciłbyś? :)

Marzena

Bardzo dobry adwokat w sprawach rozwodowych i rodzinnych. Sama sprawdziłam i szczerze polecam. Zaraz zaczynam sprawę o podział majątku z byłym mężem która zajmie się mecenas Kwiatkowski. To konkretny i godny zaufania adwokat.

Nina
@Marzena

Potwierdzam w pełni tą opinię. Mnie także pomógł. Dobry adwokat.

Dominika
@Nina

Ciekawa jestem czy z zespołu też jesteś zadowolona? Fajni pracownicy, pomocni? :)

Jadwiga

Mnie Pan mecenas KWiatkowski pomógł bardzo bo odziedziczyłam długi po moim mężu o których nie wiedziałam i On wszystko zmienił odwołał się i Sędzia unieważnił poprzednią decyzję Jestem. mu bardzo wdzięczna

Wilson
@Jadwiga

Mnie też pomógł w długach. Poprowadził mi sprawę o upadłość konsumencką. Pełen sukces.

Bartek

Pan Mecenas jest bardzo dobry w sprawach karnych. Konkretna i rzeczowa pomoc. POLECAM

Zofia
@Bartek

Aha, to tylko potwierdza, że warto było tutaj zajrzeć. Pytanie czy jego usługi są na kieszeń przeciętnego człowieka?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Przemysław Kwiatkowski - Konin

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Przemysław Kwiatkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Przemysław Kwiatkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Przemysław Kwiatkowski?

Kancelaria Adwokacka Przemysław Kwiatkowski
  • Mieczysława Karłowicza 9 lok. 2-3