Opinie o Roman Szeląg Dek Bud Usługi Ogólnobudowlane w Kazimierz Biskupi

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Roman Szeląg Dek Bud Usługi Ogólnobudowlane. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Roman Szeląg Dek Bud Usługi Ogólnobudowlane o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roman Szeląg Dek Bud Usługi Ogólnobudowlane w Kazimierz Biskupi

Jaki jest styl zarządzania w Roman Szeląg Dek Bud Usługi Ogólnobudowlane?

Duże pieniądze zapłacone Nowy wpis

Jeśli chodzi o szeląga to nie polecam nie znają się na robicie dużo rzeczy ich przerasta i robią tak by klient się Cieszył a jak przyjdą pierwsze deszcze to niema kontaktu z nikim więc do likwidacji taka firma

Klient Nowy wpis

Takiego fachowca trzeba ze świecą szukać ale jak się znajdzie to mu tą świecą w(usunięte przez administratora), dach zrobił ale cieknie, o reklamacji zapomnij bo sie nie dodzwonisz . Trzeba szukac innej firmy na poprawki.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Roman Szeląg Dek Bud Usługi Ogólnobudowlane?

Słowiński

Uczciwy i pełen wiedzy właściciel.A przy tym bardzo pomocny.Nie bardzo było się do czego przyczepić.Pozdrawiam i polecam.

Aplikowałeś do firmy Roman Szeląg Dek Bud Usługi Ogólnobudowlane? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Janek okolice Ślesina

Dobry wieczór.Firma dosyćdroga ale solidna.Nie chcą się targować ale w tych trudnych czasach gdzie (usunięte przez administratora) od kaczora kradną ile wlezie to zrozumiałe. Warto rozliczać dach z usługą 8 procent bo to wychodzi korzystniej.pozdro

Marek Kubacki

Równy gość...

Ilona
@Marek Kubacki

Rozwiniesz swoją myśl? Skoro to równy gość, to czemu są tu też negatywne opinie? Co o tym myślisz? :)

Olga
@Marek Kubacki

A jesteś pracownikiem, że stwierdzasz, że jest taki dobry? Możesz coś od siebie powiedzieć o pracy?

Natalia-W
@Ilona

Konkurencja na rynku zrobi wszystko by zdyskredytować inną firmę

@Natalia-W

A od kiedy ich znasz? Bo tamte opinie są sprzed lat, więc może jednak mają w sobie jakieś ziarenko prawdy?

Natalia W

U nas wszystko wyglądało w porządku,jesteśmy zadowoleni.Tylko te ceny materiałów w hurtowni..

Kazik

Dość tanio i dobrze.

Agent dachowy

Firma nie godna uwagi udaje fachowców nie wykonuje zaleceń klienta nie stara się dobrze i bez usterek zrobić zleconej pracy nie uznaje reklamacji złego wykonania dostarcza kiepski materiał.

M
@Agent dachowy

Zgadzam się z tą wypowiedzia ja też już czekam od roku na poprawki i telefonu nie odbiera nikt z firmy.

X życzliwy.
@M

Trzeba iść do prawnika lub wezwać biegłego z sądu ,aby ocenili pańskie zarzuty inaczej ta pseudofirma nic nie zrobi.

Marek Kubacki
@Agent dachowy

A ten kiepski materiał to skąd dostarczają? Może sami produkują okna dachowe czy blachę modułową? Po co te brednie piszesz człowieku?

Martyniuk

Właśnie skończony dach 320 mkw. Zdjęty eternit, wypoziomowane pod sznurek, ładnie zrobiony komin i podbitki. Bez większy y h uwag, dobra robota.

No body
@Martyniuk

Z tym " pod sznurek " to u mnie nic nie wyszło tak jak trzeba

Dario

Dziwne te opinie negatywne o firmie. Ekipa (usunięte przez administratora) wkładając mnóstwo sił i energii. Pomagałem im przy wymianie dachu z eternitu więc wiem ile trzeba się nagimnastykować. Z dachu który był bardzo nierówny zrobili praktycznie idealne połacie choć oczywiście co do minimwtra się nie udało. Bronię tej firmy swoim komentarzem. Bardzo. dobra robota.

Zebrowski

Jedyny minus to że długo musiałem na nich czekać... Ogólnie cztery plus...

Zabójczy Blachotrapez

Właśnie wchodzę z Panem Romanem na ścieżkę sądowa ... szczegóły obszernie opiszę jak bd konkrety . ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

Daszek
@Zabójczy Blachotrapez

U mnie dokładnie podobna sytuacja. Nasz nowy dach zrobiony przez tego pseudo dekarza cieknie bardziej niż stary, jego materiały które użył są bardzo złej jakości a na takie nie było zgody, nie potrafi wprawiać okien w dachach, nie uznaje reklamacji, już rok czekamy by poprawił swoje błędy, by się w ogóle do mnie odezwał w tej sprawie. Nie wiem jaka sytuacja była u Państwa ale u nas to totalna porażka jeśli chodzi o pracę p. (usunięte przez administratora).! Zdecydowanie nie polecam i w zamyśle też mam iść z nim na drogę sądową.

Go men
@Zabójczy Blachotrapez

Przeciwko firmie nie toczyło się żadne postępowanie przed sądem. Sprawdziłem ich dokładnie. W KRS jest czysto.

Krzysztof K.

A u mnie byli i zrobili.. Od wiosny ub roku szukaliśmy firmy. Kto przyszedł to narzekania.. A że wysoko.a że nie ma jak rusztowań rozłożyć bo drzewa.. A tu podnośnik z kosza kilka dni i sobie poradzili.

Złotówa

Dach wymieniony spod eternitu na blachę trapezowa TRB bez uwag. Firma polecona przez Wydział Ochrony Środowiska z racji tego że właściciel jako jeden z nielicznych posiada uprawnienia do zdejmowania materiałów szkodliwych i niebezpiecznych dla środowiska i osób. Jedyna uwaga to mała ilość pracowników w firmie.

XxxL

Firma powinna mieć odebrane prawo do wykonywania robót dekarskich.potrafia tylko wykonywać podstawowe czynności innych już nie zrobią.Poprawek u nich można dochodzić tylko w sądzie.

Jaką umowę mają budowlańcy?

mariusz

nie polecam pracy u tego prywaciarza

Zostaw merytoryczną opinię o Roman Szeląg Dek Bud Usługi Ogólnobudowlane - Kazimierz Biskupi

• Jak się pracuje w Roman Szeląg Dek Bud Usługi Ogólnobudowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Roman Szeląg Dek Bud Usługi Ogólnobudowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roman Szeląg Dek Bud Usługi Ogólnobudowlane?

Roman Szeląg Dek Bud Usługi Ogólnobudowlane
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Klonowa 20 20
    62-530 Kazimierz Biskupi