Opinie o GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki w Opole

Romek

Pracowałem na ochronie w Gliwicach na ZF.to tam był taki koordynator do niczego ciągle mieszał w grafiki i zmieniał . Grafik robił pod siebie zawsze a ja musiałem się ciągle dostosować chociaż miałem wolne potrafił ściągnąć mnie do pracy a sam . Dlatego musiałem odejść bo już miałem dosyć tych zmian i poniżania że jest się do niczego a sam nie był lepszy tylko potrafił ubliżać .

Grześ
@Romek

Omijać szerokim łukiem,na urlopach oszukują,dostajesz wypłatę to obcinają miesiąc w miesiąc,totalny bałagan w firmie

Janusz

Przez ostatni czas nie dodaliście tu wiele opinii, czy sytuacja o której wspominali poprzednicy uległa już poprawie i postanowiliście milczeć? Dajcie znać jak obecnie pracuje Wam się w GWARANCIE, każdy wpis jest na wagę złota!

Amelia
@Benio

Mnie interesuje inna sprawa, to, że w ofercie na swojej stronie piszą o umundurowaniu w pracy. Ktoś wie, jak ten mundur firmy wygląda i czy dają na zmianę drugi komplet, by móc regularnie prać?

@Romek

Nie no bez sensu jeśli faktycznie tak Ci robił, zabawką nie jesteś żeby Cię tak przestawiać i układać wciąż. Ale to był jedyny powód odejścia tak? Czyli zarobki były dobre według Ciebie?

@Romek

Też pracowałam na obiekcie postępowania w Gliwicach żenada kto im dał pozwolenie na działalność ludzi dosłownie psychicznych przyjmują jeden to był ważniak bo tatuś też robił i każdy miał mu się podporządkować pracowałam 3miesiace zachorowałam i kierowniczek z polecenia psychika który tam robił mnie zwolnił żadnych masek nie było a był covid żadnego zabezpieczenia przed tym nie było spodnie robocze mają jak robotnik na budowę

Agata
@890

A jaką miałaś umowę? Nie miałaś jakiegoś okresu wypowiedzenia umowy po tym zwolnieniu?

@Agata

Nie miałam żadnego wypowiedzenia poprostu był xovid zachorowałam i tyle w temacie a było.moeione że przez covida się nie zwalnia pomimo że to zlecenie ale kierowniczek Danielek posłuchał (usunięte przez administratora) i mnie zwolnił sam się do tego przyznał no cóż w ochronie liczą die tylko(usunięte przez administratora) bo kadiorka leci a w tym zawodzie powinny pracować tylko i wyłącznie zdrowe osoby bo przez (usunięte przez administratora) nie ma roboty nigdzie

@890

To jeśli zdrowe osoby powinny pracować dlaczego zatrudniają osoby z orzeczeniem a najlepiej umiarkowany i znaczny stopień bo mają duże zwroty za takich robiłem na postępie to wiem jak jest a na co mają ten stopień to nie ważne a przyjmują umysłowo upośledzonych co nic nie potrafią i trzeba ich jeszcze pilnować a wypłate maja taką samo i to jest normalne dlatego też nerwowo nie wytrzymałem i wolałem odejść niech sam koordynator Daniel porobi a nie mnie jeszcze będzie gnębił że mam pilnować taką osobę . Dlatego wolałem odejść sam bo po co sobie zdrowie niszczyć przez takich

Maria
@Romek

A co do wypłaty to ile zarabiałeś skoro mówisz, że tyle co osoby z orzeczeniem? Więcej niż najniższa krajowa?

@Maria

No trochę więcej o 25O zł ale na umowie zlecenie ale i więcej obowiązków miałem bo takich trzeba było jeszcze pilnować i odpowiadać z zakład a co taki mógł jak był upośledzony umysłowo ale z takiego mają zyski bo zwroty prawie w całości mieli a za mnie nie .

@Romek

A czy w takiej sytuacji jak opisujesz, takie osoby nie mają żadnego dodatkowego wsparcia? Chodzi mi o to, czy zakład nie organizuje żadnych dostosowań dla osób z orzeczeniem. I ile godzin w tygodniu pracujecie, jest ograniczone?

@Monika

Pracuje się różnie w tygodniu 3,4 a nawet 5 razy po 12 godzin zakład patrzy na zyski na nic więcej i jak się jest po 2,3 osoby na zmianie zależy od zakładu i jak się wyśle taka osobę niepełnosprawną na obchód o symbolu O2-P to trzeba samemu jeszcze jeść i sprawdzić czy jest wszystko ok i jakie dostosowania zakład robi patrzą się na kasę dla siebie i nic więcej .

Tati
@Romek

To są różne kody obchodów? Nie każdy pracownik może zrobić obchód o danym kodzie? Jak to w praktyce wygląda? Może być tak że ktoś bez uprawnień na dany obiekt.ma tam dyżur?

Jacuś
@Romek

Pracowałem na Postępie w Gliwicach to wiem jak to było dokładnie . Koordynator mi ubliżał i współpracownicy też poniżali mnie i to jest zakład pracy chronionej a jeśli się przyjmowałem to dali miesiąc czasu okresu próbnego i potem umowa o pracę ale bez żadnych badań aby tyle że lekarz podpisał że mogę pracować i tak zostałem przyjęty do pracy ..pracując na Postępie dostałem nerwicy i zacząłem chodzić do psychiatry bo nerwowo nie wytrzymywałem tego napięcia przez co zwolnili mnie bez podania przyczyn.

Grześ Nowy wpis

@Janusz

Nic się nie zmienia w tej firmie,pracujesz za najniższą krajową.Masz być sprzątaczem,ochroniarzem, jeszcze zrobią z ciebie detektywa.Omijac szerokim łukiem

@Janusz

No właśnie szukają pracownika ochrony fizycznej w kilku lokalizacjach i planowałem wysłać CV tylko nie myślałem że w obowiązkach jest też sprzątanie. Firma nie zatrudnia osobno kadry zajmującej się porządkami i czystością? W ogłoszeniu było o zaświadczeniu o niekaralności. Każdy musi je dać przy rozmowie kwalifikacyjnej?

Benio Nowy wpis

Jesteś sprzątaczem ,od wszystkiego od zieleni od odśnieżania i to za najniższą krajową

Amelia Nowy wpis
@Benio

Widzę, że można przesłać do nich zgłoszenie w sprawie pracy przez stronę, ale nie ma żadnych aktywnych ogłoszeń. Tzn. rozpatrują każdą aplikację? Pytam głównie o pracę na ochronie. Biorą tylko osoby z orzeczeniem czy bez tego też mam szansę? Napiszcie proszę jakie stawki teraz są za godzinę i jakie dodatki do tego dochodzą.

Krzysztof Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem,w miesiąc w miesiąc nie zgadza się wypłata trzeba Upominać się o swoje.Najnizsza krajową nie polecam

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji. Dwa spotkanie, pierwsze na teams, drugie w siedzibie firmy - szybka odpowiedź. Praca bardzo ciekawa, w siedzibie na ul. Cygana. Dobrze przeprowadzone szkolenie stanowiskowe. Godziny pracy też bardzo fajne, obok budynku darmowy parking. Polecam :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
szpok

Pracuję od lutego do pracy przyjęty pod dostarczeniu zaświadczenia z sądu o nie karalności i od lekarza . Pracuję na zleceniu bo w mojej sytuacji etat mnie nie interesuje , znajomy na etacie pracuje . fakt problem z grafikiem bo do 15 trzeba wysłać w które dni mi nie pasuje pracować w następnym miesiącu bo skąd mogę wiedzieć co będzie za trzy tygodnie , w grafiku na następny miesiąc w dni które zaznaczyłem że wolne mam wolne a jak coś wyskoczy idzie się dogadać z koordynatorem . Wypłaty na czas i tak jak się należy . Tak mamy w Rybniku nie wiem jak w innych miastach

Kora
@szpok

Ile trzeba czekać na takie dokumenty o niekaralności i do lekarza? To od ręki dają, czy trzeba czekać np. 30 dni? I Czy jest inna kasa na UZ a inna na UoP do ręki, czy zarobki netto takie same?

Jak wygląda sprawa grafiku w GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki. Czy pracodawca idzie na rękę?

Gwiazda

W tej firmie nie można się przeciwstawić kierownictwu bo człowiek od razu zostaje na spalonej pozycji i dostaje wilczy bilet. O umowie na stałe to można pomarzyć parę lat

@Gwiazda

O atmosferze to już tu nie jedno czytałam szczerze mówiąc. Ale serio takie konsekwencje są potem? Czy da się nawet pracę stracić? Odnośnie umowy to ja bym chciała dostać na czas nieokreślony. Po ilu latach taka możliwość? Bo wg ustawy max. to chyba 33 miesiące wychodzi. Oczywiście jeśli mówimy o umowie o pracę. Taką oferują teraz w firmie?

Maciek

Mam już dość tej pracy w tej firmie żeby koordynator unikał przedstawicieli zakładu a potem na nas żeby wszystko spadało i musimy się tłumaczyć ze wszystkiego i na nas spasuje to wszystko . Na samą myśl że muszę iść do pracy to aż źle mi się robi i kto im dał pozwolenie na prowadzenie działalności żeby ludzi też przyjmować bez żadnego szkolenia .

Ona
@Maciek

Czyli nie ma tu jakiegoś onboardingu? Nie ma wprowadzenie nowej osoby, przeszkolenia? Nie ma nic? Tylko pracownik jest stawiany na stanowisku pracy i tyle, bez omówienia co i jak?

Maciek
@Ona

Tyle co od pracownika się dowiadują który tam pracuje jakiś czas a uważam że to koordynator jest od tego żeby wprowadzać w takie sprawy ale co to wymagać jak koordynator wpaduje raz na 2 tygodnie na 5 minut .

Emma
@Maciek

Serio? A co z bhp? Tutaj też nie ma wprowadzenia, szkolenia z tego zakresu tylko od innych pracowników trzeba się dowiadywać? Pod tym kątem to kto przygotowuje pracownika?

Wiesiu

Wypowiedź, dotyczy warunków pracy? Bo rozpisywano się tu o układaniu grafików i o umowach oraz trochę o kasie, ale nie ma, jak świeże info. Wiesz, ile teraz wynosi stawka godzinowa, dla osób z orzeczeniem, czy bez licencji? I jaką dają umowę od początku? Jedno, co wiadomo, że chyba potrzeba zaświadczenia o niekaralności? Kto tu niedawno o tym napisał.

Wniebowzięty

Przyjechał gościu bryką pod wskazany adres w Katowicach Sikorek 12 zrobił zdjęcie orzeczenia na masce samochodu i kazał czekać. Po pół godzinie dzwoni że mam przyjść na szkolenie ! Ani badań ani dokumentów ani nic ! Tak wygląda przyjęcie do pracy Gwarant Polska ! Brawo !

Zainteresowana
@Wniebowzięty

A czego dokładnie dotyczyło to szkolenie? Pytali Cię chociaż o imię i nazwisko? Dostałeś tę pracę czy jak skończyła się ta sytuacja?

Słowa kojarzące się z GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki: Najbardziej nie podobało mi się w GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki:

Ilona

Pracuje już dłuższy czas w firmie chętnie bym skorzystała z szkoleń itp

Jarosław
@Ilona

Czyli co do tej pory nie miałaś szkoleń, nawet na początku, gdy zaczynałaś? Co więc tu decyduje o możliwości awansu i podwyżki, jeśli nie rosnące wraz ze szkoleniami kompetencje?

Ilona

wiadomo jak po ustaniu już całej ten pandemii stabilność zatrudnienia tutaj wygląda? Był wątek odnośnie odejścia z firmy właśnie z tej przyczyny zastanawiam się czy do dziś znajdują się kolejne argumenty tego typu czy raczej normalnie możne ze spokojem pracować? Stawka niezmienna?

Jak bardzo zmieniła się praca w firmie od kiedy pandemia szaleje?

@Karolina

nic się nie zmieniło (usunięte przez administratora) przełożonych jak było tak jest.

@Karolina

szybko usuwają prawdę o przełożonych pracowników firmy .

@nemo

Mówię o ludziach nie o firmie. Firma w porządku. Piszę o obiektach na Śląsku.

Emilia
@nemo

Opinie są usuwane jeśli naruszają regulamin. Warto się wypowiadać tak, żeby trzymać się tego regulaminu a wtedy na pewno admini nie będą nic usuwać , po prostu .

@nemo

Ja sam pracowałem na Śląsku na ochronie a dokładnie w gliwicach i koordynator Marek Ł zmieniał grafik po 2 razy w tygodniu a nigdy nie informował o zmianach a trzeba było się dostosować i nawet jak się było do lekarza zapisanym dla niego się nie liczyło nic i trzeba było przyjść bo zaraz straszył zwolnieniem .

Barbara
@Wichu

masz na myśli w trakcie tygodnia? przecież to absurd, ktoś mógł być zapisany do lekarza od wielu miesięcy…

@Barbara

No tak nawet jak się było zapisanym a na lekarza trzeba czekać po 4 miesiące i z dnia na dzień zmieniony grafik .

Nieważne
@Wichu

Pierwsze słyszę żeby tak było człowieku nie wprowadzaj ludzi w błąd. Głupoty wypisuj gdzie indziej. Albo lepiej weź się za robotę ????

@Nieważne

Chodzi z tym czasem oczekiwania, że z tym wprowadza ludzi w błąd?

Nieważne
@Ilona

Z tym że grafik jest co chwilę zmieniany i że niby robią problem by do lekarza iść mówisz wcześniej kiedy masz lekarza odrazu jest zaznaczone ze chcesz wolne i po sprawie. A on wymysla głupoty.

@Nieważne

No jednak prawda zabolała a co nie było na okrągło zmieniany grafik ? Najlepiej kogoś upokarzać , poniżać i kto kogo w błąd wprowadza i weź się człowieku sam za uczciwa robotę .

Helena
@Wichu

To moze ktoś inny się jeszcze wypowie o tym grafiku bo w sumie to dwie osoby się kłócą i nic nie wiadomo?

Obiektywny

W Górze Kalwarii ul. Towarowa jest ochrona i sprzątająca. W jednej jak i drugiej firmie brak nadzoru z jednej strony to i dobrze, ale co to za ochrona jak śpią nawet w dzień. W firmie sprzątającej panie sprzątaczki w ogóle nie powinny być zatrudnione przychodzą kiedy chcą dopisują godziny. Tak było dopóki nie odszedłem z pracy, ale jak znam życie nic się nie zmieniło.

Krzych

Dobra firma i dobre zatrudnienie. Nie ma na co narzekać.

crislk
@Krzych

witam mam podjać prace w firmie gwarant jakie bede tam mniał obowiazki? czy pomaganie pracownikom lidla wchodzi w gre? 17 zl umowa zlecenie fundusz pracy odprowadzają ? ile jest na czysto?

Luke

Mam takie pytanie czy Gwarant SA i Gwarant Bis Security to ta sama firma ???

Trw

W Trw robią to samo !!!

Krzyn

Gwarant Opole chcesz pracować po 12h i być okradany nie słusznie mieć beszczelnych przełożonych pracuj u nich.

@Krzyn

Dokładnie tak. To jest nasza codzienność.

Jurek
@Krzyn

W jaki sposób jesteś okradany? Człowieku zastanów się co piszesz. Firma jest dobra ale zawsze znajdą się malkontenci.

Krzyn
@Jurek

W taki sposób walnęli się na wypłatach to zabrali nam dniówkę 12 godzin każdemu chcesz dowodu to dostaniesz przyjedź na mop Rzędziejowice na A4 naprawiamy pompy elektryczne bez uprawnienia bez przerwy godziny mamy po 230godzin to brakuje.to umowa zlecenie to do kogo pujde pomożesz albo jesteś jednym z tych cwaniaków co Waldek.

Zostaw merytoryczną opinię o GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki - Opole

• Jak się pracuje w GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki?

Zobacz opinie na temat firmy GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki?

GWARANT Agencja Ochrony i Dedektywistyki