Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas w Czarnków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas w Czarnków

Nik Nowy wpis
Kandydat

Czy osoby nieletnie też mogą podjąć się pracy?

Marcin Nowy wpis
Pracodawca
@Nik

Obecnie poszukujemy osób pełnoletnich, ale proszę śledzić naszą stronę wwww.dgkadry.pl . Być może w przyszłości pojawią się jakieś oferty dla osób niepełnoletnich w charakterze pracy dorywczej.

Zbigniew Nowy wpis

Nie widziałem na stronie żeby mieli jakieś aktualne oferty pracy. To co? Warto wysłać CV w ciemno i będzie wzięte pod uwagę czy lepiej czekać aż się pojawi oficjalna rekrutacja? Co radzicie?

brad Nowy wpis
@Zbigniew

Wysyłaj, jak potrzebują ludzi to się na pewno odezwą.

Pracownica

Właśnie zaczęli działalność w Łodzi. Super obsługa, praca też ok

Wiktor

Gdzie w Czarnkowie ta firma się znajduje ?

Mikołaj
@Wiktor

Browarna 6

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DG Kadry Marek Dardas na stanowisko Księgowa/Księgowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Sprzedawca w salonie PLAY
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(83 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Super praca. Obsługa i warunki pracy bardzo dobre.

Martyna

Jak teraz w firmie? Przestój czy normalnie już działa wszystko?

Janek
Klient
@Martyna

Co to jest za firms, od kiedy istnieje I jak placi. Pierwszy raz slysze o czym takim. Czekam na wiecej informacji

Osoby poszukujące zatrudnienia czekają na informacje o firmie DG Kadry Marek Dardas w miejscowości Czarnków. Od twojego komentarza może zależeć, czy podejmą w tej firmie pracę. Napisz szczerą opinię, zmieniaj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas - Czarnków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas
5/5 Na podstawie 1 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Agencja Pracy Tymczasowej DG KADRY Marek Dardas